Ana Sayfa Gündem Aldırmaz: ''Çukurova'da çocuklar solmasın''

Aldırmaz: ''Çukurova'da çocuklar solmasın''

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Çocuk Kanser Derneği’nin birlikte düzenlediği, geliri Çukurova Üniversitesi’ndeki Kök Hücre Laboratuvarı’nun eksiklerinin giderilmesinde kullanılacak sembolik bayrak yarışı Merkez Park’ta gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 15:55
Aldırmaz: ''Çukurova'da çocuklar solmasın''

Çukurova Genç İşadamları Derneği, Adana Genç İşadamları Derneği, Adana Güney Rotary Kulübü, Adana 5 Ocak Rotary Kulübü, Adana Lions Kulüpleri, Adana Sanayici ve İşadamları Derneği ve Adana İşkadınları Derneği’nin katıldığı ve destek verdiği Bayrak Yarışması öncesi katılımcılara hitap eden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, sevgiyle yaklaşıldığında çözülemeyecek sorun bulunmadığını belirtti. Başkan Aldırmaz, “Biz güçlü bir aileyiz. Yer aldığımız, sevgiyle ele aldığımız her proje başarılı oluyor ve toplumda yankı buluyor. Adana Çocuk Kanser Derneği’ni daha ileriye götüreceklerine inandığım dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Yapılan muhteşem bir iş. Biz de bunun bir ucundan tutabiliyorsak ne mutlu bize. Sonuna kadar sizinle birlikteyim. 23 yıl önce kurduğum Yetiştirme Yurtları Derneği hala yaşıyor ve ben yöneticiliğine devam ediyorum. Başladığım işi bitirmek, sonuçlandırmak benim yaşam tarzımdır. Adana Çocuk Kanser Derneği’yle ilgili de projelerimizi hayata geçireceğiz. Birlikte hareket ettiğimiz ve kendimize güvendiğimiz sürece başaramayacağımız bir şey yok. Çukorova’da çocuklar solmasın” dedi.

ZİHNİ ALDIRMAZ VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

Adana Çocuk Kanser Derneği Başkan Vekili Zafer Eraslan da, “ ‘Çukurova’da Çiçekler Solmasın’ sloganıyla yola çıktık. Derneğimizin amacı; çocukların erken tanı, tedavi ve takipleri sürecinde onlara maddi, manevi destek sağlamak, fiziksel ve ruhsal şartlarının iyileştirilmesine katkıda bulunmaktır” diye konuştu. Eraslan, Başta Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz olmak üzere, yarışmaya, dolayısıyla Kök Hücre Laboratuvarı’nın eksiklerinin giderilmesine destek veren dernek  ve kulüp başkanlarına  teşekkür etti.

Konuşmaların ardından,Adana Çocuk kanser Derneği Başkan Yardımcısı Zafer Eraslan,  Zihni Aldırmaz’a katkılarından dolayı plaket verdi.

Daha sonra Başkan Zihni Aldırmaz yarışmanın startını verdi. Bin 700 metrelik bayrak yarısında Çukurova GİAD ekibi birinci, Güney Rotary Kulubü ikinci, Adana Genç İşadamları Derneği ekibi de üçüncü oldu. Zihni Adırmaz, yarışmaya katılanlara madalyalarını, kupalarını ve hediyelerini verdi.

Ödül töreninin ardından Yarışma Pastası kesildi. Katılımcılar Zihni Aldırmaz’la fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Seyhan’da hizmet ve projelere devam

Seyhan’da hizmet ve projelere devam

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık