Ana Sayfa Siyaset AK Parti'deki başarının sırrı

AK Parti'deki başarının sırrı

Adana'da Ak Parti'ye kayıtlı tüm üyelerin güncellemesinin yapılması ve üyelerin parti ile olan ilişkilerinin güçlendirilmesi amacıyla yaklaşık 200 bin üyeye bizzat evlerinde ulaşılarak ‘üye güncellemesi' yapılmaya başlanıldı.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2016 Pazartesi 10:19
AK Parti'deki başarının sırrı

Ak Parti'nin üyelerinin güncellemesinin yapılması amacıyla ilçe yönetim kurulu üyelerine mahalle bazında görev taksimatının yapıldığı ve en fazla üyeye sahip olan Seyhan'da toplam 70 bin civarındaki üyelerin güncellemesinin sonuna gelindiği öğrenildi. Ak Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş ile İl Başkanı Fikret Yeni'nin üyelerden gelen taleplerin ve önerilerin tek tek not alınarak teşkilata aktarılması yönünde hassas davrandıkları belirtiliyor.


ÜYEDEN TEŞKİLATA TEŞEKKÜR


MHP ve CHP'nin aksine üye kayıtlarına önem verip üye memnuniyetini de ön planda tutan Ak Parti'nin bu uygulaması partililer tarafından ‘bizlere önem verilip evimizde ziyaretler yapılarak parti ile olan ilişkilerimiz sıcak tutuluyor. Bu anlamda İl Başkanı Fikret Beye ve ilçe başkanlarına teşekkür ediyoruz' dediler. İlçe yönetim kurulu üyeleri de hazırladıkları ön bilgileri teşkilatlarla paylaşarak erken ve olağan seçimler öncesinde partinin dinamik tutulmasına katkı koyuyorlar.


YENİ: TEŞKİLATLARIMIZ ÖZVERİLİ ÇALIŞIYOR


Konu hakkında bilgilerine başvurduğumuz Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ak Parti'nin başarısında partiye üye olan veya olmayan, partiye sahip çıkan, onu kendisinden bir parça olarak gören tüm seçmenlerin verdikleri desteklerin önemli olduğuna işaret edip ‘Adana'da hızla oy oranımızı artırarak güçleniyoruz. Bu güçlenmede il ve ilçe teşkilat yöneticilerimizin büyük gayretleri var. Üyelerimizin güncellemesi de bu önemli çalışmalardan birisidir' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık