Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun: "Adana’nın Çektiği yeter!"

Abdullah Torun: "Adana’nın Çektiği yeter!"

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Şakirpaşa, Onur, Ova, Uçak ve Yeşiloba Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Konuşması sık sık alkış ve sloganlarla kesilen Torun, kentin ihmal edilmişliğine son vermek için göreve talip olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2014 Pazartesi 18:15
Abdullah Torun:

Seçim çalışmaları kapsamında, Adana’nın çeşitli mahallelerini ziyaret ederek halkla buluşan ve vatandaşların dile getirdikleri sorunları dinleyen Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Şakirpaşa, Onur, Ova, Uçak ve Yeşiloba Mahalleleri sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda, hedef ve projelerini anlattı. “Adana’nın çektiği artık yeter!” diyen Torun, “Kentimizi ve halkımızı, en güzel hizmetlerle tanıştıracağız” dedi.

Yıllardır Yapılmayan Hizmetleri

Gerçekleştirmeye Kararlıyız

Konuşmasında, Adana’nın Türkiye’nin en büyük illerinden olmasına karşın, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda hak ettiği büyümeyi bir türlü sağlayamadığını ifade eden Abdullah Torun, bunun en önemli nedeninin, Büyükşehir Belediyesi’nin bugüne kadar, merkezi hükümet ile kavga etmesi ve “Ak Belediyecilik” zihniyetini kavrayamaması olduğuna dikkat çekti.  Torun, “Allah nasip etti, partimin ve siz değerli halkımızın desteğiyle, 2002 -2007 yılları arasındaki milletvekilliği dönemim boyunca, sizlere ve Adanalı hemşehrilerimize hizmet edebilme fırsatı buldum. Bundan dolayı da çok mutluyum. Vatandaşlarımıza ve Adanamıza hizmet için çıktığımız bu yolda, bu kez Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde de, tüm imkanları seferber ederek yıllardır yapılmayan hizmetleri gerçekleştirmeye hazırız” diye konuştu.

Adana’yı Gerçek Anlamda

“Büyük  Şehir” Yapacağız

“Daha mutlu, daha huzurlu, daha modern, daha güvenli ve her açıdan daha müreffeh bir kent olma” konusunda, Adana’nın hak ettiği yerde olmadığına dikkat çeken sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, partililerin ve vatandaşların dile getirdikleri sıkıntıları ve beklentilerine yönelik soruları da yanıtladı. Bu seçimde, Adanalıların parti ayırımı yapmadan oy kullanmalarını istediğini kaydeden Torun, sözlerini şöyle sürdürdü;”Kentimizin bir çok mahallesi, alt ve üst yapı hizmetleri bekliyor. Sosyal donatılar, oyun alanları, ulaşımda rahatlık, dada yaşanılabilir bir çevre istiyor. İlçe belediyelerimizin, Büyükşehir Belediyesi’nin ilgi ve desteğinden yoksun olması nedeniyle, Adana’nın bir çok mahallesinde yıllardır çözüm bekleyen sorunlar maalesef çözülemedi. Bu seçim sonucunda, halkımızın desteğiyle yöneteceğimiz büyükşehir ve tüm ilçe belediyelerimiz ile uzlaşı içinde olarak,  ülkemizin en büyük illerinden olan Adana’mızı gerçek anlamda “Büyük Şehir” yapacağız.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık