Ana Sayfa Gündem 3 vakıftan anlamlı hizmet

3 vakıftan anlamlı hizmet

Adana’daki mezarlıklarda cenazelerin defini öncesinde gönderilen çelenk hizmetinde 3 ayrı vakıf stant kurarak Adanalılar’a anlamlı hizmet vermeye başladı. Türk Eğitim Vakfı, Adana Güney Eğitim Vakfı ve ATOSEV kurdukları ortak stant ile cenazeye çelenk göndermek isteyenlere anında hizmet vererek anlamlı bir davranış sergiliyorlar.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2017 Cuma 02:09
3 vakıftan anlamlı hizmet

Cenazenin telaşı yüzünden çelenk göndermeyi unutan kişilerin Kabasakal, ASRİ, Buruk gibi mezarlıklarda stant kuran her üç vakfın standı vasıtasıyla anında çelenk hazırlanarak cenaze sahibinin acısı paylaşılıyor. Konu hakkında bilgi aldığımız vakıfın temsilcileri, çelenklerin ücretlerinin öğrenim gören çocuklara burs olarak verildiğini ve böylelikle hayır işlendiğini belirttiler.

Eğitim amaçlı hizmetleriyle öne çıkan Türk Eğitim Vakfı, Adana Güney Eğitim Vakfı ve ATOSEV vakfından çelenk gönderenlerin üzerlerinde paralarının olmadıkları düşünülerek de ücretlerinin daha sonra faturaları gönderilmek koşulu ile tahsil edildiğini belirten stant görevlileri, ‘hem hizmeti insanların ayaklarına götürüyoruz. Hem de alınan ücretler çocukların eğitiminde kullanılıyor’ dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

"Havai fişek kullanımı yasaklansın"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık