Zeydan Karalar
Zeydan Karalar

Ana Sayfa Yaşam ‘2. Adana Lezzet Festivali’ için çalışmalar başladı…

‘2. Adana Lezzet Festivali’ için çalışmalar başladı…

Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek "Adana Lezzet Festivali"nin değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2018 Pazar 16:38
‘2. Adana Lezzet Festivali’ için çalışmalar başladı…


Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek "Adana Lezzet Festivali"nin değerlendirme toplantısı düzenlendi. 

Çukurova Kalkınma Ajansı’nda düzenlenen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Vali Mahmut Demirtaş, gecen yıl düzenlenen "Adana Lezzet Festivali"nin beklenenin çok üstünde bir başarıyla geçtiğini söyledi. 

Vali Demirtaş, Adana’nın zengin mutfağının ve eşsiz damak tadlarının yanı sıra tarihi, doğal ve kültürel değerlerini başarılı bir şeklide tanıtma fırsatı bulduklarını vurguladığı "Adana Lezzet Festivali"nin bu yıl ikincisini düzenlemek üzere, kamu kuruluşu temsilcileri, oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldiklerini dile getirdi. 

Yurtiçi ve yurtdışından tüm lezzet tutkunlarını 12-13-14 Ekim tarihlerinde 2. Adana Lezzet Festivali’ne davet eden Vali Demirtaş, “Kentimizi marka şehir yapma konusunda gerçekleştireceğimiz festivalimizin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Elli bin Adanalı kardan adam yaptı

Elli bin Adanalı kardan adam yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık