Ana Sayfa Siyaset Adana’da Başbakan Davutoğlu heyecanı

Adana’da Başbakan Davutoğlu heyecanı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Yeni Türkiye hedefine doğru adımların atılacağı Adana mitingimize tüm halkımızı bekliyoruz" dedi.

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2015 Perşembe 12:12
Adana’da Başbakan Davutoğlu heyecanı

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla 10 Mayıs Pazar günü, saat 16.00’da, İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirilecek Adana Mitingi’ne tüm Adanalı’ları davet etti.

2002 Kasım Seçimleri’nin hemen ardından Türkiye'ye hakim olan huzur ve istikrarın, 7 Haziran Genel Seçimleri’yle taçlanacağını söyleyen Başkan Fikret Yeni, “7 Haziran Genel Seçimleri 'Yeni Türkiye' hedefine doğru atılmış en önemli adımlardan birisi olacak. Türkiye'nin son 13 yılına hemen her alanda damgasını vuran AK Parti, pazar günü gerçekleştirilecek Adana mitingiyle iktidar yürüyüşünü bir kez daha başlatmış olacak" dedi.

Başkan Fikret Yeni, şunları kaydetti:

"Türkiye'de huzur ve istikrarın devamı için, hızla gelişen ve kalkınan bir Türkiye için, birlik için, beraberlik, kardeşlik, huzur ve barış için, çok daha müreffeh bir Türkiye hedefi için Adanalı hemşerilerimi mitingimize bekliyoruz " dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP Adana’da kongre heyecanı!

MHP Adana’da kongre heyecanı!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık