Adana haberleri | Son dakika haber, online gazete | Adana'nın Sesi
Adananın Sesi'ne reklam verin
Bizi Takip Edin:
Son Dakika
Türkiye, hükümetin teslimiyetçi politikalarının bedelini ödüyor CHP‘de üye listeleri askıya çıktı CHP 5 ilçede yönetimsiz kaldı Şehir ve Kültürler Projesi Bisikletle Çukurova Fotoğrafları Belediye Otobüsleri Engellilere Engel Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışlarına Adana damgası Yunanistan sayı kralı Terell Stoglin, Adanaspor'da Şantiye alanı satışa çıkarıldı Seyhan Belediyesi hangi hizmette rekor kırdı?

Adana haberleri

Pekar, ''Adana'nın gururu olacağız''

Kadınlar Basketbol Süper Lig takımlarından Adana ASKİ Spor Başkanı Rahmi Pekar, bu yıl ilk kez mücadele edecekleri Avrupa Kupaları’nda ilk 8 takım arasına girmeyi hedeflediklerini açıkladı.
28 Temmuz 2015 Salı 18:57

Engellilere akülü sandalye

Engelli vatandaşların sorunlarıyla ilgili duyarlılığını her fırsatta ortaya koyan Adana Büyükşehir Belediyesi, engelli iki vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.
28 Temmuz 2015 Salı 18:55

Türkiye, hükümetin teslimiyetçi politikalarının bedelini ödüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Türkiye, AKP Hükümetinin teslimiyetçi politikalarının bedelini ödüyor” dedi.
28 Temmuz 2015 Salı 16:24

CHP 5 ilçede yönetimsiz kaldı

CHP’de Tekin Bingöl ile Bülent Tezcan’ın gayri hukuki talimatlarını uygulayan Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, partililerinin yasalar ve tüzükten kaynaklanan haklarını vermeyince, partiyi mahkeme kapılarında tartıştırmaya başladı.
28 Temmuz 2015 Salı 12:36

Vali Büyük, Muay Thai ailesini kabul etti

Adana Valisi Mustafa Büyük, Dünya Muay Thai Federasyonu tarafından “Yılın En Başarılı Antrenörü” olarak aday gösterilen Teslime Çelik’e her türlü desteği sağlayacağını söyledi.
28 Temmuz 2015 Salı 11:02

Herkesin Evi Adana

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Türkoloji Araştırma Merkezi bünyesindeki ‘Çukurova Üniversitesi Adana Halk Kültür Evi’ söyleşileri devam ediyor. Prof. Dr. Erman Artun’la başlayan söyleşilerin bu haftaki konuğu ÇÜ Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muzaffer Sümbül oldu.
27 Temmuz 2015 Pazartesi 11:03

Türkiye Kiteboard Final Yarışması Yumurtalık'ta

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün desteklediği ve Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik'in katkı sunduğu, 4-6 Eylül 2015 tarihlerinde, Yumurtalık'ta ilk kez gerçekleşecek olan Pegasus Türkiye Kiteboard Final Yarışması'nın, ilçenin tanıtımına önemli katkı yapması bekleniyor.
27 Temmuz 2015 Pazartesi 10:58

CHP'de üye listeleri yarın askıya çıkarılacak

Cumhuriyet Halk Partisi'nde "Muhtarlık Bölgesi delegeleri ve Parti İçi Önseçimleri ile ilçe ve il kongreleri Takvimi" uyarınca üye listeleri 28 Temmuz sabahı askıya çıkarılacak. CHP Adana İl örgütünün 21 Mart tarihinde 38 bin olan üye sayısı 2 bin arttı ve 40 bini geçti.
27 Temmuz 2015 Pazartesi 10:30

Adana Arena da maçlar ne zaman izlenecek?

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Sarıçam İlçesi’nde 102 dönüm arazi üzerine geçen yıl inşaatına başlanan Adana Arena Stadı’nın önümüzdeki yılın sonunda hizmete gireceğini söyledi.
27 Temmuz 2015 Pazartesi 09:16

CHP, Adana yönetiminde istifa şoku

CHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Halit Atik, istifa ettiğini açıkladı.
26 Temmuz 2015 Pazar 12:01

Boks kursuna büyük ilgi

Adana Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan boks kursu devam ediyor
24 Temmuz 2015 Cuma 09:24

İş yeri ruhsat başvurularında 'engelsizlik' şartı aranacak

Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültsi (ÇÜ İİBF) Maliye Bölümü arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında, Türkiye’de en geniş kapsamlı engelli araştırmasına imza atıldı.
24 Temmuz 2015 Cuma 00:09

Sözlü, ''Özgür basın, köklü demokrasinin vazgeçilmez unsurudur''

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın, basında sansürün kaldırılışının yıldönümü nedeniyle her yıl kutlanması gereken ancak, yaşanan sıkıntılar nedeniyle sektörle ilgili sorunların dile getirildiği bir gün haline geldiğini söyledi.
23 Temmuz 2015 Perşembe 11:17

Büyük, ''Basın Özgürlüğü Demokrasimizin Olmazsa Olmazıdır''

Adana Valisi Mustafa Büyük "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı"nı yayınladığı mesaj ile kutladı.
23 Temmuz 2015 Perşembe 11:14

İşyerlerinin yüzde 73'ü engellilerin girişleri için uygun değil

Türkiye’de ilk kez bir kentten engellilerin yaşamına yönelik araştırma yapıldı. Çalışma sonuçlarına göre Adana İli Ana Cadde ve Bulvarlarında yer alan işyerlerinin %72.97’sinin girişleri engelliler için uygun değil. Uygun durumda olan işyeri sayısı sadece %15 düzeyinde. İşyerlerinin %12’si ise herhangi bir düzenleme yapmaya gerek kalmayacak biçimde düzayak ifade edilen şekilde.
23 Temmuz 2015 Perşembe 11:07

Yusuf Baş, ‘’Basın, demokrasinin mihenk taşıdır''

Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Yusuf Baş, 24 Temmuz 1908’de basın üzerindeki sansürün kaldırılmasının 107’nci yıl dönümünde yazılı, görsel ve işitsel basın kuruluşlarında görev alan çalışanların ‘Basın Bayramı’nı kutladı.
23 Temmuz 2015 Perşembe 10:57

CHP İl Teşkilatı'nda Bulut operasyonu

5 İlçe Başkan ve yöneticilerini görevden alan CHP Adana İl Başkanı Eczacı Burhanettin Bulut, bu kez il yönetim kurulunda operasyon gerçekleştirdi.
23 Temmuz 2015 Perşembe 10:10

Otogar da seyyar operasyonu

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Adana Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetlemelerde bulundu. Otogarda izinsiz satış yapan seyyar esnafın faaliyetleri durduruldu, malzemelerine el konuldu.
23 Temmuz 2015 Perşembe 00:09

Çıtırık, "Yayın yasağı basın özgürlüğüne darbedir"

Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, Suruç Sulh Ceza Hakimliği'nin, Suruç Katliamı'na ilişkin görüntülerin yazılı ve görsel basında kullanılmasına yayın yasağı getirmesine tepki gösterdi.
23 Temmuz 2015 Perşembe 00:04

ASKİ’den hayal park civarına yeni kanalizasyon hattı

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, kentin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Hayal Park civarında da çalışma başlatan ASKİ ekipleri bu bölgede yaşanan sorunların çözüme kavuşması için uğraşıyor.
23 Temmuz 2015 Perşembe 00:02

CHP’den madenci ailesine ve yaralı madenciye ziyaret

CHP İl Başkanı Bulut, Adana Milletvekili Türkmen’le birlikte maden faciasında yaşamını yitiren madencinin ailesini ve yaralanan madenciyi ziyaret etti
22 Temmuz 2015 Çarşamba 12:37

Atamayla geldi, "Her zaman sandıktan yanayız" dedi..

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, partisinin iç meselelerine yönelik olarak görüş belirtirken "Her zaman sandıktan yanayız" dedi.. Sandığı savunan CHP milletvekilinin 7 Haziran'da ön seçime katılmadan kontenjan adayı gösterilmiş olması ironikti.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 11:19

Stratejik öneme sahip yol tamamlanıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi hem bölge ekonomisine, hem ulaşıma katkı koyacak Ceyhan-Sarımazı yolu için son rötuşları yapıyor.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 01:02

Gençliğe ve geleceğe yatırım

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı, gençlere yönelik açtığı çeşitli branşlardaki kurslarla, eğitim ve kişisel gelişime destek oluyor.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 01:00

TMMOB'dan büyükşehir belediyesine köprü tepkisi

TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Hasan Emir Kavi, Büyükşehir belediyesinin 2 köprü yapımına tepki gösterdi. Kavi, ''Tepkimiz hizmet yapılmasına değil, siyasi çıkar uğruna yapılan işler de sağlanacak rant uğruna, bir ihtiyacın bedelini bu halka ödettirilmesinedir'' dedi.
21 Temmuz 2015 Salı 12:12

ASKİ, çalışmalarında dur-durak bilmiyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, vatandaşların altyapı sorununu çözmek için durmaksızın çalışıyor. Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam İlçelerindeki muhtelif mahalleleri kapsayan 2015-1 numaralı yağmur suyu ve kanalizasyon inşaatı yapım işini sürdüren ASKİ, problem yaşanmasına sebep olan hatları yeniliyor.
21 Temmuz 2015 Salı 11:48

‘Adana’ Konulu senaryo yarışmasının jüri üyeleri belli oldu

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde bu yıl birincisi gerçekleştirilecek olan ‘Adana’ Konulu Uzun Metraj Senaryo Yarışması jüri üyeleri belli oldu.
21 Temmuz 2015 Salı 10:17

Bayat ekmeğini çöpe atma

Adana Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nca Bayat Ekmek Toplama ve Değerlendirme Projesi başlatıldı.
21 Temmuz 2015 Salı 00:25

Bahçeli, Adana Demirspor'a başarılar diledi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü’yü makamında kabul etti.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 19:45

DP Adana'da yönetim yenilendi

Demokrat Parti Adana İl Yönetim Kurulu , yeniden yapılanma kapsamında İl Başkanı Meral Öner başkanlığında yeniden yapılanma yeniden oluşturuldu. DP Adana İl Başkanlık Divanı da yenilendi.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 12:40

Ücretsiz Ebru Sanatı kursu

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir ve Seyhan Gençlik Merkezi tarafından Sarıçam Kardelen Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (SAKİ-DER) üyelerine eğitmenlerine ve yetkililerine Gençlik Liderleri tarafından ebru sanatının incelikleri öğretildi.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 10:45

Kadına şiddete ''Dur'' denilecek

Adana Büyükşehir Belediyesi kadına şiddetin engellenmesi için, Adana Kadın Dayanışma ve İlk Adım Merkezi’ne maddi, manevi ve lojistik destek sağlıyor.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 09:56

Basketbol kursuna 350 öğrenci katılıyor

Adana Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan basketbol kursu çalışmaları devam ediyor.
20 Temmuz 2015 Pazartesi 09:52

Seyhan Kızılay'dan muhtaç çocuklara giyecek yardımı

Türk Kızılayı Adana Seyhan Şubesi, Ramazan Bayramı nedeniyle, 200 muhtaç aile çocuklarına giyecek ayakkabı yardımında bulundu.
19 Temmuz 2015 Pazar 00:22

MHP Adana'da buruk bayram

MHP Adana İl Başkanlığı’nda icra edilen bayramlaşma programı muhteşem bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirildi. AKP, CHP ve DP il yönetimi de MHP İl Teşkilatına bayram ziyaretinde bulundu. MHP İl Başkanı Yusuf Baş, Türk-İslam Dünyasında yaşanan ağır sorunlara atıfta bulunarak, bayramı buruk kutladıkları ifade etti.
19 Temmuz 2015 Pazar 00:03

CHP’de bayram coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl, ilçe örgütleriyle kadın ve gençlik kolları Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde bütünleşti.
19 Temmuz 2015 Pazar 00:00

Şehitlikte hüzünlü bayram

Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Garnizon Şehitliği’ni Ziyaret Ederek, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Şehitlerin Kabrini Ziyaret Eden Aileler ile Bayramlaştı
18 Temmuz 2015 Cumartesi 00:13

AK Parti’den siyasi partilere bayram ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana il yönetimi, siyasi partilere bayram ziyaretinde bulundu.
18 Temmuz 2015 Cumartesi 00:08

“Bu Yaz Camideyim” Projesi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Gençlik Kurulu tarafından organize edilen Geleneksel İftar Programı Hz.Osman Camii'nde gerçekleşti.
17 Temmuz 2015 Cuma 23:58

Büyükşehir de bayramlaşma

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir personeli ile bayramlaştı. Büyükşehir personeline Adana'ya hizmet noktasında gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür eden Başkan Sözlü, "Bugün Adana'da yüzümüz ağarıyorsa sizlerin gayreti ve samimiyetiyledir" dedi
17 Temmuz 2015 Cuma 12:43

CHP ve DP’den AK Parti’ye bayram ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Demokrat Parti (DP) üyeleri Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanlığı’na bayram ziyaretinde bulundu.
17 Temmuz 2015 Cuma 09:54

Ak Gençlerden Hastanedeki Çocuklara Bayramlık

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Gençlik Kolları, hastanede tedavi görmekte olan çocuklara bayramlık dağıttı.
17 Temmuz 2015 Cuma 09:36

Vali Büyük, Suriye’li Ailelerle İftarda Bir Araya Geldi

Adana Valisi Mustafa Büyük, Eşi Emine Büyük ile birlikte, Sarıçam İlçesi'nde bulunan Çadır Kent'te barınan Suriyeli mülteciler ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:12

Kent Konseyi farkındalık yaratıyor

Adana Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri iftar programında bir araya geldi. Programın ardından yapılan toplantıda, meclis ve çalışma gruplarının projeleri hakkında bilgi verildi, istişarelerde bulunuldu.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:11

Büyükşehirden Türkmenlere destek

Adana Büyükşehir Belediyesi, Bayırbucak Türkmenlerine, Kadir Gecesi’nde su, gıda ve malzeme yardımı ulaştırdı.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:10

Mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Adana Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle kabristanlara ücretsiz otobüs kaldıracak.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:09

Rahmi Pekar, ''Hizmet için varız''

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için şehrin her yanında altyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Seyhan İlçesine bağlı Namık Kemal Mahallesi’nde kanalizasyon inşaatı yapım işine başladı.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:08

Karakaya: ''İstediğimiz her şey ülkemiz ve milletimiz için''

MHP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve MHP Adana Milletvekili Meclis İdare Amiri Seyfettin Yılmaz, birlikte teşkilatlara iftar verdiler.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:07

Yeni Adliye binalarının yapımı sürüyor

Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, yapım çalışmaları son hız devam eden Yeni Adliye Binası ile projenin yüzde 90’nı tamamlanan Bölge Adliye Binalarında incelemede bulundu ve proje ve alan mühendislerinden bilgiler aldı.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:05

AGİAD'dan Yüreğir'lilere iftar

Adana Genç İş Adamları Derneği (AGİAD), Yüreğir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı boyunca sürdürülen iftar yemeklerinin sonuncusunu üstlendi. AGİAD’ın iftar yemeği, dernek yöneticileri, belediye yetkilileri ve yüzlerce Yüreğirli’yi bir araya getirdi.
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:01

CHP Adana örgütünde ilk kez bayramlaşma arefe günü yapılacak

93’ncü yılını kutlamaya hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi Adana örgütünde ilk kez bayramlaşma, bayram öncesinde yapılacak. CHP Genel Merkezi de bayramlaşmayı gelenek olarak bayramın 2. Günü gerçekleştiriyor.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 20:56

AK Partili üyeler meclisi terk etti

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin bugün toplanan meclisinde Ak Partili meclis üyeleri Başkan Hüseyin Sözlü'nün meclis iradesini hiçe saymasını gerekçe gösterip oturumu terk ettiler.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 20:42

Vali Büyük, Adanalıların Bayramı'nı kutladı

Adana Valisi Mustafa Büyük, yayımladığı mesajla Adanalıların Ramazan Bayramı'nı kutladı.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 11:27

Çukurova Üniversitesi'nde Bayramlaşma

Çukurova Üniversitesi'nde görev yapan akademik ve idari personel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi Ailesi olarak tüm Adana halkının da Ramazan Bayramı’nı kutladı.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 11:23

Yağmur, ''Dana eti diye hindi eti yediriyorlar''

Adana ESOB'a bağlı Adana Kasaplar, Tavuk ve Balık Eti, Şarkütericiler Esnaf Odası Başkanı M.Saruhan Yağmur, ülkemize Irak ve Süriye'den kaçak yollarla getirilerek, dana eti diye satılmaya çalışıldığını bildererek, yetkilileri tedbir almaya davet etti.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 11:06

Adana'da Bayram tedbirleri

Adana Valiliği, yarın başlayacak olan Ramazan Bayramı tatili süresince alınan tedbirleri açıkladı.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 10:38

Çetin ve Akgül Adanaspor için sözleştiler

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül’le bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, takıma destek sözü verdi. Akgül’den “Süper Lig sözü” alan Çetin, “Siz Süper Lig’e çıkın; biz de size iki saha yapalım” diye söz verdi. Çetin Adana’nın iki takımına da eşit mesafede olduğunu yineledi.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 10:31

Menevşe, ''Adana’nın üretimini dış dünyaya açmak zorundayız''

ATO Başkanı Menevşe, Oda destekleriyle gerçekleşen dünyanın en büyük erkek tekstili ve moda fuarına 30 kişilik heyetle katılımın kentin ihracat rakamları açısından büyük önem taşıdığını söyledi.
15 Temmuz 2015 Çarşamba 00:32

Adana derbisi 9'uncu haftada oynanacak

2015-2016 Sezonu PTT 1. Lig Fikstürü TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezindeki Orhan Saka Salonu'nda çekildi. Adana Demirspor ile Adanaspor arasındaki derbi 9'uncu haftada oynanacak.
14 Temmuz 2015 Salı 19:02

Yusuf Baş’tan teşkilatlara iftar

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, teşkilat başkanlarına, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine iftar verdi.
14 Temmuz 2015 Salı 18:41

AK Parti’den çocuklara bayramlık

AK Parti Adana İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi 135 çocuğa bayramlık dağıttı.
14 Temmuz 2015 Salı 18:39

Tarihi Köprüde İftar

AK Parti Adana İl Başkanlığı, Adana’nın simgesi olarak kabul edilen ve dünyanın en eski köprülerinden biri olan Taşköprü’de iftar yemeği verdi.
14 Temmuz 2015 Salı 18:36

Adana Demirspor'da bir transfer daha

Transerin hızlı takımlarından Adana Demirspor bir futbolcuyla daha anlaştı.
14 Temmuz 2015 Salı 11:36

Ceyhan ve İmamoğlu ilçelerine bayram hediyesi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatı ile kentin bir çok noktasında sürdürülen asfalt çalışmalarına Ceyhan ve İmamoğlu içlerinde de devam ediliyor. Her iki ilçede çok sayıda mahallede yürütülen asfalt çalışmaları bayram öncesi tamamlanarak halkın hizmetine açıldı.
14 Temmuz 2015 Salı 11:19

Sözlü, Kosova’da iftara katıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce, Kosova’nın Prizren kentinde günde 150 kişiye iftar yemeği veriliyor.
14 Temmuz 2015 Salı 11:16

Adanasporlu Ozan, Adana Demirsporla anlaştı

Adana Demirspor transfere devam ediyor. Mavi-lacivertiler, Adanaspor’dan Mehmet Ozan Tahtaişleyen ile 1 yıllığına anlaştı.
14 Temmuz 2015 Salı 09:55

Ataşbak, başarılı atletleri kutladı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, başarılı atletleri makamında kabul etti.
14 Temmuz 2015 Salı 09:52

Mezarlıklar bayram ziyaretleri için hazırlandı

Adana Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle mezarlık temizlik ve bakım çalışmalarını hızlandırdı.
14 Temmuz 2015 Salı 00:09

Göller’e su götürülüyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Göller Yaylası Su Projesi’yle ilgili gelinen aşamayı, kullanılacak kaynak suyunun gözünde anlattı. Başkan Sözlü, çetin şartlara rağmen insanüstü çaba gösteren ekibine teşekkür etti.
14 Temmuz 2015 Salı 00:07

Bayramda ağzınızın tadı kaçmasın!

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Şehmus Alparslan, bayram öncesi güvenilir gıda tüketilmesi konusunda vatandaşı uyardı.
13 Temmuz 2015 Pazartesi 15:06

Masa Tenisi kursuna ilgi

Adana Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü bünyesinde “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan masa tenisi kursuna büyük ilgi gösteriliyor.
13 Temmuz 2015 Pazartesi 14:20

Onur Kalafat, Adana Demirspor'da

Adana Demirspor Yeni Malatyaspor’dan Onur Kalafat ile 1 yıllık sözleme imzaladı.
13 Temmuz 2015 Pazartesi 00:01

Bulut, ''Örgütsel barışa ihtiyaç var''

CHP Adana İl Başkanı Bulut, parti çalışmalarında katılımcılığı öne çıkaran sevgi, saygı ve hoşgörüye dayalı bir yönetim anlayışını egemen kılmak gerektiğini söyledi
12 Temmuz 2015 Pazar 12:20

ATO üyelerine kredi kolaylığı

İş dünyasının finansal sorunlarına çözüm üretmeyi hedefleyen Adana Ticaret Odası (ATO) ile Şekerbank arasında, işletmelere 4 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vadelerle kredi seçeneği sağlayan kredi protokolü imzalandı.
12 Temmuz 2015 Pazar 10:33

Türk Yerel Hizmet Sen Üyeleri İftarda bir araya geldi

Türk Yerel Hizmet Sen Adana şubesi üyeleriyle Seyhan Nehrine günbatımı manzarasında ve müzik eşliği ve Semazen Gösterileriyle gerçekleştirilen bir İftar yemeğinde buluşmanın keyfini yaşadılar.
12 Temmuz 2015 Pazar 10:29

Güler, “Türk Kimliği Tartışılamaz”

Adana Diş Hekimleri Odası ile Nucleoss İmplant Asu Dental birlikteliği ile Adana Atlı Spor Kulübü’nde dişhekimleri ve ailelerine yönelik verilen iftar yemeğinde konuşan Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, Çin Devleti’nin Uygur Türkleri’ne yaptığı baskıyı şiddetle kınadığını ifade ederek “insanın kendi inancını ve ibadetini yapma hakkının temel insan hakkı” olduğunu söyledi.
12 Temmuz 2015 Pazar 10:22

Fikret Yeni: “Sahadan hiç ayrılmadık”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti teşkilatları olarak seçimden önce olduğu gibi sahada bulunduklarını ve yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını söyledi.
11 Temmuz 2015 Cumartesi 14:54

Adana kan bağışında Türkiye rekortmeni

Adana Ticaret Odası (ATO) tarafından Büyükşehir Belediyesi’nce İnönü Parkı’nda Kızılay’a tahsis edilen alanda yaptırılan Kan Bağış Evi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
11 Temmuz 2015 Cumartesi 11:28

Suriyeli Türkmenlere ''Su'' yardımı

Adana Büyükşehir Belediyesi, Türk Kızılayı aracılığıyla, Suriye Bayırbucak Türkmenleri'ne su yardımında bulunacak. Adana Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı ile dün imzalanan yardım protokolünün ardından su taşıyan araçlar yola çıktı.
11 Temmuz 2015 Cumartesi 00:12

Taraftarlardan Sözlü'ye destek

Adana Demirsporlular Derneği, Kulüp Başkanı Sedat Sözlü’yü ziyaret ederek destek verdiler.
11 Temmuz 2015 Cumartesi 00:00

Adana Demirspor, Oğuz ve Pote ile sözleşme imzaladı

Adana Demirspor Kulübü, transferde önemli bir adım daha atarak Akhisarspor’un kalecisi Oğuz Dağlaroğlu ve Kıbrıs Rum Kesimi takımı Omonia’da gol kralı olan Fransız Mikael Pote ile anlaştı. Mavi-lacivertli kulüp Oğuz’la 1 yıllık, Pote ile de 2 yıllık sözleşme imzaladı.
10 Temmuz 2015 Cuma 19:13

Sözlü, yol çalışmalarını denetledi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yapımı devam eden Ceyhan Sarımazı Bağlantı Yolu çalışmalarını yerinde denetledi.
10 Temmuz 2015 Cuma 19:10

Baş, ''MHP’nin duruşu saygı beklerken saygısızlık gösteriliyor''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, ''Her zaman her yerde doğruları ifade eden Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu ülkenin en önemli kazanımlarından biridir'' dedi.
10 Temmuz 2015 Cuma 18:55

Kan Bağış Evi açıldı

Adana Sanayi Odası tarafından Büyükşehir Belediyesi’nce tahsis edilen alanda yaptırılarak Türk Kızılayı’na hibe edilen kan bağışı evi, Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar ve ADASO Başkanı Zeki Kıvanç tarafından törenle hizmete açıldı.
10 Temmuz 2015 Cuma 18:52

Mansur Aladağ’ın mutlu günü

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratlarından Mansur Aladağ’ın kızı Merve Aladağ Hukuk Fakültesini bitirerek avukat oldu ve Aladağ Ailesi bu mutluluğu yaşıyor.
10 Temmuz 2015 Cuma 10:22

Engellileri spora yönlendirmek için proje

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, kentteki engellilerin spora yönlendirmek için projeler ürettiklerini söyledi.
10 Temmuz 2015 Cuma 10:15

Elif Tuncer, unutulmadı

Adana Barosu Başkanı Avukat Mengücek Gazi Çıtırık, 24 yıl önce trafik kazası sonrası hayatını kaybeden dönemin İnsan Hakları Derneği Adana Şube Başkanı Av. Elif Tuncer’i unutmadı.
10 Temmuz 2015 Cuma 08:53

Adana- Yumurtalık yolu bayrama kadar tamamlanacak

Adana Büyükşehir Belediyesi, yol iyileştirme ve asfaltlama çalışmaları kapsamında Adana- Yumurtalık Yolu'nda çalışmalara başladı.
9 Temmuz 2015 Perşembe 13:22

Sözlü, eskimeyen dostlarıyla buluştu

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Hüseyin Sözlü, Erzurum Atatürk Üniversitesi mezunu arkadaşlarıyla dün akşam düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
9 Temmuz 2015 Perşembe 13:18

Adana'ya yeni spor salonu yapılacak

Adana ASKİ Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Ercan Afşar, Çukurova İlçesi Hayalpark civarında son teknolojinin kullanıldığı, çevre dostu spor salonu yapacaklarını ifade etti.
9 Temmuz 2015 Perşembe 13:09

KKTC Mersin Konsolosu İnanıroğlu'ndan Vali Büyük’e Ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosu Ayşen Volkan İnanıroğlu, KKTC Adana Fahri Konsolosu Ali Şakir Tıltay ile birlikte, Vali Mustafa Büyük’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
9 Temmuz 2015 Perşembe 12:05

''Uygulamalı mühendislik eğitimi alan hiçbir öğrenci işsiz kalmaz''

Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, imalat sanayisinin nitelikli elemana geçmişte hiç olmadığı kadar çok fazla ihtiyaç duyduğunu belirterek, uygulamalı mühendislik eğitimi alan hiçbir öğrencinin işsiz kalmayacağını söyledi.
9 Temmuz 2015 Perşembe 11:58

Ekrem İnaltekin, kulübe 500 bin TL bağış yaptı

Adana Demirspor Kulübü Amatör Kulüpler Sorumlusu Ekrem İnaltekin, kulübe 500 bin TL bağış yaptı.
9 Temmuz 2015 Perşembe 11:51

Burak Çalık, Adana Demirspor'da

Transfer çalışmalarını titizlikle yürüten Adana Demirspor, Balıkesirspor’dan Burak Çalık ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
9 Temmuz 2015 Perşembe 11:48

Adana'da zabıtalara sabah sporu

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Fahri Durukan'ın talimatları doğrultusunda, zabıtalar sabah sporu yapmaya başladı.
9 Temmuz 2015 Perşembe 10:25

Ataşbak, ''Modern pentatlonu tanıtacağız''

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, kentte modern pentatlon branşının tanıtımı ve gelişimini sağlayacaklarını söyledi.
9 Temmuz 2015 Perşembe 09:38

CHP Seyhan ilçe örgütüne geçici yönetim

CHP Adana İl Başkanlığı, Seyhan ilçe örgütüne yapılan geçici kurul ataması kararında düzeltme yapıldığını duyurdu.
9 Temmuz 2015 Perşembe 01:39

“MHP, AKP’den farklı değiliz mesajı verdi”

CHP Adana İl Başkanı Bulut, MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu’nun dini siyasete alet ettiğini söyledi.
8 Temmuz 2015 Çarşamba 16:49

Kızıldağ'ın yolları asfaltlanıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi, Karaisalı- Kızıldağ Bölgesi'ndeki yol iyileştirme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
8 Temmuz 2015 Çarşamba 15:20

Espinoza, ''Adana’nın tanıtımına yönelik kitap hazırlayacağım''

Görev süresi sona eren ABD’nin Adana Konsolosu John L. Espinoza, “Türkiye’den ayrılınca doğruca Los Angeles’te bulunan evime kapanacağım ve görev yaptığım süre içerisindeki gözlemlerime göre modern Türkiye ve Adana’nın doğru bir şekilde tanıtımına yönelik bir kitap hazırlayacağım. Çünkü bu konudaki İngilizce kaynakların çoğunlukla ön yargılara dayalı ve Türkiye hakkında olumsuzluklar içerdiğine tanık oldum'' dedi.
8 Temmuz 2015 Çarşamba 10:10

 
Yazarlar

  Facebook'tan Adana'dan güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

Çok Okunanlar
Hava Durumu
Havadurumu
Adana Rehberi Linkleri
Adana nöbetçi eczaneleri
PTT 1. Lig Adanaspor ve Adana Demirspor Puan Durumu
Ayrıntılı puan durumu | Fikstür ve maç sonuçları
Finans
İMKB 100
78.024
USD ALIŞ
2.7500
USD SATIŞ
2.7670
EURO ALIŞ
3.0350
EURO SATIŞ
3.0550
POUND ALIŞ
4.2720
POUND SATIŞ
4.3420
ALTIN ALIŞ
97.4800
ALTIN SATIŞ
98.2500
Namaz Vakitleri
İmsak
03:40
Güneş
05:33
Öğlen
12:56
İkindi
16:45
Akşam
19:59
Yatsı
21:37
Sayısal Loto
25.07.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
02 - 32 - 34 - 39 - 42 - 47
Şans Topu
22.07.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
04 - 06 - 07 - 17 - 27 - 13
On Numara
27.07.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 02 - 08 - 09 - 10 - 11 - 14 - 25 - 29 - 35 - 36 - 40 - 41 - 44 - 46 - 47 - 51 - 53 - 55 - 58 - 59 - 72
Süper Loto
23.07.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 13 - 23 - 41 - 46 - 47
Tarihte Bugün
1946 İzmir Gazeteciler Cemiyeti kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yazılım: Haber Sitesi Kur