Nesrin Göçhan
Adana haberleri | Son dakika haber, online gazete | Adana'nın Sesi
Adananın Sesi'ne reklam verin
Bizi Takip Edin:
Son Dakika
Aydoğdu, ''Yönetici profilinin değişmesi gerekiyor'' MHP İl Başkanı Baş, ESOB'u Ziyaret Etti Ankara'daki Bombalı Saldırı Protesto Edildi Hazır Su mu Kullanılmalı, Yoksa Musluk Suyu mu? Karaisalı ve yemekleri tanıtılıyor Adana'da Yüzme Yarışları Yapıldı Tanrıver; “Fidan üretimi son yıllarda ivme kazandı” Çetin, ''Particiliği bırakalım el ele verelim'' Nesrin Göçhan, ‘’Sorunların çözümü CHP iktidarında’’ Vali Büyük, Ankara’daki Terör Saldırısını Kınadı

Adana haberleri

MHP İl Başkanı Baş, ESOB'u Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, AKP’nin haksız teşvik uygulamalarıyla cezalandırdığı Adana’yı MHP’nin iktidarında yeniden mükafatlandıracaklarını söyledi.
13 Ekim 2015 Salı 17:53

Ankara'daki Bombalı Saldırı Protesto Edildi

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi önünde toplanan Adana Tabip Odası ve Çukurova Öğretim Elemanları Derneği başkan ve üyeleri Ankara’daki Barış Mitingine düzenlenen saldırıyı protesto etmek için yakalarına ‘yastayız’ yazılı siyah kurdele takıp, üniversitede bulunan Atatürk Parkına kadar sessiz yürüyüş gerçekleştirdi.
13 Ekim 2015 Salı 17:30

Nesrin Göçhan, ‘’Sorunların çözümü CHP iktidarında’’

CHP Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, Türkiye’deki sorunların çözümüm için1 Kasım’da CHP’nin mutlaka iktidara gelmesi gerektiğini söyledi.
13 Ekim 2015 Salı 10:54

Adana'da Yüzme Yarışları Yapıldı

Yüzme Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan “Amatör Spor Haftası Pentatlon Yüzme Yarışları” Adana’da tamamlandı
13 Ekim 2015 Salı 09:38

Vali Büyük, Ankara’daki Terör Saldırısını Kınadı

Adana Valisi Mustafa Büyük, yayınladığı mesajda Ankara’da meydana gelen, pek çok vatandaşımızın hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına yol açan bombalı terör saldırısını kınadı.
13 Ekim 2015 Salı 00:06

Adana'da ''Amatör Spor Haftası'' Etkinlikleri

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında 6 branşta müsabaka gerçekleştirileceğini söyledi.
13 Ekim 2015 Salı 00:00

MHP’nin ‘Sahtekarlık’ Suçlamasına Cevap

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı-İl Sekreteri Ali Sorar, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün AK Parti’ye yönelik ‘Sahtekarlık’ suçlamasına tokat gibi cevap geldi.
12 Ekim 2015 Pazartesi 20:31

Yusuf Baş'tan Fikret Yeni'ye cevap ve çağrı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Lideri Bahçeli’nin sözlerine yönelik fitne siyaseti üreten AKP İl Başkanı Fikret Yeni’ye tepki gösterdi.
12 Ekim 2015 Pazartesi 19:57

Yeni, “Terör zirvesi görüşmesine ‘hayır’ denilmesi siyasi iflastır”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ankara’da yaşanan terör saldırısının ardından AK Parti Genel Başkanı ve Devlet Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun terör zirvesi için görüşme çağrısına ‘hayır’ diyen MHP Genel Başkanı devlet Bahçeli’yi eleştirerek “Terör zirvesi için görüşmeye de ‘hayır’ diyorum demek, siyasi iflastır” dedi.
12 Ekim 2015 Pazartesi 19:52

Nesrin Göçhan: ‘’Barıştan hiçbir zaman vaz geçmeyeceğiz’’

CHP Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, Ankara’da Barış Mitingi öncesi gerçekleştirilen 95 kişinin katledildiği bombalı terör saldırısını kınadı.
12 Ekim 2015 Pazartesi 10:30

Kreş açılması için İmza kampanyası

Türk İmar Sen Adana Şube Başkanı Zakir Akbilmez, Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde Kreş bulunmaması ve mağdur durumdaki kamu çalışanları ile ilgili açıklama yaptı.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:06

Bucak Deresi Artık Taşmayacak

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, bir süre önce temeli törenle atılan ve Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ) tarafından Islah çalışmaları süren Sarıçam Bucak Deresi ve Buruk Kanalizasyon Kolektörü yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Bilal Uludağ, çalışmaların büyük bölümünün tamamlandığını, çok büyük bir afet olmadıktan sonra artık taşma olaylarının yaşanmayacağını söyledi.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:05

Emekliler Derneği'nden Örnek Uygulama

Türkiye Emekliler Derneği Adana Şubesi, TOKİ’ye ev başvurusu için form dolduran üyelerinden dosya parası almıyor.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:03

Baş, ''Tahrik Tuzağına Dikkat''

MHP, Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını nefretle kınadı. Baş, Adana’da ise “Tahrik tuzağı”na dikkat çekerek, bu tuzağa düşmediklerini bildirdi.
12 Ekim 2015 Pazartesi 00:01

Dubai’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda Çukurova Rüzgarı Esti

Adana ve Mersin’in sağlık turizmi destinasyonu 6-9 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenen dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibition and Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’nda tanıtıldı.
11 Ekim 2015 Pazar 08:15

Adana'da 15 gözaltı

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, korsan gösteriye katılan, gösteride polise silah sıkan ve silah ile sokakta kimlik kontrolü yapan şahısların adreslerini tespit ederek sabah erken saatlerde operasyon düğmesine bastı.
10 Ekim 2015 Cumartesi 10:48

Adana Demirspor'dan Şaş, iddialarına yalanlama

Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, tüm Adana Demirspor taraftarlarına, Özköylü ile yola devam edeceklerini; Hasan Şaş’la anlaştıkları yönündeki haberlerin doğru olmadığını bildirdi.
9 Ekim 2015 Cuma 16:17

Baş: ''AKP'yi MHP korkusu sardı''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, ''Koro halinde veya sırayla MHP’ye ve Sayın Devlet Bahçeli’ye saldırıyorlarsa mutlaka bir korkuları vardır. AKP’yi MHP korkusu sardı. AKP saltanatı bitmek üzeredir. 7 Haziran, AKP için kaçınılmaz sonun başlangıcı olmuştur'' dedi.
8 Ekim 2015 Perşembe 17:08

Adana’da Mimarlara Plaket

Mimarlar Odası Adana Şubesi, Dünya Mimarlar Günü’nde, meslekte 50,40 ve 30. Yılını dolduran üyelerine plaket verdi.
8 Ekim 2015 Perşembe 17:00

Fikret Yeni, “Bahçeli koltuk derdinde”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, MHP İl Başkanı Yusuf Baş’ın AK Parti Tanıtım Medya’dan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik hakkındaki söylemlerinin haddini aşan ifadeler olduğunu söyledi. MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de koalisyon görüşmelerinde her şeye ‘hayır’ derken bugün kapıları tekrar açmak istemesini de Başkan Fikret Yeni, “7 Haziran’da kapattığı tüm kapıları bugün açmak istemesinin sebebi AK Parti’nin tek başına iktidarını görmüş olmasıdır” dedi.
8 Ekim 2015 Perşembe 16:57

Baro Başkanı, Hukuk Fakültesi Öğrencileriyle

Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrenci Kulübü, Adana Barosu Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık'ı ziyaret ederek, Avukatlık Sınavı, Avukatlık Yasası, Avukatlık mesleğinin geleceği konusunda görüş ve önerilerini aldılar. Av. Çıtırık, "Bugün Türkiye'de bu konularda kararlar alınması gerekir" dedi.
8 Ekim 2015 Perşembe 09:40

Aytaç Durak'tan Başkan Uludağ'a imzalı kitap

Adana Büyükşehir eski Belediye Başkanı Aytaç Durak, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret ederek yazdığı ilk kitabı olan ve yaşamı ve siyasi hayatını anlatan ”Söyleyeceklerim Var” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.
8 Ekim 2015 Perşembe 00:14

Tarımın Geleceği Adana'da Masaya Yatırılacak

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) 44. Dönem II. Danışma Kurulu 10-11 Ekim 2015 tarihinde Adana Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilecek.
8 Ekim 2015 Perşembe 00:09

Baş'tan Çelik'e, ''Genel Başkanımızı sorgulamak haddiniz değil''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, AKP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Adayı Ömer Çelik’e yüklendi. ''Milliyetçi Hareket Partisi’ni ve Sayın Genel Başkanımızı sorgulamak ve hesap sormak sizin haddiniz değildir''
8 Ekim 2015 Perşembe 00:00

Göçhan’dan çocuklara kırtasiye yardımı

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Adayı turizmci Nesrin Göçhan, Sarıçam İlçesi’ndeki köy okullarında öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.
7 Ekim 2015 Çarşamba 18:07

Büyük, ÇÜ 57. Alay Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Adana Valisi Mustafa Büyük Çukurova Üniversitesi 57. Alay Camii inşaatı alanını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve yetkililerden bilgi aldı.
6 Ekim 2015 Salı 22:39

Küresel İklim Değişikliği Uygarlığımızı Tehdit Ediyor

Mimarlar Odası Adana Şube Başkanı Bekir Kamışlı, son 10 yılı aşkın sürede merkezden yerele doğru “Kentsel Dönüşüm” adı altında yürütülen operasyonlarla bütün yaşam değerlerinin yok edildiğini, sosyal, ekonomik ve kültürel kayıpların çığ gibi büyüdüğünü söyledi.
5 Ekim 2015 Pazartesi 12:43

Fatih Güler, “Sahte dişçi problemini çözün”

Adana Dişhekimleri Odası’nda düzenlenen “Radyasyon” konulu seminerin açılış konuşmasında Sağlık Bakanı’na seslenen Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Obeziteye savaş açtınız, sigaraya savaş açtınız, destekliyoruz. Peki, neden sahte dişçi problemini çözmüyorsunuz?” diyerek çözüm bulunmasını istedi.
5 Ekim 2015 Pazartesi 11:59

200 kişi tenis öğrendi

Adana Tenis Bölge Antrenörü Saadet Sabırlar, il spor okulları bünyesinde yaklaşık 200 kursiyere tenis oynamayı öğrettiklerini söyledi.
5 Ekim 2015 Pazartesi 11:50

Ankara’da Adana farkı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim bildirgesini açıkladığı Ankara’da “Adana Farkı”yla adeta göz dolduran MHP Adana İl Başkanlığı’nın ikram çadırı, etkinlikte en çok ilgi gören bölüm oldu.
5 Ekim 2015 Pazartesi 00:21

Adana Demirspor'da zor günler

PTT 1. Lig de Adana Demirspor, sahasında Kardemir Karabükspor'a 3-1 yenildi.
4 Ekim 2015 Pazar 20:58

Adana 4. Tango Festivali başlıyor

Adana'da bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Tango Festivali 9 Ekim 2015 Cuma günü Tarihi Adana Kız Lisesi’nde muhteşem gösterilerle başlayacak.
4 Ekim 2015 Pazar 12:22

Adana, “2015 Uluslararası Tıbb-ı Nebevi Kongresi”ne Hazırlanıyor

İlimizde; Adana Valiliği, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Tıbb-ı Nebevi Derneği ile Çukurova Kalkınma Ajansı'nın ortaklığı ve koordinesinde düzenlenecek olan “Adana 2015 Uluslararası İslam ve Tıp (Tıbb-ı Nebevi) Kongresi” ile ilgili çalışmalar son aşamaya geldi.
4 Ekim 2015 Pazar 12:16

Turizmci Milletvekili Adayı Göçhan'dan ‘’Oya Evi’’ne Ziyaret

CHP Adana Milletvekili Adayı Turizmci Nesrin Göçhan, CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Nurlu Kürklü Erkan’ın ‘’Oya Evi’’ni ziyaret etti
4 Ekim 2015 Pazar 11:44

Adana'da Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu

Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Çukurova ve Mustafa Kemal Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen VIII. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu (YEKSEM) 15-16 Ekim tarihleri arasında Adana’da yapılacak.
4 Ekim 2015 Pazar 11:37

Ataşbak, Avrupa Şampiyonu'nu kutladı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Kıck Boksa yaptıkları yatırımların meyvesini almaya başladıklarını söyledi.
4 Ekim 2015 Pazar 11:34

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Adana'da coşkuyla karşılandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana Havaalanı'nda partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
3 Ekim 2015 Cumartesi 18:49

Elektrikte Yine Gizli Zam

Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şubesi, seçim öncesi elektrik faturasında yine kalem oyunları yapıldığına dikkat çekerek, “ Enerji bedeli, kayıp ve kaçak bedeli düştü; dağıtım, iletim, perakende hizmet bedelleri arttı” uyarısında bulundu
3 Ekim 2015 Cumartesi 00:16

Hekimevi İçin İmza Kampanyası

Adana Tabip Odası, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Binası yapılması için işlevliğine son verilmek istenen Adana Hekimevinin kapatılmasına karşı çıkarak imza kampanyası başlattı.
2 Ekim 2015 Cuma 10:22

Nesrin Göçhan, ‘’Gönülleri fethederek iktidar olacağız’’

CHP Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, seçim çalışmaları sırasında Adana’da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını belirterek, ‘’Vatandaşların gönüllerini fethederek iktidar olacağız’’ dedi.
1 Ekim 2015 Perşembe 09:26

Basketbol da tertip komitesi belirlendi

Basketbol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Rıza Öztürk, 51 kulübün katıldığı minik, yıldız ve genç erkek turnuvalarında hiçbir aksamanın yaşanmayacağını söyledi.
1 Ekim 2015 Perşembe 09:00

Uludağ “Adana Demirspor’u Süper Ligde görmek isteriz”

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, bazı yöneticilerle birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti. Başkan Bilal Uludağ, Adana Demirspor’u yakından takip ettiğini ve tek isteklerinin yeniden Süper Lige çıkmaları olduğunu dile getirdi.
1 Ekim 2015 Perşembe 00:00

Adana Yağmur’a teslim olmamalı

Harita ve Kadastro Mühendisler Odası Adana Şube Başkanı Hasan Zengin, Adana’da her yağmur sonrası yaşanan tablonun yaşanmaması için günümüz teknolojisiyle akılcı ve katılımcı yaklaşımla alt ve üst yapı projelerinin uygulanmasıyla çözülebileceğini söyledi.
30 Eylül 2015 Çarşamba 19:44

Osman Özköylü’den zehir zemberek açıklama

Adanademirspor Teknik direktörü Osman Özköylü hakkında konuşulan iddialara çok sert cevap verdi. Lokum FM de yayınlanan Özkan Ürkmez’in sunduğu ve Reşat Yılmaz’ın yorumcu olarak katıldığı programa telefonla katılan Osman Özköylü, Ne herhangi bir futbolcusu ile nede yönetimle hiçbir problemlerinin olmadığını kaydetti.
30 Eylül 2015 Çarşamba 19:30

Göçhan, ‘’Takım çalışması yaparak CHP’yi iktidara taşıyacağız’’

CHP Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, ‘’Seçim çalışmaları sırasında takım çalışması yaparak 1 Kasım’da partimizi iktidara taşıyacağız’’ dedi.
30 Eylül 2015 Çarşamba 09:36

Bilgiç, “İnsanlar alın teri ile kazandığını kaybetmeye başladı”

Türkiye’de yaşanan terör belası ve siyasi istikrarsızlığın oluşturduğu ekonomik sıkıntının yatırımları ciddi oranda düşürdüğünü ifade eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, İnsanlar alın teri ile kazandığını kaybetmeye başladığını, 1 Kasım 2015 seçimleri sonrasında hem terör belasından hem de ekonomik sıkıntıdan kurtulma ümidinde olduklarını söyledi.
30 Eylül 2015 Çarşamba 09:25

Hedef Milli Takımlara Yeni Yetenekler Kazandırmak

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Yüreğir Serinevler Kamp Eğitim Merkezi’nde Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) antrenörleri, ÇÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) Müdürü ve TOHM Danışmanı Prof. Dr. Sadi Kurdak ve diğer görevlilerle yaptığı toplantıda, göreve geldiğinden bu yana sağlanan başarıları, alınan madalyaları değerlendirdiler.
30 Eylül 2015 Çarşamba 08:51

İhracat Rakamları Yarın Adana'da açıklanacak

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 2015 yılı Eylül ayı ihracat rakamları 1 Ekim Perşembe günü Adana Sanayi Odası’nda açıklanacak.
30 Eylül 2015 Çarşamba 00:09

CHP adayları Göçhan ve Bulut, ÇGC'de

CHP Adana milletvekili adayları Burhanettin Bulut ve Nesrin Göçhan, ÇGC'yi ziyaret etti.
29 Eylül 2015 Salı 19:19

Nesrin Göçhan, ''Milletimiz Huzur ve Barış İstiyor''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı Nesrin Göçhan, Adana’da polis memurlarına yönelik yapılan terör saldırısında biri komiser 2 polisin şehit edilmesini lanetledi.
29 Eylül 2015 Salı 11:17

Anadolu Aslanları’ndan AFAD'a Ziyaret

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürü Gültekin Genç’i makamında ziyaret etti. Adana Sanayi Odası Başkanı ve ASKON Üyesi Zeki Kıvanç da, ziyarette hazır bulundu.
29 Eylül 2015 Salı 08:49

Yağ, “1 Kasım halkın bayramı olacak”

CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, “Önce Türkiye’ diyen CHP iktidarında tüm sorunların çözüleceğini söyledi.
29 Eylül 2015 Salı 00:04

Çukurova’nın sağlık turizmi Dubai’de tanıtılacak

Adana ve Mersin’in sağlık turizmi destinasyonu 6-9 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek olan dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibition and Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’nda tanıtılacak
28 Eylül 2015 Pazartesi 09:04

Akpınar, ''Yeni öğretim yılı başarılarla dolu geçsin''

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, İlköğretim Haftası nedeniyle Mesaj yayımladı.
28 Eylül 2015 Pazartesi 00:11

MHP İl Başkanı Yusuf Baş, ''Çare biziz''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, milletvekilleri ve milletvekili adaylarıyla birlikte ilçe teşkilatlarına bayram ziyaretlerinde bulundu.
28 Eylül 2015 Pazartesi 00:01

Adana Demirspor, puan kaybetmeye devam ediyor

PTT 1. Lig de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor, deplasmanda Alanyaspor 2-2 berabere kaldı.
27 Eylül 2015 Pazar 20:03

Yağ, “AKP millet iradesini yok saydı”

CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, CHP’nin 1 Kasım seçimleri öncesinde halkın karşısına alnı açık, başı dik çıkacak tek parti olduğunu söyledi.
27 Eylül 2015 Pazar 11:30

''Eğitim Çağdaşlığa Uzanan Merdivenin En Önemli Basamağıdır''

Adana Valisi Mustafa Büyük, yarın başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesi mesaj yayımladı. Büyük, ''Eğitim Çağdaşlığa Uzanan Merdivenin En Önemli Basamağıdır'' dedi.
27 Eylül 2015 Pazar 10:24

AK Parti, CHP ve MHP anlaştı!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim sürecinde görsel ve işitsel kirliliğe meydan vermemek için iki partinin il başkanlarına önemli bir teklif sundu. CHP İl Başkanı Gökhan Yağ ve Ak Parti İl Başkanı Fikret Yeni’nin de olumlu baktığı teklifle; israfa da yol açan aşırı bayrak, afiş çalışmasının azalması, hareketli araçlarla yapılan sesli duyuruların ise en az seviyeye inmesi bekleniyor.
24 Eylül 2015 Perşembe 18:29

MHP Adana’da buruk bayram!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreni; ülkenin bütünlüğünü, milletin kardeşliğini tehdit eden terör olayları ve şehitler verilmesi nedeniyle buruk bir ortamda gerçekleşti.
24 Eylül 2015 Perşembe 00:00

CHP’de Bayram Coşkusu

CHP Adana İl Örgütü’nün İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, il yöneticileri, Adana milletvekilleri, milletvekili adayları, belediye başkanları, ilçe başkanları ve örgüt yöneticileri, gençlik ve kadın kolları başkanları ve yöneticileri, meclis üyeleri ile partililer yoğun ilgi gösterdi.
23 Eylül 2015 Çarşamba 18:29

Gülaçtı, ''Sözlü'nün ilk projesi gerçekleşti''

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ozan Gülaçtı, dün yağan aşırı yağışlar sonrasında Adana'nın adeta bir saatte sel sularına teslim olduğunu belirterek Başkan Hüseyin Sözlü ve idaresini eleştirip 'ilk projeleri gerçekleşti!' dedi.
23 Eylül 2015 Çarşamba 10:21

Belediye otobüsleri yüzünden vatandaşlar rezil oldu

Kurban Bayramı'nın arefesinde Adana Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan belediye otobüsleri yüzünden vatandaşlar rezil oldu.
23 Eylül 2015 Çarşamba 10:16

Seçmelere sağanak yağış engeli

Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şubesi tarafından genç yetenekleri ortaya çıkarmak için yapılacak olan seçmeler 28-29 Eylül tarihlerine ertelendi
23 Eylül 2015 Çarşamba 00:06

Takımın hazır olduğunu ASKİ Taraftar Grubu Başkanı açıkladı?

ASKİ spor Taraftarlar Grubu Başkanı Müjdat Obuz, Adana ASKİ Spor'un yeni sezonda,yeni transferlerle ve süper kadrosuyla Teknik yönetim,Muhteşem taraftar kitlesiyle yeni sezona Büyük heyecanla Galibiyetlere hazır olduğunu söyledi
22 Eylül 2015 Salı 11:45

Sorumluluğu olanlar hesap vermeli

Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Adana Şube Başkanı Kenan Doğan, Çarpık kentleşme, altyapı sistemlerinin yetersiz olması, kentsel politikalardan ziyade rantsal politikaların yerel yönetimler tarafından tercih edilmesi, yaşanan sellerin başlıca nedeni olduğunu söyledi.
22 Eylül 2015 Salı 10:46

Vali Mustafa Büyük'ten Kurban Bayramı Mesajı

Adana Valisi Mustafa Büyük, yayınladığı mesajla tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.
22 Eylül 2015 Salı 10:41

Fikret Yeni, ''Hüseyin Sözlü'den özür dilemesini bekledik''

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'nün, Şeyh Said, Seyyid Rıza ve İskilipli Atıf Hoca'yla ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.
21 Eylül 2015 Pazartesi 20:07

Eczacılar Odası'nda başkan değişmedi

Türk Eczacıları Birliği 4. Bölge Adana Eczacı Odası 2015 Genel Kurulunun ardından yapılan seçimler sonrası mevcut Başkan Ecz. Ersun Özkan’ın listesi seçimi kazandı.
21 Eylül 2015 Pazartesi 11:05

Çukurova Üniversitesi'nde Bayramlaşma

Çukurova Üniversitesi'nde görev yapan akademik ve idari personel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi ailesi olarak tüm Adana halkının da Kurban Bayramı’nı kutladı.
21 Eylül 2015 Pazartesi 10:31

Çocuklar için diyet ekmek fırını açıldı

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Bölüm Başkanı ve Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan ile Boğalar Fırını Sahibi Yılmaz Boğa Fenilketonuri, Çölyak ve Organik asidemili hasta çocukların yiyebilecekleri özel diyet ekmek fırınını hizmete açtı.
20 Eylül 2015 Pazar 23:59

Özkan, “Eczacı fakirleşti, tükendi”

2010 Yılından bu güne eczacıların yaşadığı ekonomik çıkmazların aşılamadığını, binlerce eczacının yoksulluk ve açlık sınırında mücadele verdiğini söyleyen Adana Eczacı Odası (ADEO) Başkanı Ecz. Ersun Özkan, “Her gün daralan eczane ekonomileriyle eczacının elinden alınarak birilerinin cebine aktarılan eczane cirolarıyla eczacı fakirleşti, tükendi. Her 3 eczacıdan 2’si zor duruma düştü” dedi.
20 Eylül 2015 Pazar 18:30

Fikret Yeni, “1 Kasım’da Milletimiz Yine Tarih Yazacak”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “3 Kasım 2002’de olduğu gibi, 1 Kasım 2015'te de milletimiz yine tarih yazacak ve milletimiz yeniden tek başına iktidara gelecek” dedi.
20 Eylül 2015 Pazar 18:23

Turizmci Nesrin Göçhan, CHP’den Milletvekili Adayı oldu

Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden olan Eski Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Turizm Seyahat Acentası ortağı Nesrin Göçhan, 1 Kasım’da yapılacak erken seçimlerde CHP’den Adana Milletvekili Adayı oldu.
20 Eylül 2015 Pazar 01:29

İşte DP Adana Milletvekili Adayları

DP milletvekili adaylarını YSK’ya verdi. Adana milletvekili adaylarını açıklayan DP Adana İl Başkanı Meral Öner, “Seçimlerin memlekete, millete hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
20 Eylül 2015 Pazar 00:20

Minikler görücüye çıkıyor

Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şubesi tarafından genç yetenekleri ortaya çıkarmak için seçme yapılacak.
20 Eylül 2015 Pazar 00:16

Tüketicilere Uyarı

Adana Barosu Tüketici Hakları Komisyonu Başkanı Av. Turgay Mumcuoğlu, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ve Okulların açılacak olması nedeniyle Tüketicilerimizin mağdur olmamaları için bilinçli alışverişin nasıl yapılacağı konusunda önemli uyarılarda bulundu.
20 Eylül 2015 Pazar 00:00

Adana Demirspor, sahasında darbe yedi

PTT 1. Lig de Adana Demirspor, sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne 2-1 mağlup oldu.
19 Eylül 2015 Cumartesi 23:23

Adana DT “Muammer Muammer” ile perde açıyor

Devlet Tiyatroları,“Muammer Muammer” oyunu ile hüznü ve eğlenceyi tiyatro severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
19 Eylül 2015 Cumartesi 00:30

Ceyhan Hayvan Pazarı İlaçlandı

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ilaçlama ekipleri, merkezde ve birçok noktada olduğu gibi, Ceyhan İlçesi’ndeki kurbanlık hayvan satış yeri olan Ceyhan Belediyesi Hayvan Pazarı’nda yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde halkın güvenli bir ortamda kurbanlıklarını alabilmeleri amacıyla ilaçlama gerçekleştirdi.
19 Eylül 2015 Cumartesi 00:22

Büyükşehir'de buruk bayramlaşma

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve bürokratlar, Büyükşehir personeliyle bayramlaştı. Başkan Sözlü, bayram mesajında ülkede yaşanan teröre değindi ve hainlerin emellerine ulaşmasının mümkün olmadığını açıkladı. Başkan Sözlü, millete hizmet ederek, vatanın değerini artırmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.
19 Eylül 2015 Cumartesi 00:10

Adana'da Yeni Futbol Sezonu Açıldı

Adana Valisi Mustafa Büyük, spor ve gençliğin hassasiyetle üzerinde durulması ve önemsenmesi gereken konu olduğunu söyledi.
19 Eylül 2015 Cumartesi 00:02

Milletvekilliği soyadı gibi ''Kısacık'' oldu

7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Adana Milletvekili seçilen Sadullah Kısacık'ın, milletvekilliği soyadı gibi ''kısacık'' oldu.
18 Eylül 2015 Cuma 19:33

Sözlü'nün Özel Kalemi değişti

Adana Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Taymaz görevi bıraktı yerine Ceyhanlı İşbaralp Aslan getirildi.
18 Eylül 2015 Cuma 19:02

İşte CHP'nin Adana Milletvekili Aday Listesi

CHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerindeki Adana listesi belli oldu.
18 Eylül 2015 Cuma 18:52

İşte AK Parti'nin aday listesi

AK Parti'nin 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerindeki Adana listesi belli oldu.
18 Eylül 2015 Cuma 18:48

İşte HDP'nin Adana Milletvekili Aday Listesi

HDP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerindeki Adana listesi belli oldu.
18 Eylül 2015 Cuma 15:58

Yusuf Baş, ''Hepimizin amacı aynı''

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Milliyetçi Hareket’in sade bir üyesi olmak da büyük bir onurdur” dedi.
18 Eylül 2015 Cuma 12:08

MHP'nin Adana Aday listesi belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerindeki Adana listesi belli oldu.
18 Eylül 2015 Cuma 09:11

CHP 5'inci sıra için ''Bulut'' dedi

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanan CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Adana listesinde ilk 4 sırayı değiştirmezken, 'inci sıra için Burhanettin Bulut'ta karar kıldı.
18 Eylül 2015 Cuma 00:06

Yeni öğretim yılını değerlendirdiler

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Durum Değerlendirme Toplantısı Düzenledi.
18 Eylül 2015 Cuma 00:00

Adana'da Kurban Bayramı Tedbirleri

Adana Valiliği 21 Eylül 2015 Pazartesi gününden itibaren başlayacak Kurban Bayramı tatili dolayısıyla bir diziş tedbirin alındığını bildirdi.
17 Eylül 2015 Perşembe 16:17

ASKİ'den doğal yaşama katkı

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Adana Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü ortak çalışma neticesinde doğada yaşayan canlıların su ihtiyacını karşılamak için şehrin muhtelif yerlerine suluklar yerleştirdi.
17 Eylül 2015 Perşembe 15:43

MHP Adana'da 73 Milletvekili Aday Adayını tanıttı

MHP Adana İl Başkanlığı, Adana’dan müracaat eden ve başvuruları kabul edilen 73 milletvekili aday adayı için tanıtım toplantısı düzenledi.
17 Eylül 2015 Perşembe 15:13

Mungan, "Kömür, görünmez kat

Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H.Neslihan Önenli Mungan, “Yenilenebilir enerji kaynakları yerine sağlığımızı ve geleceğimizi riske atarak yumurtalık ve iskenderun körfezi arasına termik santraller zinciri yapılmasının bedelini halk sağlığını yitirerek öderken bundan kimlerin faydalanacağını sorarak, Adana'yı yaşanamaz bir kent haline getirmek için uğraşanlara daha ne kadar sessiz ve seyirci kalacağız? dedi.
17 Eylül 2015 Perşembe 09:58

Gülnar: ''Hiçbir partinin arka bahçesi değiliz''

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık’ın ‘Yeni ayrışımlara neden olabilecek ve izlenen politikaların sorumlularını unutturmaya yarayacak yürüyüşü doğru bulmuyoruz'' şeklindeki açıklamasına yanıt verdi.
16 Eylül 2015 Çarşamba 18:46

MHP Milletvekili Aday Adaylarını tanıtıyor

MHP Adana İl Başkanlığı, 1 Kasım'da yapılacak erken seçimlerde milletvekilliğine aday olan aday adaylarını bugün kamuoyuna tanıtıyor.
16 Eylül 2015 Çarşamba 00:17

Büyükşehir belediyesinden anket

Adana Büyükşehir Belediyesi Beldetaş AŞ tarafından yaptırılacak Pozantı Su Şişeleme ve Paketleme Tesisi’nin temeli 19 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 14’te atılacak. Ürünün adını Adanalılar belirleyecek. “Adını sen koy” mesajıyla başlatılan kampanya sonunda, uygun ad bulan 3 vatandaşa iPhone telefon hediye edilecek.
16 Eylül 2015 Çarşamba 00:08

Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti

Adana Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik bağlamında sürdürdüğü hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Evde bakım hizmeti vermeye başlayan Büyükşehir Belediyesi, ilk aşamada yatağa bağımlı hasta ve yaşlılara hizmet veriyor.
16 Eylül 2015 Çarşamba 00:00

CHP Milletvekili aday adayları

1 Kasım'da yapılacak CHP'den Adana Milletvekili Adayı olmak için 30 kişi başvuruda bulundu.
15 Eylül 2015 Salı 18:46

 
Yazarlar

  Facebook'tan Adana'dan güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

Çok Okunanlar
Hava Durumu
Havadurumu
Adana Rehberi Linkleri
Adana nöbetçi eczaneleri
PTT 1. Lig Adanaspor ve Adana Demirspor Puan Durumu
Ayrıntılı puan durumu | Fikstür ve maç sonuçları
Finans
İMKB 100
78.359
USD ALIŞ
2.9380
USD SATIŞ
2.9580
EURO ALIŞ
3.3400
EURO SATIŞ
3.3650
POUND ALIŞ
4.4490
POUND SATIŞ
4.5250
ALTIN ALIŞ
109.2100
ALTIN SATIŞ
110.6400
Namaz Vakitleri
İmsak
05:02
Güneş
06:37
Öğlen
12:36
İkindi
15:47
Akşam
18:15
Yatsı
19:37
Sayısal Loto
10.10.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
12 - 19 - 26 - 34 - 46 - 47
Şans Topu
07.10.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
03 - 06 - 13 - 28 - 33 - 12
On Numara
12.10.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
05 - 07 - 19 - 26 - 27 - 30 - 32 - 33 - 35 - 36 - 37 - 42 - 48 - 55 - 59 - 60 - 70 - 72 - 74 - 76 - 79 - 80
Süper Loto
08.10.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
08 - 16 - 35 - 39 - 47 - 48
Tarihte Bugün
1905 Galatasaray Spor Kulübü kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yazılım: Haber Sitesi Kur