Zeydan Karalar

Ana Sayfa Spor Ataşbak, bronz madalyalı okçuyu kabul etti

Ataşbak, bronz madalyalı okçuyu kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Yıldız kızlar Olimpik Yay’da Türkiye 4.sü olan Saadet Azra Akın’ı makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2018 Pazartesi 12:34
Ataşbak, bronz madalyalı okçuyu kabul etti

05-07 Haziran’da Antalya’da gerçekleştirilen Okullar arası Türkiye Okçuluk Şampiyonasında 4.cü olarak bronz madalya kazanan Azra Akın’ı tebrik eden Ataşbak,” Azra’nın öncülüğünde okçularımızdan başarılarını artırarak devam ettirmelerini bekliyorum” dedi.

Ataşbak konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Okçuluk bizim ata sporlarımızdan biri sayılır. Her branşa olduğu gibi okçuluk sporuna da çok değer veriyoruz. İnanıyorum ki Saadet Azra kızımızın aldığı madalya daha büyük başarıların önünü açacaktır. Bu açıdan elde edilen madalya bizler için çok önemlidir.”

-Eskitütüncü; “Çalışmalarımızı Milli Takım Programında Yürütüyoruz”

Saadet Azra Akın’ın antrenörü Akın Eskitütüncü, antrenmanlarda Milli Takım ve TOHM programlarını uyguladıklarına vurgu yaparak şunları söyledi:

 “Sporcularımızı çalıştırırken günü kurtarmak çalışmıyoruz. Aksine, onları şimdiden milli forma altında başarılar sporcular olarak göreceğimize inanmış bir şekilde hazırlıyoruz. Bu nedenle antrenman formatımız Mili Takım ve TOHM programından oluşmaktadır. Önümüzde  Temmuz ayında Samsun’da gerçekleştirilecek 13-14 yaş Türkiye Şampiyonası var. Sporcularımızdan burada da dereceler bekliyoruz. Elde ettiğimiz başarılarda; gerek çalışmalarımızda, gerekse tüm sıkıntılarımızda yanımızda olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak’a teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Demirtaş'tan Kürek Milli Takımı'na ziyaret

Vali Demirtaş'tan Kürek Milli Takımı'na ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık