Ana Sayfa Spor Adana'da Su Sporları'na Destek

Adana'da Su Sporları'na Destek

Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2015 Salı 09:42
Adana'da Su Sporları'na Destek

İl Müdürü Ataşbak, Türkiye’de sualtısporlarında ilklere imza atan Adana  Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır’u makamında kabul ederek projeleri  hakkında bilgi edindi.

BAŞKAN BOZKIR ÖRNEK OLMALI


Adana’nın su sporları konusunda hayli şanslı olduğunu, Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü ‘nün ciddi-planlı çalışmalarıyla bir hayli başarılı olduklarını ifade eden Ataşbak, şöyle devam etti:
“Kentimizin tanıtımına önemli katkı sağlayan Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü ile gurur duyuyoruz. Aileler, Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü nedeniyle çocuklarını yüzme ile su sporlarına yönlendirdiklerine tanık oluyoruz. Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır’ın spora verdiği önem ve değer bizleri gelecek için umutlandırıyor. Kentimizde elbette futbol diğer branşlara oranla büyük ilgi görüyor. Ancak, sporseverlerin futbolun dışındaki branşlara da desteklemeleri bekliyoruz. Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü’ne başarılar dilerim.”

ADANA SU SPORLARINDA ÖNE ÇIKMALI

Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır, İl Spor Müdürü Ataşbak’ın duyarlı yaklaşımına teşekkür etti.
Sualtısporlarında Türkiye’de ilklere imza attığını, 15 yıl il temsilciliği, federasyon as başkanlığı, antrenörlük, kulüp başkanlığı gibi her kademede görev yaptığına değinen Bozkır,” Kulübümüze tahsis edilen son derece modern cep havuzunda Adana ve Türk sporuna hizmet ediyoruz. Yıllardır spora MADDİ hiçbir beklentimiz olmadan destek veriyoruz. İçerisinde Seyhan Baraj Gölü ile Seyhan Nehri bulunan Adana’nın su sporlarında daha fazla organizasyon yaparak öne çıkması şart. Bu konuda projeler üretilerek Adana’nın su sporlarında Türkiye’nin gündeminde yer alması gerekiyor” diye konuştu..

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şimşek’te ‘’galibiyet’’ sesleri

Şimşek’te ‘’galibiyet’’ sesleri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık