Ana Sayfa Gündem Adana Ülkü Ocakları 23 Nisan’ı çocuklarla doyasıya yaşadı

Adana Ülkü Ocakları 23 Nisan’ı çocuklarla doyasıya yaşadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Adana Ülkü Ocakları Başkanı Soner Deniz ve yönetimi gün boyunca çocuklarla birlikte doyasıya bayramı yaşadı.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2016 Pazar 00:15
Adana Ülkü Ocakları 23 Nisan’ı çocuklarla doyasıya yaşadı

23 Nisan’da yaşanan küçük başkanlara makamların devredilmesi geleneği bozulmadı. Bu bayramda Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz’in koltuğuna İl Yöneticisi Mehmet Gürlek'in oğlu Ahmet Gürlek otururken, Ülkü Ocakları Adana İl Bayanlar Birimi Başkanı Zehra Aydın’ın koltuğuna Minik Asena Azra Dilşah oturdu.

TÜYAP Adana Fuar Alanında çocuklarla buluşan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı binlerce çocuğa boyama kitabı, balon, bayrak, hikaye ve şiir kitabı dağıttı. Dağıtım sırasında standı ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'de çocuklara boyama kitabı verdi.

Fuar alanı sonrası Onkoloji servisini ziyaret eden İl Başkanı Soner Deniz, hasta çocuklara boyama kitabı ve tıbbi malzeme hediye edip geçmiş olsun dileklerini iletti.

Soner Deniz; "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bize yeni bir vatan ile yeni bir tarih bırakan mübarek şehitlerimiz ve fedakâr gazilerimizin yavrularını hiç olmazsa yılda bir gün sevindirmek için Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına kazandırdığı çok kıymetli bir armağanıdır'' dedi. Deniz, şunları kaydetti:

''Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelede emeği geçenleri rahmetle anar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Milli Emlak arsa temin etsin

Milli Emlak arsa temin etsin

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık