Ana Sayfa Spor Amatör Spor Kulüplerinden Vali Coş'a teşekkür‏

Amatör Spor Kulüplerinden Vali Coş'a teşekkür‏

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ali Gülleri, beraberindeki heyet ile birlikte, amatör spor kulüplerine yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı Vali Hüseyin Avni Coş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2013 Cumartesi 13:40
Amatör Spor Kulüplerinden Vali Coş'a teşekkür‏

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Coş, Adana’nın son yıllarda birçok amatör spor dalında başarıdan başarıya koştuğunu ve bu tablonun gurur verici olduğunu söyledi.

Kentteki amatör kulüp sayısının ulaştığı noktanın da sevindirici olduğunu kaydeden Vali Coş, ülke sporunun gelişmesi ve başarılı olabilmesinin amatör spor kulüplerinin gelişmesiyle mümkün olduğuna dikkat çekti.

Barış ve kardeşliğin ortak dili olan sporun,  kentlerin, bölgelerin ve ülkelerin tanınmalarında çok önemli olduğunu kaydeden Vali Coş, “Adana ölçeğinde baktığımızda, gurur duyduğumuz genç nüfusumuzun spora gösterdikleri ilgi, gençliğimizin bedenen ve ruhen güçlü olarak, zararlı alışkanlıklardan uzak bir şekilde yetiştiklerini göstermekte ve bizlere ümit vermektedir. Bizler bu hedef doğrultusunda, kentimizdeki amatör spor kulüplerine tüm imkânlarımızı seferber ediyor ve etmeye de devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık