Ana Sayfa Gündem Acı: ''Talepleriniz çözülemeyecek sorunlar değil''

Acı: ''Talepleriniz çözülemeyecek sorunlar değil''

- Adana’da yayın yapan günlük yerel gazetelerin temsilcileri ATO Meclis Başkanı İsmail Acı’yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler ve ATO ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları da dile getirerek yardım talebinde bulundular.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2018 Çarşamba 04:11
Acı: ''Talepleriniz çözülemeyecek sorunlar değil''

ATO’nun üyesi olarak aidat ödeyen ve sorumluluklarını yerine getiren yerel gazetelere ATO’nun hükmü şahsiyetinin kolaylıklar sağlamadığını dile getiren yerel gazete temsilcileri, Başkan İsmail Acı’ya taleplerini sıraladılar. Yerel gazetelere abone olunması, ilan verilmesi, ATO meclis toplantılarına gazetecilerin katılıp izlemesine getirilen yasağın kaldırılması ve kendi meslek gurupları olan 26. ve 38.gurupların etkinliklerinde yerel gazetelerin yer almalarının sağlanması konularındaki şikâyetleri dinleyen Başkan İsmail Acı, konuyla ilgileneceğini ve çözüm yolu bulacağını ifade etti.

ATO meclislerinin basına kapalı olmasının kabul edilebilir bir yöntem olmadığını da söyleyen Acı, meclislerde saklı ve gizli hiçbir konunun yer almadığını ve basının da toplantıları izlemesinde bir beis olmadığına kendisinin inandığını söyledi. Konuyu da değerlendireceğini ifade etti. ATO’nun kendisinin üyesi olan yerel gazetelere zorluk çıkaran değil, işlerini kolaylaştıran bir örgüt olduğunu söyleyen Meclis Başkanı İsmail Acı, Temmuz ayı meclis toplantısından önce bu sorunların çözüleceğine olan inancını dile getirip ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan yerel gazetelerin temsilcilerine de teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

"Havai fişek kullanımı yasaklansın"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık