Ana Sayfa Yaşam Aldırmaz, Habertürk TV’de Adana’yı anlattı

Aldırmaz, Habertürk TV’de Adana’yı anlattı

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Habertürk TV’de Adana’yı anlattı, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2013 Perşembe 12:40
Aldırmaz, Habertürk TV’de Adana’yı anlattı

“Balçiçek İlter ile Söz Sende” programına canlı yayın konuğu olan Zihni Aldırmaz, yaklaşık bir saat süren programda Adana’nın geleceğine yönelik düşüncelerini de paylaştı.

adliyesi ile gündeme geliyordu. Ancak biz göreve geldikten sonra ‘Ortak Akıl’ anlayışı ile çalışmaya başladık ve herkesin görüşünü alarak Adana’nın her köşesine eşit hizmet götürmeye çalıştık. Adana’daki birlik beraberlik ortamı doğal olarak huzuru da beraberinde getirdi. Adana bir hoşgörü şehridir. Biz 81 vilayete akrabayız. Çünkü Adana Türkiye’nin her yerinden göç almaktadır. Burada herkes barış içinde yaşar” dedi.

Zihni Aldırmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin son 3 yılda Adana’da yaptığı köklü değişiklikleri ve önemli hizmetleri de anlattı.

Kentin altyapısının tamamlandığını, tüm ana cadde ve bulvarların asfaltlandığını söyleyen Zihni Aldırmaz, “Bunun yanında sosyal belediyecilik anlamında önemli hizmetler yaptık. Gençlerimize önem verdik, sosyal ve kültürel faaliyetler ile insanların spor yapmasının önünü açtık” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın Koza’da onur ödülleri açıklandı

Altın Koza’da onur ödülleri açıklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık