Ana Sayfa Siyaset Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız

Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, (Covid-19) Coronavirüs salgınına rağmen AK Parti Adana İl Başkanlığı olarak dolu dolu geçen bir yılı geride bıraktıklarını belirterek "Adana'mızda bir başarı hikayesi yazacağız. Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız" dedi.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2020 Pazar 11:41
Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız

Yüreğir Kültür Merkezi'nde, Coronavirüs tedbirleri kapsamında, maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen yılın son ilçe başkanları toplantısına, 15 ilçe başkanının yanı sıra il başkan yardımcıları, il kadın ve il gençlik kolları başkanları da katıldı.  
Başkan Ay, toplantıda 2020 yılının değerlendirmesini yaparak önümüzdeki yılla ilgili programlarını anlattı.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 2019 yılının Kasım ayında AK Parti Adana İl Başkanı olarak atandığını hatırlatan Başkan Ay, dolu dolu geçen 14 ayı geride bıraktıklarını söyledi.
Pandemi sürecinin her türlü olumsuzluklarına rağmen 2020 yılını AK Parti Adana İl Başkanlığı olarak çok verimli geçirdiklerini belirten Başkan Ay, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Öncelikle, Adana'mızla ilgili yatırımların Ankara bazında takipçisi olduk. Adana'mızla ilgili yatırımların takibini yaptık. Ve yapmaya da devam edeceğiz.
AR-GE Başkanlığı'mızın düzenlediği 19'uncu Dönem Siyaset Akademisi'nde, Adana olarak 750 kayıt ile 38 il arasında ikinci olduk.
Pandemi sürecinde AK Parti Adana İl Başkanlığı olarak yaklaşık 26 bin adet yardım kolisi dağıttık.
Bu süre zarfında 15 ilçemize en az 3'er kez gittik. 830 mahalle başkanımızı ve muhtarımızı ziyaret ettik.
Gönüller kazanarak üye seferberliği çalışmasında 62 bin yeni üyemizi 5 ay gibi kısa bir sürede AK Parti ailemize kazandırdık. 240 bin olan üye sayımızı Adana'da 300 bine çıkardık.  
Adana'mızda bir başarı hikayesi yazmak istiyoruz.
2021 yılı için de hedeflerimizi ortaya koyduk.  Adana'mızda dokunmadık gönül bırakmayacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a verdiğimiz sözü yerine getireceğiz. Adana'mızda başarı hikayesi yazacağız. Adana'yı AK Parti'nin kalesi yapacağız."  
Başkan Ay, ataması gerçekleştirilen 3 ilçenin kongresinin önümüzdeki günlerde yapılacağını, ardından da AK Parti Adana İl Başkanlığı kongresini gerçekleştireceklerini belirterek "Ataması yapılan ilçelerle birlikte il kongremizi tamamlayarak tüm ilçemizde vatandaşlarımızın yanında olacağız. Aziz milletimize hizmet etmek için tüm teşkilat mensuplarımızla var gücümüzle çalışacağız" şeklinde konuştu.
Başkan Ay ayrıca, "2021 yılının partimize Adana'mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık