Adana haberleri | Son dakika haber, online gazete | Adana'nın Sesi
Adananın Sesi'ne reklam verin
Bizi Takip Edin:
Son Dakika
Tenisçilerden Medical Park’a ziyaret “Başarısızlık Zirvesi”nde Başarılarını Anlattılar Karaisalı'da teknik eko turizm çalışması Türkiye şampiyonasında Adana’yı Kozan’ın kızları temsil edecek CHP Aday Adayı Derin’den mahkum işçi çalıştırılmasına tepki Yolcu Seyhan'da perde açacak Kozan Belediyesi’nden stand-up gösterisi “Leonce ile lena” seyirciyle buluşuyor Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşümü Öztanrıöver'den zeytin fidanlı seçim bürosu açılışı

Adana haberleri

CHP Aday Adayı Derin’den mahkum işçi çalıştırılmasına tepki

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Avukat Kemal Derin, işsizliğin başkenti Adana’da termik santralde uzakdoğu’dan gelen işçilerin ve mahkumların çalıştırılmasını eleştirdi,” Bu uygulama çağdaş kölelik sitemidir. “ dedi.
28 Şubat 2015 Cumartesi 00:15

“Leonce ile lena” seyirciyle buluşuyor

Adana Devlet Tiyatrosu 3 Mart Salı günü prömiyer yapacak olan “Leonce İle Lena” adlı oyun ile seyircilerini selamlamaya hazırlanıyor.
28 Şubat 2015 Cumartesi 00:03

Öztanrıöver'den zeytin fidanlı seçim bürosu açılışı

CHP Adana Milletvekili A.Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver’in, Mithatpaşa Mahallesi’ndeki seçim bürosu yarın açılıyor.
27 Şubat 2015 Cuma 10:23

Umutlar “Sağlık Sen”de

Sağlık Sen Adana Şubesi yıpranma payının hayata geçmesi , ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması ve kreş sorunun çözüme kavuşturulması konusunda ısrarcı tutumunu sürdürüyor.
27 Şubat 2015 Cuma 00:11

Kozan’da kanalizasyonlar temizleniyor

Kozan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (ASKİ) ekipleri tarafından Kozan’da kanalizasyon temizleme çalışmaları başlatıldı.
27 Şubat 2015 Cuma 00:09

ADASO'ya vergi haftası ziyareti

Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Rıza Çelen, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, vergi dairesi müdürleriyle Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
27 Şubat 2015 Cuma 00:07

Taksici esnafından örnek davranış

Adana Hava Limanında, Dış Hatlardan Çıkarak, taksi İle Mersin’e diden bayan yolcunun, araçta unuttuğu 73 Bin 500 Dinar, 600 Doları ile kredi ve kimlik kartları sahibine teslim edildi.
27 Şubat 2015 Cuma 00:06

''Önceliğimiz güçlü ve sansürsüz bir medya''

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi Ali Rıza Engin, yerel medyanın güç koşullar altında yaşam savaşı verdiğini belirtti.
27 Şubat 2015 Cuma 00:06

Bulut, “Türkiye’ye sıkıyönetim değil özgürlük gerek”‏

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, AKP’nin iç güvenlik paketiyle demokrasiye en büyük darbeyi vuracağını, ülkede sıkıyönetim döneminin başlayacağını ifade etti.
27 Şubat 2015 Cuma 00:05

Ünlü Ceza Avukatı Tamgüç AK Parti’den Aday adayı oldu

Adana’nın tanınmış ceza avukatlarından Av. Hakan Tamgüç, 7 Haziran’da yapılacak Genel seçimlerde AK Parti’den Adana Milletvekili aday adayı oldu. Av. Tamgüç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun başlattığı “Yeni Türkiye’nin inşasına katkı koymak için” aday olduğunu açıkladı.
27 Şubat 2015 Cuma 00:02

Çocuk hastalara “sağlık farkındalığı” etkinliği

Acıbadem Adana Hastanesi konferans salonunda, hastanede tedavileri devam eden çocuk hematoji hastalarına ve yakınlarına yönelik “El Hijyeni, Sağlıklı Olmanın Farkındalığı ve Sağlıklı Beslenme” başlıkları altında hem eğitici hem de eğlenceli bir program gerçekleştirildi.
27 Şubat 2015 Cuma 00:02

Japonya'ya bisikletleriyle gidiyorlar

Polonya’dan bisikletleriyle yolculuk yapan ve Japonya’ya gidecek olan 11 izci, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.
27 Şubat 2015 Cuma 00:01

CHP'de eğilim yoklamasının tarihi değişti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut tarafından daha önce 21 Mart'ta yapılacağı duyurulan eğilim yoklamasının, 22 Mart’a alındığı öğrenildi.
26 Şubat 2015 Perşembe 18:49

Öztanrıöver: ''Önce Adana’nın milletvekili olacağım''

CHP Adana Milletvekili A. Adayı Murat Öztanrıöver, CHP Mahalle temsilcilikleri ile bazı mahallelerin muhtarlarını ziyaret etti.
26 Şubat 2015 Perşembe 07:36

Rukiye Çinkılıç, başvurusunu yaptı

CHP Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Milletvekili aday adaylık başvurusunu CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ile birlikte gerçekleştirdi.
26 Şubat 2015 Perşembe 07:04

Avrupalı gençler bayat ekmeklerden yemek yaptı

AB eğitim ve gençlik programları merkezi başkanlığı (ulusal ajans) tarafından kabul edilen ve Genç Engelliler Gençlik ve spor Kulübü derneği ve Adana Kültür mutfağı derneği ortaklığı ile yapılan Gençlik Değişim projelerine 14-21 Şubat tarihleri arasında Hırvatistan, Romanya, İtalya, Gürcistan, Macaristan ve Türkiye’den toplam 36 genç katıldı.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:09

Hafızlar ASKON’ da

Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) Adana Şube Başkanı Emrullah Sarman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:07

Adana Devlet Tiyatrosu’ndan Yeni Oyun “LEONCE ile LENA”

Adana Devlet Tiyatrosu, Mart ayına yeni oyunu “Leonce ile Lena” adlı kara masalla başlayacak.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:06

Adana Vergi Dairesi Başkanı Tunalı, ESOB'ta

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, 26.Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında Adana ESOB’u ziyaret ederek, etkinlik hakkında bilgi verdi, esnafların sıkıntılarını dinledi, vergi konusunda mükellefleri duyarlı olmaya çağırdı.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:06

Etiyopya'nın Ankara Büyükelçisi'nden Vali Büyük’e ziyaret‏

Etiyopya'nın Ankara Büyükelçisi Ayalew Gobazıe Workneh, Beraberinde Etiyopya'nın Adana Fahri Konsolosu Yusuf Can Dağtekin ile Birlikte Vali Mustafa Büyük'ü Makamında Ziyaret Etti.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:05

Adana’da spor masörü yetiştirme kursu başladı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Mahmut Kır, “Spor Masörü Yetiştirme Kursu “ nun başladığını, kursa kriterlere uyan 60 kişinin kabul edildiğini söyledi.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:02

Devlet Koçaklı’ya sevgi seli‏

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili aday adayı Adana Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİŞKAD) Başkanı Devlet Koçaklı, temayül hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Başkan Koçaklı, gittiği her yerde vatandaşlar tarafından ilgi ve sevgi gösterileriyle ile karşılandı.
26 Şubat 2015 Perşembe 00:00

"Türkiye, Hocalı katliamını soykırım olarak kabul etmelidir"

TBMM'nin hala Hocalı katliamını resmen tanıyan bir karara imza atmadığını belirten Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, " Türkiye, Hocalı katliamını mutlaka soykırım olarak kabul etmelidir" dedi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 18:14

Bahçeli, MHP Adana İl Teşkilatı’na başarı diledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni MHP Adana İl yönetimini kabul ederek başarılar diledi. Bahçeli, gerçeklerin halka anlatılarak Türkiye’nin kurtuluşunun başlatılması gerektiğini söyledi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:54

Bulut: “Savaşa değil barışa ihtiyacımız var”

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, AKP iktidarının savaş politikalarından en büyük zararı kadınların, çocukların, emekçilerin gördüğünü söyledi ve ekledi: “Savaşa değil barışa ihtiyacımız var.”
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:49

Adana Ak Gençlik hızlı başladı

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler, ilçe gençlik kolları başkanlarıyla ilk toplantısını yaptı.
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:45

Ege Bölgesi Sanayi Odası'ndan ATO'ya işbirliği ziyareti

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Adana Ticaret Odası (ATO) arasında yapılan görüşmelerde, iki kent arasında olması gereken potansiyelin oldukça altında bulunduğu belirtilen ekonomik potansiyelin artırılabilmesine yönelik etkin çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:44

Emekli sorunlarının tespiti ve çözümü için komisyon kurulmalı

CHP Adana Milletvekili A. Adayı Murat Öztanrıöver, İşçi Emeklileri Derneği ile Alevi Kültür Dernekleri Adana Şubesi’ni ziyaret etti
25 Şubat 2015 Çarşamba 10:19

Tatlıcıların ceza isyanı

Adana ESOB’a bağlı Adana Tatlıcılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Metin Taylancı, gıda denetimleri sırasında alınan bir ceviz numunesi yüzünden esnaflarına 7 ile 14 bin liraya varan ağır para cezaları kesildiğini belirterek, uygulamaya isyan etti.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:10

Fikret Yeni: “Ölümün tarafı olmaz”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, ölümün tarafı olmayacağı gibi ideolojisinin de olamayacağını söyledi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:09

Ege bölgesi sanayicileri adanalı sanayicilerin konuğu oldu

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Adana Sanayi Odası (ADASO) tarafından İzmir ve Adana arasında dostluk ve ticaret köprüsü kurulması ve geliştirilmesi için ilk buluşma gerçekleştirildi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:07

Okullarası genç erkekler futsalda şampiyon Sarıçam lisesi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği” tamamlandı. Sarıçam Spor Lisesi şampiyon oldu.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:05

Emeklileri elektrik faturaları çıldırtıyor

Adana’da elektrik dağıtımını üstlenen Toroslar AŞ’nin abonelere gönderdiği elektrik faturalarının 2-3 aylık birden gelmesi, bunun sonucunda KDV oranın yüksek olması ve bazı giderlerle şişirilen faturalara emekliler isyan ediyor. Türkiye Emekliler Derneği Adana Şube Başkanı Seyfi Hüseyin İyiyürek, “Toroslar A.Ş.’yi bu uygulamalarından dolayı kınıyoruz. Üyelerimizin bütçesini düşünerek daha uygun koşullarda elektrik verecek firma arayışındayız” dedi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:04

Bulut, “Mutlu insanların yaşadığı bir Türkiye için CHP”

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, toplumsal barışı dinamitleyen yoksulluğun CHP iktidarında son bulacağını ifade etti
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:03

Adanalı mobilyacılardan 1.3 milyon dolarlık ihracat

Adana Ticaret Odası’nın Meslek Komitelerine sağladığı desteklerden yararlanarak İstanbul Mobilya Fuarı 2015’e katılan 16 firma, toplam 1 milyon 315 bin dolarlık ihracat bağlantısı yaptı. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, sağlanan fuar ve stant desteklerinin, Adana’nın ekonomik göstergelerine pozitif yansımalarda bulunmasının sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:02

Atatürkçü Düşünce Derneği’nden ÇGC’ye ziyaret

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Başkanı Zeki Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:01

Acıbadem'den sanata destek

ukurova Devlet Senfoni Orkestrası’nın THK kuruluş yıl dönümü için verdiği konser Acıbadem Adana Hastanesi sponsorluğunda gerçekleştirildi.
25 Şubat 2015 Çarşamba 00:00

Ziraat Mühendisleri, ''Öztanrıöver'' dedi

CHP Adana Milletvekili A. Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Adana Şubesi’nde meslektaşlarıyla buluştu. Öztanrıöver’e meslektaşlarından büyük destek geldi.
24 Şubat 2015 Salı 08:28

Türk oyunu Mangala Dünya’ya tanıtıldı‏

Kısa adı ÇÜZDER olan Çukurova Üstün Zekalılar Derneği ve M1 Merkez Adana AVM işbirliğiyle gerçekleşen “Ailemle Mangala Oynuyorum” amacına ulaştı. Aralarında yabancı konuklarında bulunduğu yaklaşık 2 bin kişi Türk oyunu mangalayı ÇÜZDER’in M1 Merkez Adana’da kurulan atölye de uzmanlarından ücretsiz öğrenerek oynamanın keyfini yaşadı.
24 Şubat 2015 Salı 08:23

Adana'da okullararası Bocce Petank il birinciliği yapıldı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Küçükler,Yıldızlar ve Gençler Kız ve Erkekler Bocce Petank İl Birinciliği" tamamlandı.
24 Şubat 2015 Salı 07:42

ADRO’dan, Adana’ya ilk butik oteli kazandıran Avcı’ya plaket

Adana Bölgesel Turist Rehberleri Odası (ADRO) Dünya Rehberler Günü dolayısıyla Çukurova’da turizmin gelişmesi için çalışan kişi ve kurumları ödüllendirdi. İşadamı Halil Avcı’ya, Adana’ya ilk butik oteli kazandırdığı için plaket sunuldu.
24 Şubat 2015 Salı 01:43

Başkan Sözlü'den ''olabildiğince eşit toplum'' mesajı

6 Avrupa ülkesinden gelen öğrenciler ve öğretmenler, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaretlerinde, toplumdaki dezavantajlı kesimlere destek vermek için hareket ettiklerini söyleyerek, destek istedi.
24 Şubat 2015 Salı 01:12

Varda Köprüsü'nde açık hava fotoğraf sergisi

Varda Köprüsü Açık Hava Fotoğraf Sergisi, 21-22 Şubat tarihlerinde sanatseverlerle buluştu. Açılışa katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, serginin bölgedeki turistik ve tarihi değerlere sahip çıkılması, bu değerlerin tanıtımı açısından heyecan verici olduğunu kaydetti.
24 Şubat 2015 Salı 01:09

Mak: ''Yıllık kayıp kaçak bedeli 1.7 milyar''

EMO Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, iktidarın kayıp ve kaçak hedefini yükselttiğini, yurttaşın cebinden milyarlarca lirayı çektiğini öne sürdü,” Yurttaşların sırtındaki bu yükü daha da artıracak bir karar almak üzere EPDK`ya dağıtım şirketlerinin hedef kayıp ve kaçak oranlarını keyfi bir şekilde yükseltme yetkisi tanınmak istenmektedir” dedi.
24 Şubat 2015 Salı 00:12

Vali Büyük, vergi dairesi heyetini kabul etti

Vali Mustafa Büyük, Vergi Haftası Kutlamaları Kapsamında, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Beraberindeki Heyeti Makamında Kabul Etti.
24 Şubat 2015 Salı 00:09

Engin, ''Daha özgür bir medya için çalışacağım''

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi Ali Rıza Engin, Medya turuna ÇGC’yi ziyaret ederek başladı.
24 Şubat 2015 Salı 00:05

Dünya kadınlar günü satranç turnuvası

Satranç Federasyonu Adana İl Temsilcisi Avukat Veysel Tuncil, 28 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında kadın satranç sporcularının başvurularının kabul edileceği “Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası”nın hazırlıklarını yaptıklarını söyledi.
24 Şubat 2015 Salı 00:04

Mete: ''Kalkınmadaki tek silahımız tarımdır‏''

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Adana Milletvekili A. Adayı Op. Dr. Rıza Mete, Türkiye’nin kalkınmada elinde kalan tek gücün tarım olduğunu belirterek, tarıma ve çiftçiye sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
24 Şubat 2015 Salı 00:00

Murat Öztanrıöver: ''CHP üyeleri en doğru kararı verecek''

CHP Adana Milletvekili aday adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, parti üyelerinin eğilim yoklamasında en doğru kararı vereceğine inandığını söyledi
23 Şubat 2015 Pazartesi 12:36

CHP’li belediyelere rekor iş başvurusu

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, kentteki işsizlik sorununun geldiği noktayı, “CHP’li belediyelerimiz İş ve İşçi Bulma Kurumu’ndan farksız halde” diyerek anlattı.
23 Şubat 2015 Pazartesi 10:06

Adanalı Milli sporculara ödül

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, milli takıma davet edilmenin her sporcunun rüyası olduğunu söyledi.
23 Şubat 2015 Pazartesi 09:37

Uğur Kızıl'dan, Yusuf Baş'a ziyaret

MHP'li işadamı Mustafa Uğur Kızıl, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
23 Şubat 2015 Pazartesi 09:27

Gürsesli, ''Müteahhitlik sektörü ekonominin lokomotifidir

Adana Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli, ''Müteahhitlik sektörü ekonominin lokomotifidir, sanayinin ve ticaretin can damarıdır'' dedi.
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:12

Adana AK Gençlik Alper Güler'e emanet

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı 4’üncü Olağan Kongresi yapıldı. 2 listeyle gidilen kongrede Alper Güler, il gençlik kolları başkanlığına seçildi.
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:08

Demirçalı, “AKP seçim öncesi yine 'mağdur edebiyatına başladı''

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, “Tam da kadına şiddet tartışılırken, Erdoğan’ın kızının gündeme gelmesi manidar” dedi
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:05

Rıza Mete: ''Korkak siyaset devrini kapamalıyız‏''

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. Rıza Mete, partililere tercihleri ne olursa en doğrusunu yaptıklarını göstermeleri için firsat doğduğunu ifade ederek, “Siyasetin belli zümreler için değil halk için yapıldığını göstermeliyiz” dedi
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:04

Derin: ''CHP üyelerinin tercihine ve iradesine güveniyorum''

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Avukat kemal Derin, 21 Möart’ta tapılacak temayül yoklamasında CHP üyelerinin iktidar saldırılarına karşı mücadeleyi ve sol değerleri yükseltecek kadroları öne çıkaracağına inandığını söyledi.
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:02

Halis Bayrak, "Amacımız Adana'ya hizmet etmek"

AK Parti Adana 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Dr. Halis Bayrak, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:01

Sefa Noyaner; “Adana için çivi çakanın yanındayız”

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) kuruluşunun 23. yıl dönümünü, sanatçı Demet Akalın konseriyle de renklenen muhteşem bir gece ile kutladı.
23 Şubat 2015 Pazartesi 00:00

Adana Demirspor, gözünü zirveye dikti

PTT 1'inci Lig takımlarından Adana Demirspor sahasında Boluspor'u 1-0 yenerek gözünü zirveye dikti.
22 Şubat 2015 Pazar 20:49

Ülkücüler dualarla anıldı

Adana Taşmedreseliler Platformu Ülkücü şehitleri dualarla andı.
22 Şubat 2015 Pazar 11:42

Elif Türkmen’den, Barışık’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık’ı ziyaret ederek, çalışmalarını anlattı, esnaf desteği istedi.
22 Şubat 2015 Pazar 11:35

Yusuf Baş, ''Adana şantaja boyun eğmez!''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Hükümetin, AKP’li belediyelerin yatırım maliyetlerini üstlenmesine karşın 4 yıl önce Adana’da söz verilen Metro konusunda bir adım atmamasına tepki gösterdi.
22 Şubat 2015 Pazar 11:28

Vali Büyük, “Bu şehri hep beraber yönetmek zorundayız”

Vali Mustafa Büyük, Adana Gıda Toptancıları Sitesi (ATİKOP) esnafını ziyaretinde hem site sakinlerinin talep ve beklentilerini dinledi, hem de sorunların çözümü noktasında toplumun tüm kesimleri ile işbirliği içerisinde olmanın önemine vurgu yaptı.
22 Şubat 2015 Pazar 11:16

Ege bölgesi ve Adana sanayicileri ADASO’da buluşuyor

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Adana Sanayi Odası (ADASO) Ortak Meclis Toplantısı yarın Adana’da gerçekleştirilecek.
22 Şubat 2015 Pazar 11:11

ASKON’dan İl Jandarma Komutanlığı’na ziyaret

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ünsal Bulut’u makamında ziyaret etti.
22 Şubat 2015 Pazar 11:08

CHP’de eğilim yoklaması 21 Mart’ta yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, aday adaylığı başvurularının 1 Mart 2015 Pazar Gününe kadar uzatıldığını, Adana’da eğilim yoklamasının ise 21 Mart’ta yapılacağını bildirdi.
22 Şubat 2015 Pazar 11:02

Murat Öztanrıöver’e, Borsa Liseliler Derneği’nde büyük ilgi

CHP Adana Milletvekili aday adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, üyesi olduğu Borsa Liseliler Derneği’ni ziyaret etti
22 Şubat 2015 Pazar 11:00

Koçaklı’ya coşkulu karşılama

Adana Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Devlet Koçaklı, 7 Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olduğunu resmen duyurdu. AK Parti İl Binasında bir basın toplantısı düzenleyen Devlet Koçaklı, burada yaklaşık 500’ü bulan partili ve sevenleri tarafından coşkuyla karşılandı.
22 Şubat 2015 Pazar 10:51

Özen, ''Yeni Türkiye hedefine tüm benliğimle inanıyorum''

AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Adnan Özen, parti il binasında düzenlediği toplantıda güçlü millet, güçlü devlet hedefiyle çalışacağını söyledi.
22 Şubat 2015 Pazar 10:41

Engin, ''Her kesimden destek istiyorum''

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı İnşaat Mühendisi Ali Rıza Engin, partisinin Genel Merkezi’nde aday adaylığı başvurusunu yaptı.
22 Şubat 2015 Pazar 00:01

Mustafa Özkozanoğlu, aday adaylığını açıkladı

AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren teşkilatın içinde yer alan, İl Yönetim kurulu Üyeliği, AK Parti Adana İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan, 2011 Milletvekilliği seçiminde AK Parti’den Adana Milletvekili Adayı gösterilen, sevilen ve sayılan Av.Mustafa Özkozanoğlu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılması beklenen genel seçimde Milletvekilliğine aday adaylığını açıkladı.
22 Şubat 2015 Pazar 00:00

MHP İl Başkanı Baş, “Sabrımız büyüklüğümüzdendir''

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Teşkilat Başkanı Fırat Çakıroğlu’nun kahpece şehit edilmesini nefretle kınarken “Sabrımız büyüklüğümüzdendir. Bu sabrı daha fazla sınamaya kalkanların sonu hüsran olacaktır.” dedi.
21 Şubat 2015 Cumartesi 18:48

AK Parti'ye 137 kişi aday adaylığı başvurusu yaptı

AK Parti Adana 25’inci Dönem Milletvekili aday adaylığı için toplam 137 kişi başvuru yaptı.
21 Şubat 2015 Cumartesi 18:44

Murat Öztanrıöver, CHP'den aday adaylığı başvurusunu yaptı

Ziraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, CHP’den Adana Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu.
21 Şubat 2015 Cumartesi 10:42

Hentbol kızlarda şampiyon Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Yıldız Kızlar Hentbol İl Birinciliği” tamamlandı. Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu şampiyon oldu.
21 Şubat 2015 Cumartesi 00:09

ASKİ İnşaat Fuarı'nda ziyaretçilerini bekliyor

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, 19-22 Şubat tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Adana İnşaat, Kent, IHS, Yapıda Yenilikler ve Dekorasyon Fuarları’na katıldı.
21 Şubat 2015 Cumartesi 00:00

''Mezhep kökenli hakaret” davası Meclis gündeminde

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçali 12 Şubat 2015 günü medyaya yansıyan ve kamuoyunda büyük yankı bulan, Güney Deniz Saha Komutanlığı’na bağlı askeri personel arasında geçtiği ifade edilen “mezhep kökenli hakaret” olayıyla ilgili olayı TBMM gündemine taşıdı.
20 Şubat 2015 Cuma 19:00

“CHP herkesi kucaklamaya hazır”

DP Adana İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut’a nezaket ziyaretinde bulunup, başarı dilediler.
20 Şubat 2015 Cuma 18:44

Halis Bayrak: “Birlikte başaracağız”

AK Parti Adana 25’inci Dönem Milletvekili Aday Adayı Dr. Halis Bayrak, “Genel Seçimlerde hedeflediğimiz milletvekili sayısını yakalayacağız. Bunu hep birlikte çalışarak başaracağız” dedi.
20 Şubat 2015 Cuma 18:42

Kirişçi, “Ben Adana sevdalısıyım''

AK Parti’de 22. ve 23. Dönem Adana Milletvekilliği yapan Prof.Dr. Vahit Kirişçi, 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerde Milletvekilliği aday adayı olduğunu açıkladı.
20 Şubat 2015 Cuma 18:38

ASKON’dan İŞKUR Destekleri Programı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi’nde ”İŞKUR Destekleri” konulu program düzenlendi. Programa İŞKUR İl Müdürü Haşim Meydan, İŞKUR Danışmanları ve ASKON Adana Şubesi üyeleri ile çok sayıda işadamı katıldı.
20 Şubat 2015 Cuma 18:14

Bulut, ''AKP iktidarı Adana’ya kör bakıyor''

CHP Adana İl Başkanı Bulut, Ulaştırma Bakanlığı’nın AKP’li belediyelerin yönetimde olduğu İstanbul, Ankara ve Antalya’daki metro, tramvay projelerini üstlenip Adana’yı es geçmesinin partizanlık olduğunu ifade etti
20 Şubat 2015 Cuma 13:52

Demirçalı’ya “Yılın Siyasetçi Ödülü”

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Siyaset Dergisi’nin “20. Yıl Özel Ödülü”ne layık görüldü.
20 Şubat 2015 Cuma 13:29

Çukurova Turizm Ödülleri sahiplerini buldu

Adana Bölgesel Turist Rehberleri Odası (ADRO), 21 Şubat Dünya Rehberler Günü dolayısıyla Çukurova’da turizmin gelişmesi için çalışan kişi ve kurumlara ödül verdi.
20 Şubat 2015 Cuma 08:34

CHP’ye Kuvayi Milliyeci aday adayı

Türkiye Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Murat Öztanrıöver, CHP’den Adana milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
19 Şubat 2015 Perşembe 11:19

Tanrıöver, aday adaylığını açıkladı

Adana sevgisiyle dolup taşan, Adana’nın gelişmesine daha fazla katkı koyabilmek için yola çıkan Mehmet Tanrıöver, Ak Parti Adana Milletvekili Aday Adaylığını yoğun ilgi altında açıkladı.
19 Şubat 2015 Perşembe 10:29

Sokaklarda CHP’nin sesi yükselecek

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, Atatürk’ün Cumhuriyeti gençlere emanet ettiğini anımsatarak, “Cumhuriyeti gençlerimizle birlikte yükseltip yaşatacağız” dedi
19 Şubat 2015 Perşembe 09:49

Büyükşehirden ilan ve reklam vergisi uyarısı

Adana Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Hakan Aslan,İlan - Reklam vergisi 1. taksit ödeme süresinin Şubat ayı sonunda bittiğini hatırlattı.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:15

Adana Amatör Tatlısu Olta Balıkçılığı Turnuvası

Birinci Adana Amatör Tatlısu Olta Balıkçılığı Turnuvası, Adana Büyükşehir Belediyesi ile Çukurova Balıkçılar Derneği (ÇUBADER) iş birliğiyle 21 Şubat 2015 Cumartesi günü, Galeria arkası Gondol Marina’da saat 10’da gerçekleştirilecek. Turnuva boyunca tutulan balıklar suya geri bırakılacak.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:12

MHP İl yönetim kurulu dualarla göreve başladı

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, yeni dönemde ilk il yönetim kurulu toplantısını yaptı. Dualarla açılan toplantıda yeni il divan heyeti de açıklandı.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:10

Acıbadem yeni yaşını kutladı

Acıbadem Adana Hastanesi kuruluşunun 6. yılını çalışanları ile beraber hastane içerisinde bulunan konferans salonunda düzenlediği küçük bir kokteyl ile pasta keserek kutladı.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:06

Kozan’da Muhtarlara Bağımlılık ve Öfke Kontrolü Semineri

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesince, ilçeye bağlı mahallelerin muhtarlarına yönelik "Madde Bağımlılığı ve Öfke Kontrolü" semineri düzenlendi.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:03

AK Parti Kadın Kolları ilk yönetim toplantısını yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Kadın Kolları, kongrenin ardından ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.
19 Şubat 2015 Perşembe 00:00

Adana'da spor masörü yetiştirme kursu

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 23 Şubat-7 Mart tarihleri arasında Adana’da “Spor Masörü Yetiştirme Kursu “ açılacağını söyledi.
18 Şubat 2015 Çarşamba 11:03

Öğrencilere sınav öncesi motivasyon ve başarı semineri‏

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonla lise öğrencilerine Psikolog Adil Maviş tarafından “Motivasyon ve Başarı” konulu seminer verildi.
18 Şubat 2015 Çarşamba 11:00

Türkiye Radyolarının kadrolu tek kedisi

Türkiye radyolarının tek kadrolu kedisi MİKROFON 14 yıldır Radyo Başkent’te yaşıyor. Türkiye radyolarının bu sevimli dostunun sağlığı artık Adana Veterinerler Odası’nın güvencesinde.
18 Şubat 2015 Çarşamba 10:51

İŞKAD, Özgecan Aslan adına burs verecek

Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD), gazeteci ve TV programcısı, Yazar, Gazeteci Enver Aysever’in farklılıklar taşıyan gösterisi “Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya”yı Adana’ya getiriyor.
18 Şubat 2015 Çarşamba 00:05

Hüseyin Sözlü'den Baş'a ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
18 Şubat 2015 Çarşamba 00:04

Hadi, başarılı sporcuları kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, sporda ülke genelinde yurtdışı temas sayısını artırmak gerektiğini söyledi.
18 Şubat 2015 Çarşamba 00:01

 
Yazarlar

  Facebook'tan Adana'dan güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

Çok Okunanlar
Adana Rehberi Linkleri
Adana nöbetçi eczaneleri
PTT 1. Lig Adanaspor ve Adana Demirspor Puan Durumu
Ayrıntılı puan durumu | Fikstür ve maç sonuçları
Finans
İMKB 100
USD ALIŞ
USD SATIŞ
EURO ALIŞ
EURO SATIŞ
POUND ALIŞ
POUND SATIŞ
ALTIN ALIŞ
ALTIN SATIŞ
Hava Durumu
Havadurumu
Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğlen
İkindi
Akşam
Yatsı
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Yazılım: Haber Sitesi Kur