Ana Sayfa Gündem Adana’da tayin furyası

Adana’da tayin furyası

- Son üçlü kararname ile Adana Vali Yardımcılığı ile ilçe kaymakamlıklarında tayinler yaşandı. Kozan, Tufanbeyli, Saimbeyli ve Çukurova ilçelerinin kaymakamları değişirken, bir vali yardımcısı da görev yeri değişen isim olarak kararnamede karşımıza çıktı.

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2017 Pazar 07:55
Adana’da tayin furyası

Son kararname ile Adana Vali Yardımcısı Kadir Okutan Dulkadiroğlu Kaymakamı olarak atanır iken, Adana Vali Yardımcılığına da Adıyaman Vali Yardımcısı Murat Süzen getirildi. Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan Konya Vali Yardımcısı olurken,  Çukurova Kaymakamlığına da Kocaeli Vali Yardımcısı Osman Sarı atandı. Kozan Kaymakamı Avni Oral Bursa Nilüfer Kaymakamı oldu ve Kozan’a da Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam atandı. Saimbeyli Kaymakamlığı’na Yıldızeli Kaymakamı Hasan Keskin, Tufanbeyli Kaymakamlığına da Ulukışla Kaymakamı Ferhat Atar getirildiler. Tufanbeyli Kaymakamı Adem Başoğlu ise Artvin’e Vali Yardımcısı oldu.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin eski Hukuk İşleri Müdürü olan Haluk Sezen ise Aksaray Vali Yardımcısı iken Hacılar Kaymakamlığına atandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bağ-Kur'lular ilaç alamıyor

Bağ-Kur'lular ilaç alamıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık