Ana Sayfa Gündem ADEO’da görev bölümü tamamlandı

ADEO’da görev bölümü tamamlandı

Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ yeniden göreve getirildi.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2021 Perşembe 10:44
ADEO’da görev bölümü tamamlandı

Adana Eczacı Odası (ADEO) yapılan genel kurul ile seçim sonucu göreve gelen yeni Yönetim Kurulu, mazbatalarını aldı, görev bölümünü yaptı. Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ yeniden göreve getirildi.

Yalbuzdağ,  yeni döneme ilişkin yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Tüm dünya’da olduğu gibi ülkemizde pandemiden çok etkilendi. Pandemiden korunmada yaşanan sokağa çıkma yasaklarında herkes evinde otururken biz eczacılar canımızı riske atarak görevimizin başındaydık. İlaca gereksinim duyan her vatandaşımızın yanındaydık. Kovid olduk tedavi gördük, karantilarda kaldık hatta öldük. 62 eczacı meslektaşım 22 eczane çalışanı bu uğurda canını verdi. Yeni dönemde de aynı özveriyle aklın ve bilimin yolundan ayrılmadan halkımızın ilaca erişimini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Gündüz 783, gece ve hafta sonları nöbetçi 34 eczanemiz,  1265 eczacımız ile 7/24 hizmetimizi sürdürüyoruz. Ben buradan halkımıza seslenmek istiyorum. Lütfen üç altın kural olan meske-mesafe-hijyene devam edelim. Aşılarımızı olalım. Pandemiden kurtulmanın yolu hepimizin kurallara uymasıyla ilintilidir. Lütfen uyalım, korunalım, kurtulalım.”

Adana Eczacı Odası (ADEO yeni Yönetim Kurulu görev dağılımı şöyle gerçekleşti;

Başkan Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, Genel Sekreter, Ecz. Erdem Kızıltepe, Sayman Üye Ecz. Ezgi Elekarışmaz, YK Üyeleri Ecz. Hakan Deniz, Ecz. M. Ceyhun Dalkıran, Ecz. Esra Haköver ve Ecz. Melika Şahindal

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık