Ana Sayfa Ekonomi Adana, AGİAD ve ATO işbirliğiyle güçlenecek

Adana, AGİAD ve ATO işbirliğiyle güçlenecek

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek Adana’nın ekonomik, sosyal ve kültürel her açıdan gelişimi için işbirliği halinde çalışacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2018 Çarşamba 09:41
Adana, AGİAD ve ATO işbirliğiyle güçlenecek

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ATO Başkanı Atila Menevşe, ATO Meclis Başkanı İsmail Acı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden AGİAD Başkanı Halid Milli, yeniden seçildikleri görevlerinde başarılar diledi. Söz konusu Adana ve Türkiye olunca ellerini sürekli taşın altına koyduklarını anımsatan Halid Milli, “Ülkemiz ve kentimizin kalkınması, daha çok güçlenmesi için hepimiz sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Adana’nın her açıdan gelişmesi, kent, bölge ve ülke ekonomisinin kalkınması, üretim ve istihdamın arttırılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Adana’da yaşayan herkes bu bilinçle ve işbirliğiyle güzel kentimizi ve ülkemizi daha güzel noktalara taşımanın çabasında olmalı” dedi.

 

‘İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ’


AGİAD Başkanı Halid Millive yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ATO Başkanı Atila Menevşe ise, “Adana’nın ekonomik, sosyal ve kültürel her açıdan arzu edilen ve hak ettiği noktaya ulaşması için gösterilen çabayı takdir ediyoruz. Biz de bu noktada işbirliğini önemsiyoruz. Adana’nın sahip olduğu zengin potansiyelin değerlendirilmesi ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğinin arttırılmasıyla güzel sonuçlar elde edileceğine inanıyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık