Ana Sayfa Gündem 2. Çukurova Ahşap İşleme Fuarı sona erdi

2. Çukurova Ahşap İşleme Fuarı sona erdi

2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 5 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 09:42
2. Çukurova Ahşap İşleme Fuarı sona erdi

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergiledikleri, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak sektörün hareketlenmesine katkı sağlayan 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları 5 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı.

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği iş birliğiyle düzenlenen fuar; katılımcı ve ziyaretçilerine beklentinin fazlasını sağladı.

Bölgede 2016 yılında ilk defa düzenlenen Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları, bu yıl sektörün gelişimine katkı sağlamak için Türkiye’nin 40 yakın ilinden ve Ortadoğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetleri’nden gelen sektör temsilcilerini aynı çatı altında buluşturdu.

Fuarlar, katılımcı firmalara ilgili sektörlerde hedeflerini yakalama fırsatı sunarken; katılımcı firmalar da yerli ve yabancı rakipleri ile bir araya gelme, bilgi paylaşımı, marka, hizmet ve yeniliklerini tanıtma, ürünleri karşılaştırma, AR-GE faaliyetlerine yön verme, yeni işbirlikleri kurma ve neticesinde büyüyen pazarlardan daha fazla kazanç sağlama potansiyeline sahip oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Zeydan Karalar’dan, itfaiye personeline sertifika

Zeydan Karalar’dan, itfaiye personeline sertifika

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık