Ana Sayfa Gündem Aldırmaz'ın denetiminde büyük yıkım

Aldırmaz'ın denetiminde büyük yıkım

Türkmenbaşı Bulvarı’nı havaalanı kavşağına bağlayacak bulvar çalışmaları kapsamındaki en büyük yıkım işlemi gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2014 Çarşamba 17:47
Aldırmaz'ın denetiminde büyük yıkım

Türkmenbaşı Bulvarı’nı Havaalanı Kavşağı’na bağlayacak bulvar çalışmaları kapsamında Denizli ve Mithatpaşa Mahallelerinde kamulaştırılan binaların yıkım işlemi devam ediyor.

Adana’yı kuzeyden güneye bağlayacak en önemli arterlerden biri olacak yeni bulvarçalışmaları kapsamında son olarak 4 katlı büyük bir bina Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’na bağlı Proje Şube Müdürü Şahabettin Canımoğlu nezaretinde yıkıldı. Yıkım işlemini Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da izledi.

Şahabettin Canımoğlu’ndan yıkım çalışmaları ile ilgili bilgi alan Zihni Aldırmaz, “Türkmenbaşı Bulvarı’ndan Obalar Caddesi’ne inen bulvar çalışmalarının başındayız. 4 katlı bir binanın yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bu bulvarı açarak Adana’nın kuzeyini güneyi ile buluşturacağız” dedi.

Zihni Aldırmaz, yeni bulvar açma çalışmaları sırasında gerçekleştirilen yıkım çalışmaları sonucunda çıkmaz sokakları da açtıklarını belirterek, “Şimdiye kadar 209 çıkmaz sokak açtık” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin yine ilk üçte, şeref kürsüsünde

Soner Çetin yine ilk üçte, şeref kürsüsünde

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık