Ana Sayfa Eğitim ALA mezunları Bakan Yanık’ı ziyaret etti

ALA mezunları Bakan Yanık’ı ziyaret etti

Adana Anadolu Lisesi mezunları ve yöneticilerinden oluşan bir heyet, Adana Anadolu Lisesi mezunu olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2021 Salı 09:03
ALA mezunları Bakan Yanık’ı ziyaret etti

Adana Anadolu Lisesi mezunları ve yöneticilerindenoluşan bir heyet, Adana Anadolu Lisesi mezunu olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı makamında ziyaret etti.

 

Adana Anadolu Lisesi (ALA) mezunlarından oluşan bir heyet, Adana İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Sevim, ALA Okul Müdürü Muharrem Yanarateş ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali Özcan Gür ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı makamında ziyaret etti. Heyette Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, AK Parti MKYK Üyesi Sunay Karamık, TRT Çocuk Kanal Koordinatörü Bora Durmuşoğlu, Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alptekin Sökmen ve Tetkik Hakimi Gülsüm Pala da yer aldı.

 

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Adana Anadolu Lisesi mezun olmaktan her zaman gurur duyduğunu ve o dönemde edindiği arkadaşlıkların halen sürdüğünü söyledi.

 

ALA’nın farklı dönemlerine ait okul hatıralarının anlatıldığı ve bir sohbet sıcaklığında geçen ziyaretin sonunda Bakan Yanık’a, Adana Anadolu Lisesi öğrencilerinin yazdığı öykülerin yer aldığı “ALA’dan Öyküler” isimli kitap seti hediye edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık