Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun: ''Tembel yöneticiler, kente kaybettirir''

Abdullah Torun: ''Tembel yöneticiler, kente kaybettirir''

Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bir araya geldikleri Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’a, yaşadıkları sıkıntıları ve iş dünyasının yerel yönetimlerden beklentilerini aktardı.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2014 Çarşamba 14:29
Abdullah Torun: ''Tembel yöneticiler, kente kaybettirir''

Adana Ticaret Odası’nı ziyaretinde, bir çok alanda çok geniş bir potansiyele sahip olan Adana’nın her alanda kalkınabilmesi için herkesin çok çalışması gerektiğine dikkat çeken Abdullah Torun, en başta yerel yöneticilerin çok çalışkan olması gerektiğini söyledi. Torun, “Tembel bir yönetici, kente hiçbir şey kazandırmaz aksine kaybettirir. İş dünyasının taleplerine kulak tıkanmasından dolayı Adana ilimiz, bugüne kadar maalesef hak ettiği ölçüde kalkınamadı. Yatırımcılarımız küstürüldü. Yerel yöneticilerin, iş dünyasının temsilcileri ile diyalog halinde olmaması, Adana’ya kaybettirdi. Biz, bu olumsuzluğa son vermek istiyoruz. Ekonomide, kültürde, sporda, modern şehircilikte, sosyal yaşamın her alanında gelişmiş bir Adana’nın önünde engel olan prangaları söküp atmak istiyoruz ” dedi.

Yatırımcıları, Belediye Bandosuyla Karşılayacağız

ATO Başkanı Atilla Menevşe’nin, “Şahsınızı milletvekilliği yaptığınız dönemden beri yakından tanıyoruz. Vekilliğiniz döneminde daima bizlerin yanında ve sorunlarımızın takipçisi oldunuz. Belediye Başkanlığı görevine geldiğiniz takdirde de, Adana ekonomisi ve şehirciliğin gelişmesi için çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz” şeklindeki sözleri üzerine Torun, “Seçim sabahının ardından Adana’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu kentin ekonomik anlamda kalkınması için, yatırım ortamlarının geliştirilmesi için, ne gerekiyorsa yapacağız. Ticaret odamız, sanayi odamız, ticaret borsamız ve tüm meslek kuruluşlarımızla birlikte uyum içinde hareket edeceğiz. Yatırımın önündeki engelleri kaldırmaya ve Adana’ya yatırım yapmak isteyenleri, belediye bandosuyla karşılamaya hazırız”diye konuştu.

Her Platformda İş Dünyasının “Çözüm Ortağı” Olacağız

Ziyaret sırasında, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve yönetim kurulu üyelerinin yönelttikleri soruları da yanıtlayan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana için çok büyük projeleri olduğunu ve önümüzdeki günlerde bunları kamuoyuna ayrıntılarıyla açıklayacağını, sorunlarını çok yakından bildiği iş dünyasının her platformda “Çözüm ortağı” olacaklarını söyledi. Ziyaret, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bir araya geldikleri Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’a başarı dilekleriyle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık