Ana Sayfa Ekonomi Adanalı kuaförlere 'Topuz ve Örgü' eğitimi

Adanalı kuaförlere 'Topuz ve Örgü' eğitimi

Adana ESOB’a bağlı Adana Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Odası, Haır Akademi firması işbirliğiyle bayan kuaförlerine yönelik topuz ve örgü eğitimi verdi.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2014 Çarşamba 14:58
Adanalı kuaförlere 'Topuz ve Örgü' eğitimi

Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binası Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa Adana Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal ile çok sayıda bayan kuaförü iştirak etti. Toplantıda Mersin’den gelen Haır Akademi Firması Renklendirme Uzmanı T.Murat Sivaslıoğlu, Topuz Eğitmeni Kemal Uyar ile Örgü ve Türban Bağlama Eğitmeni Engin Samet Yılmaz, katılımcılara branşlarıyla ilgili yenilikleri teorik ve pratik olarak sundular.

Oda Başkanı Hacı Emin Ünal, işlerini bırakarak toplantıya katılan tüm üyelere ve firma yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ederken, “Bugüne kadar meslektaşlarımın gelişimi ve eksiklerinin giderilmesi konusunda her türlü çabayı gösterdik. 4 yıllık süreçte işletme, kuantum, ISO 9001, İş Sağlığı ve Güvenliği, IPL, ipek kirpik, saç defilesi, kutlama geceleri ve yemekli – şovlu balo hizmetleri verdik. Bugün de yine sizler için çok önemli olan ve dışarıda ücretli olarak verilen topuz, turban bağlama ve örgü şekilleri eğitimini de yine giderleri odamızca karşılanarak ücretsiz olarak veriyoruz. Bundan da sizler adına mutluluk duyuyoruz”dedi.

Eğitime katılan üyelere cafe – break hizmeti de sunulurken, salondaki sıcak ve samimi hava Başkan Ünal ile yönetimini de mutlu etti.  Bayan kuaförleri meslekleriyle ilgili merak ettikleri konuları eğitimcileri ve oda başkanı Ünal’a sorarak öğrendiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yatırımcı böyle kaçıyor!

Yatırımcı böyle kaçıyor!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık