Ana Sayfa Eğitim Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi'nin hentbol başarısı

Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi'nin hentbol başarısı

Türkiye Okullararası Gençler Hentbol Grup Birinciliği müsabakalarında Adana Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi, Aydın M.H. Küçükoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ni 38-11 yenerek, yarı finallere yükseldi.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2013 Pazartesi 12:13
Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi'nin hentbol başarısı

Adana’da Sarıçam Asım Savaş Spor Salonu’nda dört gün süren grup müsabakalarında kızlarda 8, erkeklerde ise 9 okulun mücadele etti. Adana’da gerçekleştirilen grup karşılaşmalarında kızlarda Adana Atatürk Kız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi son maçında Aydın Ekibi M.H. Küçükoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ni 38-11’lik skorla geçti.

19 Ocak’ta Adıyaman’da yapılacak olan “Türkiye Okullararası Gençler Hentbol Yarı Finalleri”ne gitmeye hak kazanan Adana Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi 32 takım arasına girmeyi başardı. Erkeklerde ise Adana Kurttepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yarı finallere yükselme başarısını gösteren ikinci Adana takımı oldu.

Adana’nın güneyindeki çoğunluğunu Dağlıoğlu, Gülbahçesi, Denizli, Şakirpasa  mahallelerinden gelen kız ögrencilerin oluşturduğu Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi yarı final müsabakalarının da en güçlü favorileri arasında yer alıyor. Binbir zorlukları aşarak yarı finallere kalan takımın önce yarıfinal ve sonrasında da final müsabakaları için sponsor desteğini ihtiyacı belirtiliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz KYK kredileri karşılıksız verilmeli

KYK kredileri karşılıksız verilmeli

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık