Ana Sayfa Siyaset AK Parti'de Fikret Yeni dönemi

AK Parti'de Fikret Yeni dönemi

AK Parti il Başkanlığı'na atanan Fikret Yeni, basın toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2014 Cuma 16:24
AK Parti'de Fikret Yeni dönemi

Yeni. basın toplantısında,  sözlerine, AK Partinin kıymetli gönül erleri, değerli başkanlarım, değerli yol arkadaşlarım, hepinize saygılar sunuyor ve hepiniz hoş geldiniz diyorum'' diyerek başladı.

''Sözlerimin başında şahsıma bu görevi layık gören Milletvekillerimize, Bakanımıza, Teşkilat Başkanımıza ve en önemlisi Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan‘a teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum'' diyen Yeni, şunları kaydetti:

''Değerli basın mensupları AK Partinin 12 yıllık iktidarlığı boyunca partimize emeği geçmiş, hizmet etmiş her kademedeki kardeşlerime ayrıca huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum.

Özellikle Bugüne kadar Partimizde il başkanlığı yapmış olan kardeşlerimin şahsımı arayarak ve buraya kadar gelip bugün ve yarın desteklerini esirgemeyeceklerini iletmeleri bugün üstlendiğim ağır görevi bir nebze olsun hafifletmiştir. Bu manada tüm başkanlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Ayrıca Adanamazın gururu Bakanımız Sn. Ömer ÇELİK beye üstlendiğim bu görevde şahsıma göstermiş olduğu teveccühe özelikle teşekkür ediyorum.

Değerli Basın mensupları sevgili Adanalılar,

Şu hususun altını kalın harflerle çizmek istiyorum AK Parti teşkilatlarının tek hedefi var o da gecesini gündüzüne katan mazlum milletlerin umudu ülkemizin sevdalısı Başbakanımız sayın Recep Tayip ERDOĞAN’A layık olabilmektir.

Değerli misafirler, Önümüzde tüm ülkemizde olduğu gibi şehrimizi de ilgilendiren yerel yönetimler seçimleri var. Şehrimizi iktidarla buluşturabilmek için Tüm Belediye Başkanlarımızla, meclis üyelerimizle ve teşkilatımızın her kademesi ile iki ay boyunca durmadan, dinlenmeden gerekirse uyumadan çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Adanamazı iktidarla buluşturmanın bizim bu şehre bir borcumuz olduğunu düşünüyorum. Şehrimiz ve Hiç bir ilçemiz bundan mahrum olmamalıdır. Bu şehrin insanları artık bunu fazlası ile hak etmektedirler. Bu manada kardeşlerimden hayırlı olsun tebriklerini bir nisan sabahına ertelemelerini rica ediyorum. Bu secim Adananın ve Adanalının kader secimidir bunu Adanalı kardeşlerimin idrak edeceğini ümit ediyorum.

Bizlerin tek bir amacı var o da Adana ya Adanalıya hizmet etmektir.

Bizim en büyük şiarımız kentimizde yaşayan her vatandaşımızın en küçük sorununda yanında olmaktır. Şunu unutmayın ki göreve gelecek belediye başkanlarımız ve tüm teşkilatlarımız sadece bir dahaki secimi kazanmak için çalışmayacak halka hizmeti hakka hizmet olduğu bilinci ile çalışacaklardır.

Adana ve Adanalı her şeyin en iyisine layıktır.''

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık