Ana Sayfa Ekonomi Adana’nın gururu Önder Yol’a ödülünü Zihni Aldırmaz verdi

Adana’nın gururu Önder Yol’a ödülünü Zihni Aldırmaz verdi

Seyhan Rotary Kulübü’nün iş ve meslek ödülü verdiği adanalı mühendis önder yol, ödülünü Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın elinden aldı

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2014 Çarşamba 17:53
Adana’nın gururu Önder Yol’a ödülünü Zihni Aldırmaz verdi

Seyhan Rotary Kulübü’nün İş ve Meslek Ödülü verdiği Adanalı Mühendis Önder Yol, ödülünü Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın elinden aldı.

Seyhan Rotary Kulübü, Elektrikli Otomobil Projesi’nin mühendisi Adanalı İşadamı-Girişimci-Makine Mühendisi Önder Yol’u Meslek Hizmet Ödülü’ne layık gördü. ABD’de yaşayan ve geliştirdiği projeyle dünya genelinde ilgi çeken Önder Yol’a ödülünü Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz verdi.

Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen ödül törenine onur konuğu olarak katılan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Önder Yol’un Türkiye’nin ve Adana’nın gururu olduğunu söyledi. Rotary Kulüplerinin yaptığı işlere tanık oldukça çok mutlu olduğunu söyleyen Başkan Aldırmaz, “Adana’da doğup büyüyen Önder Yol’un bir mühendis ve girişimci olarak dünya çapında etkili teknoloji geliştirmesi son derece gurur verici. Yaptıklarından ve elde ettiği başarılardan çok etkilendim. Onun ürettiği teknoloji, Türkiye ve Adana’nın da adını dünyaya duyuracak.” dedi.

Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Prof. Dr. Emre Toğrul da ödül vermelerinin amacının toplumda iş ve meslek sahibi insanlar arasında özel başarılar elde etmiş kişilerin, topluma ve çevreye katkıları gözetilerek örnek olmasını sağlamak olduğunu belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık