Ana Sayfa Gündem Acıbadem yeni yaşını kutladı

Acıbadem yeni yaşını kutladı

Acıbadem Adana Hastanesi kuruluşunun 6. yılını çalışanları ile beraber hastane içerisinde bulunan konferans salonunda düzenlediği küçük bir kokteyl ile pasta keserek kutladı.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2015 Perşembe 00:06
Acıbadem yeni yaşını kutladı

Kokteylde kısa bir konuşma yapan Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak, “Bildiğiniz gibi bugün burada hastanemizin 6. kuruluş yılı için toplandık. Zaman çok hızlı geçiyor. Geçen süre zarfında çok mesafe aldık ama amacımız daha da ilerlemek, daha da iyi olmak. Bu güne kadar geçen 6 yıl boyunca bir ekip halinde, en alt kademeden en üst kademeye kadar herkesin özverili çalışması sonucu sağlık hizmetlerinde artık Çukurova Bölgesi’nin referans merkezi kabul edildiğimizi söyleyebiliriz. Bu başarıda halen çalışanlar ve aramızdan ayrılanlar da dahil olmak üzere herkesin büyük katkısı var. Hastanemizin buraya gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.


Acıbadem Sağlık Grubu’nun genişlettiği sağlık zincirinin halkalarından biri olan hastane 2009 yılında hizmete açılmıştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hastalık bizim mücadelemizden güçlü değil

Hastalık bizim mücadelemizden güçlü değil

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık