Ana Sayfa Gündem Alemdar Öztürk'ten "Kentsel Dönüşüm" Konferansı

Alemdar Öztürk'ten "Kentsel Dönüşüm" Konferansı

Ceyhan Kent Konseyi Başkanı ve AK Parti Ceyhan Belediye Başkan A. Adayı Alemdar ÖZTÜRK, Ak Parti Kadın Kolları'na "Kentsel Dönüşüm" ile ilgili konferans verdi.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2013 Cumartesi 13:02
Alemdar Öztürk'ten

Ceyhan Ak Parti Kadın Kollarının talebi doğrultusunda gerçekleşen ve yaklaşık 2 saat süren konferansa Kadın Kolları üyeleri tam kadro iştirak etti.

 

Ceyhan'ın kentsel dönüşümü konusunda teknik bilgilendirme sunumu yapan Başkan Alemdar ÖZTÜRK, "Ceyhan, tarihinde rastlanmamış biçimde imar disiplinsizliğiyle karşı karşıyadır. Yetkiler suistimal edilerek kişisel dönüşüm sağlanmaya çalışılmaktadır. Gerekli kanunlar çıktığı halde halen kentsel dönüşüme başlanamamasının nedeni, beceri zaafiyetidir. Türkiye'de pek çok şehirde başlatılan kentsel dönüşümün, kentimizde başlatılmaması için hiç bir mazeret bulunmamaktadır." dedi.

 

Toplantıdan sonra istihdam, yatırım ve yerel yönetimler ile ilgili çeşitli soruları da cevap veren Başkan Alemdar ÖZTÜRK, isteyenlerle fotoğraf da çektirdi. Alemdar Öztürk ayrıca, bütün kurum, kuruluş ve partilerin talepleri halinde Ceyhan Kent Konseyi olarak bilgi vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık