Ana Sayfa Ekonomi AYAMDER Başkanı Kılçık: “Adana neden Dubai olmasın”

AYAMDER Başkanı Kılçık: “Adana neden Dubai olmasın”

Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kılçık, Başkan Yardımcısı Mustafa Vursavuş ve üyeler bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere toplu halde Dubai’ye gitti. Burada iş yapan dernek üyeleri ile inşaat firmalarını ziyaret eden AYAMDER yöneticileri, sektörünün çalışmalarını yakından izleme fırsatı görerek fikir alış verişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2013 Cumartesi 09:50
AYAMDER Başkanı Kılçık: “Adana neden Dubai olmasın”

Yaklaşık 5 günlük iş ziyareti sonrası Adana’ya umutlu döndüklerini söyleyen AYAMDER Başkanı Murtaza Kılçık, gezinin oldukça verimli geçtiğini belirtti. Başkan Kılçık, ziyaret boyunca  Dubai'de iş sözü aldıklarını dikkat çekti. Kılçık, Dubaili üst yöneticisi Dawood Mohd Khalid Ahmad’den kendilerine tüm desteği sağlayacakları sözünü aldıklarını ifade etti.

Kılçık,“Dubai de bize sınırsız iş ve müşteri tahsis etti. Ama bizler, Adana’mızı terk edip  dış ülkelere gitmek istemiyoruz. Çünkü biz, kendi topraklarımızı seviyoruz ve buralarda çalışmak istiyoruz. Ancak, belediye yetkilileri de,  bizlere yardımcı olsun, önümüzü  açsın. Adana’daki bu kara tabloyu hep birlikte kaldıralım. İşte o zaman, şehrimiz hak ettiği yere gelecektir. Neden Adana Dubai olmasın. İklim şartlarını incelediğimizde coğrafi konumu Adana Duabi’den daha iyi yerde ama maalesef keşmekeşliğin içinde bir adım mesafe alamıyoruz” diye sitem etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İnşaat maliyetleri arttı

İnşaat maliyetleri arttı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık