Haberin Doğru Adresi ADRES Gazetesi
Adana haberleri | Son dakika haber, online gazete | Adana'nın Sesi
Adana'nın Sesi'ne reklam verin
Bizi Takip Edin:
Son Dakika
AK Parti İl Başkanı Yeni, Huzurevi'ni ziyaret etti Uludağ, bayramda yaşlı ve engellileri unutmadı MHP ve AK Parti'den karşılıklı bayramlaşma ziyaretleri MHP Adana'da bayramlaşma etkinliği Bakan Çelik, AK Parti'deki bayramlaşmaya katıldı Bayramda sağlıklı beslenme? Uludağ, belediye personeli ile bayramlaştı Ramazan Bayramınız kutlu olsun Adana'nın özlediği tablo Sözlü, ''Adana tarihinin en başarılı meclisi olacağız''

Adana haberleri

AK Parti İl Başkanı Yeni, Huzurevi'ni ziyaret etti

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Adana Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.
29 Temmuz 2014 Salı 10:45

MHP Adana'da bayramlaşma etkinliği

MHP Adana İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreni, muhteşem bir katılıma sahne oldu. MHP’li kurmayların tam kadro hazır bulunduğu bayramlaşma etkinliğinde birlik ve beraberlik görüntüleri göz doldurdu.
28 Temmuz 2014 Pazartesi 20:26

Bakan Çelik, AK Parti'deki bayramlaşmaya katıldı

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nda Ramazan Bayramı’nın birinci günü bayramlaşma yapıldı. Bayramlaşma törenine Bakan Çelik de katıldı.
28 Temmuz 2014 Pazartesi 20:21

Adana'nın özlediği tablo

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Adana Valisi Mustafa Büyük, arife günü protokolün katıldığı bütün ziyaretleri birlikte gerçekleştirdi. Adana İtfaiye Müdürlüğü’nde itfaiyeden ve zabıtadan birifing alan Vali Büyük, “Seyyar satıcılarla ilgili adana büyükşehir belediyesi zabıtasının çalışma yaptığı, kaldırımları boşalttığı yerlerde incelemede bulundum. Halk memnun” dedi.
27 Temmuz 2014 Pazar 16:30

Sözlü, ''Adana tarihinin en başarılı meclisi olacağız''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nca, ilçe belediye başkanlarına ve meclis üyelerine iftar yemeği verildi. Başkanların ve meçlis üyelerinin, eşleriyle birlikte katıldığı Seyhan Oteli’ndeki iftar programında konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, savaş nedeniyle yaşanan sıkıntılara değindi, İsrail ve IŞİD’I eleştirdi.
27 Temmuz 2014 Pazar 16:21

Çerkeslerin büyük buluşması

Adana Çerkes Derneği Koordinatörlüğünde bu yıl 11.’si düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararsı Çerkes Festivaline Suriye, Ürdün, Rusya ve Abhazya’dan konuklar da katılacak.
27 Temmuz 2014 Pazar 01:34

Lösemili çocukları unutmadılar

Gönüllülerden oluşan grup, lösemi hastası çocukları Ramazan Bayramı’nda da yalnız bırakmadı. Aldıkları çeşitli hediyeleri lösemi hastası çocuklara vermek için Acıbadem Adana Hastanesi’ni ziyaret eden gönüllü gruptakiler hasta çocuklar tarafından sevinçle karşıland
27 Temmuz 2014 Pazar 00:00

Yeni'ye hemşehrilerinden büyük ilgi

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, seçim çalışmalarına memleketi İmamoğlu’nda devam etti. İmamoğlu sakinleri, hemşehrileri Başkan Fikret Yeni’ye büyük ilgi gösterdi.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 13:33

Büyükşehir heyeti, Türkmeneli’nde şifa dağıtmaya devam ediyor

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Türkmeneli’de, savaş nedeniyle zor şartlarda yaşayan Türkmenlere yaptığı ilaç yardımını yerine ulaştıran ve ihtiyaç sahiplerine teslim eden Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı ve beraberindeki gönüllü heyet faaliyetlerini sürdürüyor.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 13:14

Sözlü, bayram mesajı yayımladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adanalılar’ın, Türk Milleti’nin ve Türk-İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 13:11

Kurtul Çakın'dan, ''Gündem Basın'' konulu sunum

Fashion VIP Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü gazeteci Kurtul Çakın Adana Koza Lions Kulübü'nün temmuz ayı toplantısının konuğuydu. Çakın kulüp üyelerine 'Gündem Basın' başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 12:26

Oda'lardan ortaklaşa bayram töreni

Adana Ticaret Odası (ATO), Adana Sanayi Odası (ADASO) , Adana Ticaret Borsası (ATB) ve Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) yöneticileri, ilk kez düzenlenen bayramlaşma töreninde biraraya geldi.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 00:09

Bazı ilçelere büyükşehir otobüs seferleri başlıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, 26 Temmuz 2014 tarihinden itibaren bazı ilçelere otobüs seferleri başlatıyor.
26 Temmuz 2014 Cumartesi 00:00

CHP Adana Milletvekili Özgümüş'ten İhsanoğlu'na tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Üyesi Ümit Özgümüş, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun 22 Temmuz 2014 günü Meltem TV’de katıldığı programda kullandığı ırkçı, mezhepçi ve Güney Bölgesi’nde yaşayan, Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerine bağlı Arap Alevi toplumunu yok sayan ve dışlayan ifadelerine tepki gösterdi.
25 Temmuz 2014 Cuma 23:11

Sözlü, belediye personeliyle bayramlaştı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Belediye çalışanlarıyla bayramlaştı. Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda personele hitap eden Başkan Hüseyin Sözlü, Ramazan Ayı’nda yanıbaşımızdaki ülkelerde yaşayan soydaşlarımızın ve din kardeşlerimizın kan ve gözyaşı döktüğünü, acıların devam ettiğini hatırlattı.
25 Temmuz 2014 Cuma 19:59

Çukurova Üniversitesi'nde Bayramlaşma

Çukurova Üniversitesi'nde görev yapan akademik ve idari personel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi Ailesi olarak tüm Adana halkının da Ramazan Bayramı’nı kutladı.
25 Temmuz 2014 Cuma 19:43

Vali Büyük, Bayram mesajı yayımladı

Adana Valisi Mustafa Büyük, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı.
25 Temmuz 2014 Cuma 19:25

İMO'dan kalıp ve beton uyarısı

inşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şube Başkanı Nazım Biçer, sağlıklı ve sağlam yapılar için sıcak havalarda kalıp sökümü ve beton dökümüne dikkat edilmesini istedi. Sıcak havalarda yapı inşasında bazı sorunlar yaşanabileceğine dikkat çeken Nazım Biçer, "Adana gibi sıcak ve nemli illerde yapı üretim sürecinde dikkatli olunmasında büyük yarar var" dedi.
25 Temmuz 2014 Cuma 12:04

Adana'da bayram tedbirleri

Adana Valiliği, halkın Ramazan Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmesi amacıyla bir dizi tedbirler aldı.
25 Temmuz 2014 Cuma 10:35

Sözlü, ''İhsanoğlu'na Adana'dan yüzde 70 oy çıkmalı''

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Karataş’ta düzenlenen iftar proframına katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, birlik beraberliğin Adana ve Türkiye için önemine değindi.
24 Temmuz 2014 Perşembe 19:24

Büyükşehir Belediyesi'nden Türkmenlere Kadir gecesi yardım

Adana Büyükşehir Belediyesi ekibi, Kuzey Irak’taki savaştan mağdur olan Türkmenlerin sığındığı ve içerdiği zor şartlar nedeniyle “Ölüm Kampı” olarak adlandırılan Khazir’e, Kadir Gecesi girdi ve yardım malzemesi dağıttı.
24 Temmuz 2014 Perşembe 19:21

Yeni, ''Erdoğan sevgisi sıcak dinlemedi''

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ramazan Ayı olmasının yanı sıra yakıcı sıcağa ve bunaltıcı neme rağmen Adana Mitingi’nde, Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür etti.
24 Temmuz 2014 Perşembe 18:13

Kızılay caddesi esnafı iftar da buluştu‏

Adana Kızılay caddesi üzerindeki esnaf, iş adamı Sıtkı Polat’ın organizasyonunda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Ulu cami önüne kurulan iftar’da dabirbirlvetliler eriyle kaynaşarak sohbet etme fırsatı buldu.
24 Temmuz 2014 Perşembe 18:09

Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'nün acı günü

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün halasının oğlu kendini tabancayla vurarak intihar etti.
24 Temmuz 2014 Perşembe 11:08

Halter Federasyonu ''Sevgi Evleri'' projesi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, olimpiyatlarda en fazla madalya kazanılan haltere Çukurova’da omuz vereceklerini söyledi.
24 Temmuz 2014 Perşembe 10:48

’’Yandaş olmayan basın mensuplarının basın bayramını kutluyorum’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İ Başkanı Orhan Sümer 24 Temmuz Basın Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajında, Türk basınının tarihinde en çok örtülü sansür yaşadığı bir dönemin içerisinde olduğunu söyledi.
24 Temmuz 2014 Perşembe 10:44

Erdoğan, 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu'ndaki iftara katıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafından 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu'nda düzenlediği iftara katıldı.
24 Temmuz 2014 Perşembe 10:28

Sözlü, ''Devletimizin değerini bilip sahip çıkmalıyız''

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce, TÜYAP Fuar Merkezi’nde binlerce kişiye iftar yemeği verildi. Yoğun katılımın yaşandığı iftar programında söz alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yanı başımızdaki ülkelerde Müslümanların ve Müslüman Türklerin yaşadığı sıkıntılara vurgu yaparak, güçlü devlete sahip olmanın, ona sahip çıkmanın önemine değindi.
23 Temmuz 2014 Çarşamba 20:40

Vali Büyük, ''Özgür basın, özgür toplum demektir''

Adana Valisi Mustafa Büyük, Gazetecilik ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
23 Temmuz 2014 Çarşamba 17:44

MHP Adana’nın gündemi seçim!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana teşkilatları yekvücut olarak ülkenin en önemli gündemi Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini büyük bir heyecanla yürütüyor. İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, eğitimden geçirilen sandık kurullarının hazır olduğu mesajını verdi.
23 Temmuz 2014 Çarşamba 17:25

İşdünyasından İsrail’e, “Vahşeti durdurun” çağrısı

Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Adana Sanayi Odası (ADASO) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Çalışkan ve Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü; İsrail tarafından Filistinlilere uygulanan vahşete dönüşen saldırılara bir an önce son verilmesini istediler.
23 Temmuz 2014 Çarşamba 00:12

Yeni, halkı Erdoğan’ın katılacağı miting ile iftara davet etti

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, bütün vatandaşları Cumhurbaşkanı Adayımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Adana Mitingi ile iftar programına davet etti.
22 Temmuz 2014 Salı 16:45

AGİAD) ve ŞALGAM-DER'den ADASO'ya ziyaret

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) ve Şalgam Üreticileri Derneği (ŞALGAM-DER) yöneticilerinin Adana Sanayi Odası’nı (ADASO) ziyaretinde işbirliği ve ortak projeler gündeme geldi.
22 Temmuz 2014 Salı 16:41

Sözlü'den Kılıçdaroğlu'na bozkurt heykeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti.Ziyarette Başkan Hüseyin Sözlü’nün, Kemal Kılıçdaroğlu’na verdiği çeşitli hediyelerin içinde bozkurt heykeli de yer aldı.
22 Temmuz 2014 Salı 14:36

Çukurova Belediyesi'nden Kılıçdaroğlu ile dev iftar

Partisinin kazandığı belediyeleri hayırlamak için Adana’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamlarında ziyaret ederek başarılar diledi. Başkan Çetin, Kılıçdaroğlu’na özel hazırlanmış bir sürahi hediye etti. Kılıçdaroğlu daha sonra Adana Koop’ta düzenlenen iftara katıldı. CHP lideri Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, Çukurova Belediyesi’nin 5 bin kişi olarak planladığı ancak 10 bine yakın kişinin katıldığı iftarın ardından uçakla Ankara’ya döndü.
22 Temmuz 2014 Salı 08:54

Adana büyükşehir belediyesine silahlı saldırı

Adana büyükşehir belediyesine sabah saatlerinde bir kişi tarafından pompalı tüfekle ateş açıldı. Kaçan 2 saldırgan polisin takibi sonucu yakalandı.
22 Temmuz 2014 Salı 08:40

“Bayram da tüketeceğiniz kadar gıda alın”

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Şehmus Alparslan, bayram öncesi güvenilir gıda tüketilmesi konusunda vatandaşı uyardı.
22 Temmuz 2014 Salı 08:11

125 ağacın bir kısmı başka yerlere dikilmek üzere sökülecek

Adana Valiliği, Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi ek hizmet binasının yapımı sırasında bölgede bulunan 125 ağacın bir kısmının başka yerlere dikilmek üzere sökülüp taşınacağını, kalan kısmının ise kesilmesi zorunluluğunun ortaya çıkacağını belirtti.
22 Temmuz 2014 Salı 00:00

Yeni bulvar bayrama hazır olacak

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan çıkışı ve Yumurtalık yolu arasındaki tek yönlü bağlantıyı, bulvar haline getirmek için gerçekleştirilen yol çalışmalarını denetledi.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 13:47

İzgioğlu, “Gazze’deki dram AKP’nin eseridir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Gazze’deki katliamları kınarken, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 12:55

Sözlü, ''Filistinlilerle beraber insanlıkta ölüyor''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İsrail’in Gazze’ye yaptığı saldırıların insanlık suçu olduğunu belirterek, meşru savunma adı altında yapılan saldırının soykırıma dönüştüğünü kaydetti.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 11:36

Özel sporculara yönelik yüzme antrenör kursu

Özel Sporcular Federasyonu ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa gerçekleştirdiği “Özel Sporcular 1. Kademe Yüzme Yardımcı Antrenör Kursu” başladı.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 11:06

Demirçalı, İhsanoğlu için broşür dağıttı

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, AKP’nin ve onun adayının miadını doldurduğunu belirterek, “Adanalı çeteye oy vermez. Herkesin, ‘Parlamenter sistem mi, başkanlık veya yarı başkanlık sistemi mi?’ diye düşünerek tercihini yapacağına inanıyorum” dedi.
21 Temmuz 2014 Pazartesi 10:36

Adana AK Gençlik’den ''Çat Kapı İftar'' programı

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, Her Ramazan ayında yaptığı ‘Çat Kapı İftar’ Programı, Adana’nın dört bir yanında kapsamlı bir şekilde gerçekleşti.

21 Temmuz 2014 Pazartesi 10:31

Göller Yaylası'nda 6 bin kişiye iftar

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Kozan Göller Yaylası’nda yaklaşık 6 bin kişiye iftar yemeği verildi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ilçe belediye bakanları ve belediye bürokratlarının katıldığı iftar programına halk yoğun ilgi gösterdi.
20 Temmuz 2014 Pazar 14:32

"Bilinmeyen Sarıçam Fotoğrafları" adlı fotoğraf sergisi

Sarıçam Belediyesi, Sarıçam Gönüllüleri Derneği (SARGÖNDER) ve Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (AFAD) işbirliği ile gerçekleştirilen "Bilinmeyen Sarıçam Fotoğrafları" adlı fotoğraf sergisi açıldı.
20 Temmuz 2014 Pazar 13:23

CHP İl Başkanı Sümer ‘’Barış için Ekmeleddin’’

CHP Adana İl Örgütü Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmalarına hız verdi.
20 Temmuz 2014 Pazar 13:20

Adana'ya Güney Çevre Yolu'' müjdesi Çelikcan'dan geldi

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası(JMO) Adana Şubesi Başkanı Dr. Mehmet Tatar ve yönetim kurulu üyeleri Meltem Akdoğan, İsmail Ergan İle Hande Gümüş yapılan seçim sonucu başkanlığa yeniden seçilen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı hayırlamak ve zemin etüdü raporları konusun istişarede bulunmak üzere makamında ziyaret etti.
20 Temmuz 2014 Pazar 09:24

Vali Büyük’e Boşnaklardan ziyaret

Adana Bosna Kardeşlik Yardımlaşma ve Kültür Derneği Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti
20 Temmuz 2014 Pazar 08:33

''İnsanlığın 'Saadet'e ihtiyacı var''

Saadet Partisi Adana İl Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğinde kardeşlik ve dayanışma, Cumhurbaşkanlığı seçimi , İsrail devletinin Gazze'ye yaptığı saldırılar konuşuldu. Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Siyonizmin ve AB'nin, ABD'nin, istediklerini kabullendiremeyeceği Cumhurbaşkanını arzu ettiklerini belirtti.
20 Temmuz 2014 Pazar 07:04

Sözlü, Kozan'da muhtarların sorunlarını dinledi

Adana Büyükşehir Belediye Başkani Hüseyin Sözlü ve belediye bürokratlari, Kozan ve bölgesindeki muhtarlarla Dağilcak’ta bir araya gelip, sorun dinledi.
19 Temmuz 2014 Cumartesi 12:11

''Şehircilik konusunda Atatürk'ün disiplinini devam ettiremedik''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Atatürk’ün ölümünün ardından şehircilik disiplininin devam etmediğini hatırlatarak, “”Adana Ticaret Odası’nın yeni binası, bölgesinde kentsel dönüşümün öncülüğünü yapacak” dedi.
19 Temmuz 2014 Cumartesi 10:47

AK Parti Adana Gençlik Kolları’ndan ‘İftara 5 Kala’ programı

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, Her Ramazan Ayında yaptığı sosyal farkındalık çalışması olan "İftara 5 Kala" etkinliğini bu sene de tüm ilçeler ile birlikte kapsamlı şekilde başlattı.

19 Temmuz 2014 Cumartesi 09:24

ABD Adana Konsolosluğu önünde protesto eylemi

Aralarında Memur Sen Adana İl Başkanlığı ile Anadolu Gençlik Derneği'nin bulunduğu STK'lar İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla ABD'nin Adana Konsolosluğu önünde sabaha karşı eylem yaptı.
19 Temmuz 2014 Cumartesi 09:11

Nijer'den ticari işbirliği ve yatırım çağrısı

Nijer’in Ankara Büyükelçisi Adam Abdoulaye Dan-Maradi’nin Adana Sanayi Odası’nı ziyaretinde, iki ülke arasında önemli potansiyel bulunmasına rağmen ticari ilişkilerde istenilen seviyeye ulaşılamadığı, işbirliği ve yatırım imkanlarının değerlendirilmesi gerektiği belirtildi.
19 Temmuz 2014 Cumartesi 00:01

Adana'da homofobik saldırı

Adana Kadın Platformu, 11 Temmuz Cuma gecesi, LGBTİ haklarını savunan, Queer Adana aktivistlerinden dört arkadaşlarının homofobik saldırıya uğradığını ve protesto ettiklerini belirtti.
18 Temmuz 2014 Cuma 22:57

MÜSİAD Başkanı Yahşi: ''MB, kepçeyle aldığını kaşıkla veriyor''

MÜSİAD adana Şube Başkanı Suat Yahşi, ''faizlerin indiriliyor olması, memnuniyet vericidir. Fakat gelinen nokta, gerçekte olması gereken nokta değildir. Reel sektörün temsilcileri olarak, faizler biran önce olması gereken değerlere çekilmelidir diyoruz'' dedi.
18 Temmuz 2014 Cuma 20:50

Özgümüş, KPSS’ye alınmayan öğretmen adayını sordu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Üyesi Ümit Özgümüş, kimliğindeki saç rengi farklı olduğu için KPSS’ye alınmayan Adanalı öğretmen adayı Pelin Derya Çetinkaya ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI’ya bir soru önergesi verdi.
18 Temmuz 2014 Cuma 20:37

CHP Adana İl Örgütü Cumhurbaşkanlığı seçimi için sahaya indi

CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer ve yüze yakın CHP’li Çakmak Caddesinde ve Küçüksaat civarında Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlunu tanıtan el ilanlarını yurttaşlara dağıtıp Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için önemini anlattı.
18 Temmuz 2014 Cuma 20:34

“İhsanoğlu’nun seçilmesi İhanete ilk çelme olacak”‏

Ülkücü Muallimler Birliği Derneği (Ülkü-Bir) Adana Şube yönetimi MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu’nu ziyaret etti. İzgioğlu, ülkede gizlenen gerçeklerin halka anlatılmasında eğitimcilere büyük görevler düştüğünü söyledi.
18 Temmuz 2014 Cuma 20:24

Başkan İzgioğlu’ndan İhsanoğlu çağrısı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, “AKP’ye oy vermiş ama gerginlikten, hırsızlıktan, arsızlıktan, ihanetten bıkmış vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Anadolu’nun sesine, Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek vereceklerdir” dedi.
17 Temmuz 2014 Perşembe 19:20

18 yaşından küçüklere şehirlerarası yolcu bileti satılmayacak

Adana Valiliği’nce yapılan açıklamada, 18 yaşın altındaki çocuklara şehirlerarası yolcu bilet satışı yapılmaması konusunda yönerge hazırlandığı belirtildi.
17 Temmuz 2014 Perşembe 19:08

Büyükşehir, Karataş'taki sokak hayvanları sorunu için devrede

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlik İşleri Daire Başkani Dr. Fatih Karayandi ve DOHAYKO yöneticileri, Karataş Belediye Başkani Bohaçhan Ünal’i ziyaret ederek, sokak hayvanlari sorununun çözümü için yapilacaklar konusunda görüş alişverişinde bulundu.
17 Temmuz 2014 Perşembe 09:46

Hasan Şaş'tan Sözlü'ye imzalı forma

2002 Futbol Dünya Kupası’nın yıldızlarından, Adana Demirspor’un ve Galatasaray’ın milli futbolcusu, Adanalı Hasan Şaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.
17 Temmuz 2014 Perşembe 09:41

Başkan Karalar'a destek teşekkürü

U-16 Ligi’nde Türkiye Şampiyonu olan Adana Gençlerbirliği oyuncuları ve teknik heyeti Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret ederek verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
17 Temmuz 2014 Perşembe 08:38

Sırıkla Atlama Milli Takımı Adana'da kampa girdi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, başarılı sporcu ve antrenörlere devletin tüm olanaklarını kullanacaklarını söyledi.
17 Temmuz 2014 Perşembe 08:05

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çalışanlarına iftar

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına iftar yemeği verildi.
17 Temmuz 2014 Perşembe 07:52

Bakan Çelik’ten Başkan Çetin’e ziyaret‏

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Çelik ve Çetin “30 Mart geride kaldı, Adana için birlikte çalışacağız” dediler.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 13:14

İyiyürek, ''Çirkin iftiralarla karşı karşıyayız''

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şube Başkanı Seyfi İyiyürek, aidat ücreti kesilmeyen bir derneğin bazı medya kuruluşlarını kullanarak TÜED’in sanki her ay üyelerinden aidat ücreti alıyormuş gibi göstermeye çalıştığını belirterek, bunun çok çirkin bir iftira olduğunu söyledi.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 12:44

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Sözlü'yü ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yi ziyaret etti. Sözlü'yü tebrik eden Çelik, bundan sonra hep birlikte Adana için çalışacaklarını söyledi.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 12:36

Özgümüş, 2011 YGS’de hak kaybına uğrayan öğrencileri sordu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Üyesi Ümit Özgümüş, 2011 yılında gerçekleşen Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’nda yaşanan soru skandalını TBMM Genel Kurulu’nda açıkladıktan sonra konuyu Milli Eğitim Bakanlığı’na taşıdı.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 12:23

Vali Büyük; “İnşaatçılar çok önemli misyon üstleniyor”

Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Murtaza Kılçık, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 12:12

Balkan Türklerinden anlamlı buluşma

Balkan Türkleri, Adana Balkan Türkleri Yardımlaşama ve Kültür Derneğinin düzenlemiş olduğu iftarda bir araya geldi. Çukurova Üniversitesi kayıkhanesinde düzenlenen iftar yemeğine her kesimden çok sayıda bürokrat katıldı.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 12:09

Teknik heyet ve futbolcular sağlık kontrolünden geçti

Yeni sezon hazırlıkları için Bolu'da kampa girecek olan Adana Demirspor'da teknik heyet ve futbolcular Adana Kardiyoloji Merkezi ve Algomed Hastanesi organizasyonu ile sağlık testinden geçti.
16 Temmuz 2014 Çarşamba 00:09

Karayandı, ''Hukuki süreç başladı!!

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Dr. Fatih Karayandı, Sabah Gazetesi Güney ekinde 15 Temmuz 2014 Salı günü manşetten verilen “Katliamı dozer bile örtemedi” başlıklı haberle ilgili suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
15 Temmuz 2014 Salı 19:45

İMO: “Kentsel dönüşüm vatandaş odaklı olmalı”

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şubesi’nce Adana’nın gelişimine katkı koymak için oluşturulan komisyonlar yoğun bir çalışma temposuna girdi. İMO Teknik Danışma Komisyonu’nun ardından Kentsel Dönüşüm Komisyonu da önemli konuları görüştü.
15 Temmuz 2014 Salı 13:52

Özalevli, ''Ağaçların kesilecek olması bir tuzak mı?''

Adana Tabip Odası Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Özalevli, Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Bahçesine ek bina yapılması için hastane bahçesinde bulunan ağaçların kesilecek olmasının bir tuzak olabileceğini söyledi.
15 Temmuz 2014 Salı 13:07

Yeni, gençlerden Başbakan için oy sözü istedi

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi için gecesini gündüze katıp, Çukurova’nın bunaltıcı sıcağına aldırmadan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Fikret Yeni, özellikle ilk kez oy kullanacak olan gençlere, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a neden oy vermeleri gerektiğini anlatarak, gençlerden oy sözü aldı.
15 Temmuz 2014 Salı 13:03

Sulama kanallarında yüzenlere idari yaptırım uygulanacak

Adana Valiliği, sulama kanallarında yüzen 15 yaşından büyüklere idari yaptırımın uygulanacağını açıkladı.
15 Temmuz 2014 Salı 00:04

Geleceğin Sporcuları Seyhan'da Yetişecek

Seyhan Belediyesi'nin hayata geçirdiği ve 19 farklı noktada 5 farklı branşta eğitim veren yaz spor okullarının Bahçeşehir Mahallesi'ndeki açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Açılışa katılan Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı ve Seyhan Belediyespor Başkanı Kadir Özdemir, amaçlarının gelecekte Adana ve Türk sporuna katkı koyacak gençler yetiştirmek olduğunu söyledi.
14 Temmuz 2014 Pazartesi 09:45

Zeytin alanları korunmalı

iraat Mühendisleri Odası Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Doğan: “3572 sayılı yasada yapılacak değişiklikle zeytinin alanları 25 da olarak kabul edilecek, bu alanın altında kalan zeytin alanları yasa ile rant odaklı ticari faaliyetlerin gözbebeği olan enerji ve maden şirketlerine açılarak talan edilecektir” dedi.
14 Temmuz 2014 Pazartesi 09:38

Adana'da Tasavvuf Konserleri

Tasavvuf konserleri, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin katkilariyla Ramazan ayi boyunca Adanalilarla buluşacak.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 10:16

Sözlü, ''Tufanbeyli'yi Adana'nın Davos'u yapacağız''

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Tufanbeyli ilçesinde verilen iftar yemeğine katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Tufanbeyli ve Saimbeyli belediye başkanları, her iki ilçenin kaymakamları, muhtarlar ve halkla birlikte açık alanda kurulan sofrada yemek yedi.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 10:11

Yeni, ''Erdoğan, Cumhurbaşkanı seçilmeli''

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, bugüne kadar yapılan hizmetlerin bundan sonra da devam etmesi için Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi gerektiğini söyledi.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 09:34

Karalar: ‘’Srebrenitsa katliamı dünyanın en büyük katliamıdır’’

Adana Bosna Kardeşlik Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından Srebrenitsa soykırımının 19. Yıldönümünde ölenlerin anısına iftar yemeği verildi.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 09:27

Adana Rotary Kulübü yabancı konukları ağırladı

Adana Rotary Kulübü geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde yabancı konukları ağırladı.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 00:05

Vali Büyük; “Esnaf ve Sanatkarlarımız, Toplumun Bel Kemiğidir”‏

Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
12 Temmuz 2014 Cumartesi 00:01

Demirçalı: ''Cezaevlerindeki cinsel tacizleri neden önlenemiyor?''

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, 2014’ün sadece ilk beş ayında en az 120 kadının, çoğu emniyet güçlerine suç duyurusunda bulunduğu halde cinayet kurbanı olduğunu, kadınların maruz kaldığı şiddetin sokaktan, koruma ve kontrol altında oldukları cezaevlerine kadar uzandığını söyledi.
11 Temmuz 2014 Cuma 09:15

Özgümüş, 2011 YGS soru skandalını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Komisyonu Üyesi Ümit Özgümüş, 2011 yılında gerçekleşen Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’nda yaşanan soru skandalını TBMM Genel Kurulu’nda açıkladı.
11 Temmuz 2014 Cuma 08:58

Büyük, “Toplum Yararına Olan Faaliyetlerin Destekçisi Olacağız”

Adana İmam Hatip Lisesi Talebeleri Koruma Derneği Başkanı İmam Gazali Hiradağı ve Dernek Üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu ve görevinde başarılar diledi.
11 Temmuz 2014 Cuma 07:36

Vali Büyük, ''yatırımcının destekçisi olacağız''

Adana Sanayi Odası’na iade-i ziyarette bulunan Adana Valisi Mustafa Büyük, üretim ve istihdama katkı sağlayan yatırımcıların, sanayicilerin ve iş dünyasının destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.
11 Temmuz 2014 Cuma 07:32

Adana'da Mobilya Dekorasyon Fuarı açılacak

Klasikten moderne bölgede üretilen tüm mobilyaların sergileneceği Mobilya Dekorasyon Fuarı, 24 – 28 Eylül 2014 tarihleri arasında Tüyap Adana Fuar Merkezi’nde açılacak.
11 Temmuz 2014 Cuma 00:38

Şehit Aileleri ve Gazilere iftar yemeği

Adana İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Emniyet Şehit Aileleri ve Gazilere iftar yemeği verildi.
11 Temmuz 2014 Cuma 00:28

Sözlü, ''Yapı müteahhitleri gücümüze güç katacak''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği’nce (AYAMDER) Park Zirve’de verilen iftar yemeğine katıldı.
10 Temmuz 2014 Perşembe 19:55

Aybaba ve Karaman imzayı attı

Adana Demirspor Kulübü Sportif Direktörü Samet Aybaba ve Teknik Direktör Ünal Karaman, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı törenle 2’şer yıllık sözleşmeye imza attılar.
10 Temmuz 2014 Perşembe 17:33

Füze Selami'in İsmi Spor Tesisinde Yaşatılacak‏

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın isteği ile Türk futbolunun ve Adana Demirspor'un efsanevi oyuncusu "Füze Selami" lakaplı Selami Tekkazancı'nın ismi belediyeye ait bir spor tesisine verildi. Açılış töreninde konuşan Başkan Karalar, Füze Selami'nin iyi bir futbolcu olmasının yanında iyi bir insan ve iyi bir Adanalı olduğunu söyledi.
10 Temmuz 2014 Perşembe 17:30

Aybaba, Karaman ve Şiranlı Adana'ya Geldi

Adana Demirspor Kulübü Sportif Direktörü Samet Aybaba, teknik direktör Ünal Karaman ve Genel Emir Şiranlı Adana'ya geldiler.
10 Temmuz 2014 Perşembe 09:41

Köylü, ''İhsanoğlu ile Türkiye’nin iklimi değişecek''

Demokrat Parti Adana İl Başkanı Fatih Köylü, hiçbir partide siyaset yapmayan, Türkiye’yi uluslararası alanda başarıyla temsil eden Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ülkeyi dayatmalarla yönetmeye çalışanlara karşı çıkan herkesin oy vermesi gerektiğini söyledi.
10 Temmuz 2014 Perşembe 09:10

Vali Büyük'ten Ticaret Borsası'na ziyaret

Adana Valisi Mustafa Büyük Adana’ya atanmasının ardından kendisini ziyaret ederek tanışan, Adana’nın kalkınması için fikir üreten, işbirliği içerisinde olmayı hedefleyen kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretleri kapsamında Adana Ticaret Borsası yönetimini de ziyaret ederek Borsa’nın işleyişi hakkında bilgi aldı.
10 Temmuz 2014 Perşembe 08:40

Sözlü, ''Sebzenin, meyvenin, etin, sütün merkezi olacağız''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Pozantı Belediyesi 2. Kiraz Festivali’ne katıldı. Protokol ve halk katılımının yoğun olduğu festivalde söz alan Başkan Hüseyin Sözlü, festival dolayısıyla Pozantılılar’ın arasında bulunmaktan bahtiyar olduğunu belirtti.
10 Temmuz 2014 Perşembe 01:11

 
Yazarlar

  Facebook'tan Adana'dan güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

Çok Okunanlar
Adana Rehberi Linkleri
Adana nöbetçi eczaneleri
PTT 1. Lig Adanaspor ve Adana Demirspor Puan Durumu
Ayrıntılı puan durumu | Fikstür ve maç sonuçları
Finans
İMKB 100
USD ALIŞ
USD SATIŞ
EURO ALIŞ
EURO SATIŞ
POUND ALIŞ
POUND SATIŞ
ALTIN ALIŞ
ALTIN SATIŞ
Hava Durumu
Havadurumu
Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğlen
İkindi
Akşam
Yatsı
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Şans Topu

Tarihli Çekiliş Sonucu
On Numara

Tarihli Çekiliş Sonucu
Süper Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Tarihte Bugün
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yazılım: Haber Sitesi Kur