Ana Sayfa Gündem ATO Yönetim Kurulu, Emniyet Müdürü Zeybek’i ziyaret etti

ATO Yönetim Kurulu, Emniyet Müdürü Zeybek’i ziyaret etti

ATO Yönetim Kurulu, Adana Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2014 Perşembe 09:28
ATO Yönetim Kurulu, Emniyet Müdürü Zeybek’i ziyaret etti

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, halkın desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapmaya kararlı olduğunu belirterek, “Hiç kuşkusuz hepimiz ülkemizi, memleketimizi seviyoruz. Bu gemiyi batırmadan birlikte yüzdürerek zor günleri aşacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Meclis Başkanı Tarkan Kulak, Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Şahbaz, Halis Bayrak, Yönetim Kurulu üyeleri Emine Nargile, Zübeyt Şendur,  Mehmet Özel, Şahin Güneşer, Erdinç Güneyli, İsmail Arslan, Cevdet Şeker ve Genel Sekreter Ahmet Nevruz'dan oluşan Adana Ticaret Odası (ATO) Heyeti, kutlama ziyaretinde bulundukları Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek tarafından sıcak bir ilgiyle karşılandı.

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i yeni görevinden dolayı kutlayan ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, “Adana’nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Adana Ticaret Odası bu yıl 120. yaşını kutlamaktadır. 120 yıldır bölgemizin ekonomik ve sosyal bakımdan gelişebilmesine yönelik tüm çalışmalara aktif olarak katılan Odamız, bu yöndeki etkinliklerini bundan böyle de aralıksız sürdürecektir. Bu anlayış doğrultusunda Adana Ticaret Odası olarak, her zaman Emniyet Müdürlüğümüzün yanında yer alarak, çalışmalarınıza destek olacağız” dediler.

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de, kentteki suç istatistiklerine göre asayiş oranlarının ağırlıkta yer alması dolayısıyla özellikle bu konunun üzerine gidileceğini kaydetti. Kesmez, “Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız ve huzuru bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. İlk defa bir Adanalı, Adana Emniyet Müdürü olarak bu kente hizmet edebilme şansına sahip olmuştur ve bu onurlu görev de bize nasip oldu. Öncelikli hedefimiz, Adana’nın en güvenlikli il olmasının sağlanabilmesine yöneliktir ve bunun için de çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Adana halkının desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapmaya kararlıyız. Hiç kuşkusuz hepimiz ülkemizi, memleketimizi seviyoruz. İşadamlarımızın alınteri ile kazandıkları her kuruşun aynı zamanda ülke ekonomisine de bir katkı olduğunun bilinciyle her zaman sizlerle birlikte olacağım. Bu gemiyi batırmadan birlikte yüzdürerek zor günleri aşacağımıza gönülden inanıyorum. Bu anlamda devletimizin bize verdiği görevleri layıkıyla yerine getirebilme çabası içerisinde olacağız” diye konuştu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın Koza Film Festivali jürisi belli oldu

Altın Koza Film Festivali jürisi belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık