Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun ilçe adayları hakkında konuştu

Abdullah Torun ilçe adayları hakkında konuştu

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, adaylığı sonrasında ilk açıklamasını yaptı ve ilçe adayları hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2013 Cumartesi 12:14
Abdullah Torun ilçe adayları hakkında konuştu

Başbakan Erdoğan tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına atanan Ak Parti 22. Dönem milletvekili Abdullah Torun sıcağı sıcağına ilk açıklamasını yaptı.

Abdullah Torun, ozelhaber01.com'a yaptığı açıklamasında "Bana gösterilen teveccühe layık olmaya çalışacağım.. Partimin Adana'da zafere ulaşması için gece gündüz demeden çalışacağım.. Genel başkanımın ve tüm parti büyüklerimin yüzünü güldüreceğim.." dedi.


Yeniden Adana halkına hizmet etme fırsatını bulma yolunda ilk merhaleyi geçtiğini belirten Torun, "Allah nasip ederse sandıktan da başarıyla çıkarak Adana'nın makus talihini yenme noktasında sorumluluk üstleneceğiz.. " şeklinde konuştu.


İLÇE ADAYLARI KONUSUNDA NE DEDİ?

Bu arada Adana'da ilçe adayları bazında tartışılan isimlerin spekülasyondan öte gitmediğini belirten Abdullah Torun, bu konudaki iradenin tamamen genel merkeze ve il teşkilatına ait olduğunu vurguladı.


Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "İlçe adayları olsun meclis üyeleri olsun bunların belirlenmesinde benim hiçbir etkim ve sorumluğumu sözkonusu olmayacak.. Konuşulan isimlerin tamamı spekülasyondur, ben hepsine de eşit mesafedeyim.. Son sözü partimin genel merkezi ve teşkilatlarımız söyleyecektir." şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık