Ana Sayfa Siyaset Abdullah Çalışkan, MHP Seyhan Adayı oldu

Abdullah Çalışkan, MHP Seyhan Adayı oldu

MHP, Adana'nın merkez ilçe Seyhan Belediye Başkanlığına eski AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Çalışkan'ı aday gösterdi. Açıklamayı MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz yaptı.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2014 Perşembe 15:22
Abdullah Çalışkan, MHP Seyhan Adayı oldu

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Adana İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayının Abdullah Çalışkan olduğunu açıkladı.

Adana'nın, 15 yıl önce Türkiye'nin en gelişmiş ve gözde kentlerindenken, yanlış yönetimler neticesinde işsizlikte birinci olduğunu ve birçok alanda geriye düştüğünü kaydederek, "İnşallah 30 Mart'ta Adana'nın yeniden nasıl şaha kalktığını hep beraber göreceğiz” dedi.
MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu da Seyhan'ı kazanmak için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyleyerek, “MHP, 8-9 Şubat 1969'da nasıl Adana'da tarih yazdıysa, yeniden tarih yazacaktır. Aday adaylarımızdan Allah razı olsun, hepsi aday gibi çalıştı” dedi.

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ise aslolanın MHP'nin başarısı olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "MHP'lilere yakışanın adayın arkasında durmak ve desteklemektir. Nihayetinde adaylar, siyasi partilerin gönül veren üyelerinin bağrındaki emanettir o parti için. Eğer bir başarı yakalayacaksak bu sizlerle olacaktır. Yerel seçimlerde milliyetçi belediyecilik adına Türkiye'nin önemli bir metropolünde büyük yeni başarıları, milliyetçi belediyecilik örneklerini ortaya koymak için yola çıktık. Gazamız mübarek olsun.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık