Ana Sayfa Ekonomi ADASO’nun 5 yıldızlı hizmeti bir kez daha tescillendi

ADASO’nun 5 yıldızlı hizmeti bir kez daha tescillendi

Adana Sanayi Odası’nın (ADASO) Avrupa Birliği standartlarındaki hizmeti bir kez daha belgelendi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2014 Perşembe 13:36
ADASO’nun 5 yıldızlı hizmeti bir kez daha tescillendi

Oda hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla Eurochambers, İngiltere Odalar Birliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğiyle gerçekleştirilen “Oda Akreditasyon Sistemi” kapsamında yapılan denetimlerden olumlu not alan ADASO’nun yenilenen  “Akredite Oda Belgesi” törenle verildi.

TOBB Genel Merkezi’nde düzenlenen törende, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İmam Gazali Hıradağı ve Genel Sekreter Gazi Yılmaz, yenilenen akredite belgesini TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan aldı.

KIVANÇ: KALİTELİ HİZMET SORUMLULUĞUMUZ ARTTI

Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, ADASO’nun Oda Akreditasyon Modeli’ne 2007 yılında girdiğini, Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren odaların kalitesinde hizmet veren odalar arasında yer almayı sürdürmenin sevincini yaşadıklarını söyledi. ADASO üyelerinin memnuniyetini artırmak için hizmet kalitesini sürekli yükseltmeyi hedeflediklerini belirten Kıvanç, “Akredite belgemizin yenilenmesi, kaliteli hizmet vermeyi sürdürme konusunda sorumluluğumuzu artırdı” dedi.

HİSARCIKLIOĞLU: 5 YILDIZLI ODA-BORSA SAYISI 152 OLDU

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, akredite olan oda/borsaların, 5 yıldızlı oda, borsa sayılacağını bildirdi. Akreditasyon belgesi alan 21 oda/borsa ile 5 yıldızlı hizmet verme noktasına ulaşan oda, borsa sayısının 152'ye ulaştığını belirten Hisarcıklıoğlu, akreditasyon çalışmaları süren 69 oda, borsa da sertifikasını aldığında 5 yıldızlı oda sayısı 221'e ulaşacağını, hedefin 365 oda ve borsanın tamamının akreditasyon belgesi alması olduğunu kaydetti.

Hisarcıklıoğlu, "Bu belge, Londra'da, Paris'te, Berlin'de oda/borsa üyeleri hangi hizmeti alıyorsa, bizim odamızda da üyelerimizin aynı kalitede hizmet alacağının garantisidir. Bugün, TOBB bünyesindeki 355 oda ve borsa İngilizce konuşur, yazar ve proje üretir hale geldi. Oda ve borsalar proje fabrikası haline geldi. 2012 sonu itibariyle oda ve borsalarımızda 450'den fazla proje tamamlandı” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık