Ana Sayfa Yaşam Adana’da ustalar buluştu

Adana’da ustalar buluştu

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2021 Salı 17:33
Adana’da ustalar buluştu

Ustalar için düzenlenen toplantıda Peli adına açılış konuşmasını Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kerem Aydın yaptı. Peli’nin Vezirköprü’deki üretim tesislerinin anlatıldığı tanıtım filmi ile süren seminerde Kerem Aydın hazırladığı sunumla uygulama konusundaki teknik bilgileri aktardı.

Aydın uygulama hataları, alanda yaşanan farklı deneyimlerden örnekler, uygulama yaparken doğru koşulların nasıl sağlanacağı gibi konuları içeren sunumunun ardından Marka ve Ürün Müdürü Akif Demirkol’un sunumu ile devam etti. Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Üstündağ’ın hazırladığı sunumdan sonra detaylı bilgiler içeren toplantıda ustaların soruları yanıtlandı.

 ‘’İŞ ORTAKLARIMIZIN YANINDAYIZ’’

Peli, yeni ürünler, ürün özellikleri, saha deneyimleri, montaj ve uygulamalar gibi detayları içeren toplantıda ustaların sorularını yanıtladı, isteklerini ve önerilerini dinledi.

Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Burak Güven Orhun, Adana Bölge Ustaları, Adana Ana Bayii Onatça Yapı, Pazarlama Ekibi, Fabrika yetkililerinin de katılım gösterdiği toplantıda ustalar ve Peli arasındaki bağ kuvvetlendi.

Seminerin ardından ustalarla akşam yemeğinde beraber olan Peli, yemekte de ustalarla sohbetler ederek ustaların merak ettiği soruları yanıtladı. Sıcak sohbetlerin yaşandığı yemekte Peli’nin ustalar ve bayilerine özel hayata geçirdiği Sadakat Programı ve Pelipuan hakkındaki yeniliklerle ilgili bilgiler paylaşıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sarıçam Belediyesi Adana'yı tanıtıyor

Sarıçam Belediyesi Adana'yı tanıtıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık