Ana Sayfa Ekonomi AKAMDER'de başkanlığa yeniden Karslıoğlu seçildi

AKAMDER'de başkanlığa yeniden Karslıoğlu seçildi

Adana Müteahhitler Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurulda Başkan Mustafa Karslıoğlu tüm üyelerin oy birliğiyle başkanlığa tekrar seçildi.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2013 Pazar 09:17
AKAMDER'de  başkanlığa yeniden Karslıoğlu seçildi

Olağan genel kurulda yaklaşık 100 kişiye yakın üyelerinin güven oylarını alarak başkan seçilen Mustafa Karslıoğlu nun yönetimi şu isimlerden oluştu. Süleyman Mirzaoğlu, Sayım Azmaz, Ali Tatlıdil, Hasan Akan, Alper Taştimur ve Hasan Ulaş Devrim yer alırken Denetim kurulu üyeliklerinede Sami Baysal, İsmail Demir, Orkun Orkun, Murat Mirzaoğlu, Kadir Akgöllü seçildiler.

 

Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde tekrar başkanlığa seçilen Mustafa Karslıoğlu teşekkür konuşmasında üyelerin teveccühlerine mazhar olabilmek için daha hırsla çalışacaklarını ve geçen dönemden daha fazla Adana da toplumun sosyal etkinliklerinde yer alacaklarına dikkat çekti.

Karslıoğlu, AKAMDER, kamu müteahhitlerinin bir araya gelerek, bu sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacıyla çalışacaklarını akabinde kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek içinde gayretlerinin süreceğini özellikle kentsel dönüşüm konusunda çalışmalarının olduğunu açıkladı. Önümüzdeki günlerde yeni oluşan kurulların bir araya gelerek toplanmasıyla görev bölümü yapacaklarını ifade eden AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu genel kurulun hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İnşaat maliyetleri arttı

İnşaat maliyetleri arttı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık