Ana Sayfa Gündem Aldırmaz, Mobilyacılar Odası'nın kongresine katıldı

Aldırmaz, Mobilyacılar Odası'nın kongresine katıldı

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Mobilyacılar Odası Genel Kurulu’na katıldı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2014 Perşembe 13:26
Aldırmaz, Mobilyacılar Odası'nın kongresine katıldı

Adana Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda konuşan Zihni Aldırmaz, baba mesleğinin marangozluk olduğunu belirterek, “Ben de marangoz çıraklığı yaptım ve daha sonra mimar oldum. Her zaman bu ailenin bir parçası olmakla iftihar ettim. Şimdiye kadar sitenize bazı hizmetler yaptık. Bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecek. Her zaman yanınızdayız. Kongrenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın ardından kürsüye Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Başkanı Ali Rıza Ercan çıktı.

Zihni Aldırmaz’dan övgüyle söz eden Ali Rıza Ercan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Adana’ya güzellikler katıyor. Bunun farkındayım. Ayrıca Sayın Başkanın insani yönü de çok güçlü. İnşallah önümüzdeki dönemde de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilecektir. Sizlerin de Sayın Başkana desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum. Siyasi partiler de bu konuda hata yapmasınlar” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık