Ana Sayfa Gündem Altın Koza İstanbul Tüyap'ta

Altın Koza İstanbul Tüyap'ta

Adana Büyükşehir Belediyesi, Altın Koza Film Festivali kapsamında 300’e yakın yayını ile bu yıl 33.sü gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında Büyükşehir Belediyesi yayınlarıyla özel bir stand açarak; Adana’yı ulusal ve uluslararası yayıncılara tanıtacak. 8-16 Kasım 2014 tarihlerine kadar sürecek olan fuar bugün başladı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’yı tanıtan ve Büyükşehir Belediyesi yayınlarıyla İstanbul Tüyap Kitap Fuarında..

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2014 Cumartesi 14:45
Altın Koza İstanbul Tüyap'ta

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yaklaşık 300’e yakın Adana kültür ve sanatı ile sinema sanatı adına yayınlanan eserleriyle 33.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında. Adana Büyükşehir Belediye standı İstanbul’da kitapseverlerle buluşurken sinema kitaplarımızın yazarı ünlü araştırmacı yazar Burçak Evren ve ünlü yapımcı Abdurrahman Keskiner de Adana standında..

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü; “ Bu yıl 33.sü düzenlenen olan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Adana Büyükşehir Belediyemizin yaklaşık 300 adet kültür yayını ile fuara katılmanın, sanat dostlarımız ve bir çok filmin yapımcısı Sayın Abdurrahman Keskiner ile yine Altın Koza Sinema kitaplarımızın yazarı ünlü araştırmacı-yazar Sayın Burçak Evren’e diğer sanatçı dostlarımıza, yazarlarımıza, Adana’ya yaptıkları katkılar için ve bizleri bu güzel ve okumanın önemli olduğu bir etkinlikte yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerimi sunuyorum. Türk Sinemasının 100.Yılını konu alan ve Atilla Dorsay’ı da unutmayan Kitap Fuarı’nda Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza ailesi olarak yer almaktan onurluyuz.”

8 Kasım da açılan ve 16 Kasım tarihine kadar açık kalacak olan İstanbul Kitap Fuarı’nda Adana Büyükşehir Belediyesi kültür yayınları ile tüm kitapseverler ile bir kez daha buluşmanın ve ilgi görmenin haklı gururunu yaşıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Engelsiz eller, mutlu patiler

Engelsiz eller, mutlu patiler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık