Ana Sayfa Yaşam Adanalılar yeni yılı Uğur Mumcu Meydanı’nda karşıladı

Adanalılar yeni yılı Uğur Mumcu Meydanı’nda karşıladı

Uğur Mumcu Meydanı’ndaki onbinlerce Adanalı, Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile unutulmaz bir yılbaşı kutlaması yaptı.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2014 Çarşamba 14:43
Adanalılar yeni yılı Uğur Mumcu Meydanı’nda karşıladı

Adanalılar yeni yılı Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği etkinliklerle Uğur Mumcu Meydanı’nda karşıladı.

Büyükşehir Belediyesi’nin yılbaşı kutlama etkinlikleri akşam saatlerinde Şinasi Efendi Caddesi’nde başladı. Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun konserinin ardından sahneye çıkan Halil İbrahim Adanalılara keyifli anlar yaşattı. Şinasi Efendi Caddesi’ndeki etkinliklerde havaifişek ve suni kar gösterileri de yapıldı. Daha sonra etkinlikler Uğur Mumcu Meydanı’nda devam etti.


Uğur Mumcu Meydanı’nı tamamen dolduran yaklaşık 40 bin Adanalı, havaifişek ve lazer gösterileri ile renklendirilen muhteşem bir yılbaşı kutlamasına tanık oldu.

Yeni yıla dakikalar kala meydana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz geldi. Onbinlerce kişiye hitap eden ve Adanalıların yeni yılını kutlayan Zihni Aldırmaz, “Muhteşem bir görüntü. Bu muhteşem görüntüyü sizler oluşturuyorsunuz. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. İnşallah daha modern bir Adana’yı 2014 yılında hep birlikte ortaya çıkaracağız” şeklinde konuştu.


Daha sonra 10’dan geriye doğru sayan Zihni Aldırmaz’a eşlik eden onbinlerce kişi büyük bir coşku içinde 2014 yılına “merhaba” dedi.

Coşku yeni yılın ilk saatlerinde de devam etti ve Uğur Mumcu Meydanı Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile tarihi bir yılbaşı kutlamasına sahne oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yüreğir’de hayata engel yok

Yüreğir’de hayata engel yok

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık