Ana Sayfa Siyaset Başkan Arıkan: ‘30 Mart’ta Adana’da çok şey değişecek’

Başkan Arıkan: ‘30 Mart’ta Adana’da çok şey değişecek’

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı aynı zamanda Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri kazanmak için yola çıktıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2014 Salı 12:22
Başkan Arıkan: ‘30 Mart’ta Adana’da çok şey değişecek’

Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Hiçbir şekilde hiçbir ilçede iddiasız adaylarla yola çıkmadık. Tüm adaylarımızla birlikte elele vererek başta büyükşehir olmak üzere tüm ilçeleri kazanacağımıza inanıyorum’ dedi.

30 Mart’ta yapılacak olan seçimleri kazanmak için yola çıktıklarını belirten Başkan Yıldıray Arıkan, son günlerde bazı yerel gazete ve çeşitli internet sitelerinde yayınlanan, ilçe adaylarından bazılarını istemediği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. CHP teşkilatının tamamının elele vererek Adana’da 30 Mart’ta çok şeyi değiştireceğini belirten Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Şahsım ve diğer adaylar hakkında yapılan bu haber ve köşe yazıları maksatlı olarak, seçmende kafa karıştırmak ve teşkilatta çatlak yaratmak amacı ile hazırlanmıştır. Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak tüm ilçe adayları ve teşkilatımızla elele vererek 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde başta büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde seçimi kazanacağız. Tüm adaylarla birlikte bu seçimde galip geleceğimize de inanıyorum’ dedi.

Seçim çalışmalarına başladıklarını da açıklayan Başkan Yıldıray Arıkan, “Biz kazanmak için yola çıktık. 30 Mart’a kadar projelerimiz ile halkımızın ayağına gideceğiz. Hedefimiz başarmak ve Adana’da tüm ilçeleriyle birlikte belediye seçimlerini kazanmaktır. Kimseyle sorunumuz yok. Kimseye taş atmadan, iftirada bulunmadan, karalamadan siyaset yapacağız. Adana’da bugün en önemli sorun işsizlik ve ekonomik durgunluk. Bunları aşmak ve Adana’yı hak ettiği yine o eski ekonomik gücüne kavuşturmak ve kalkındırmak için çalışmalar yapacağız’ diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avcı, “Kapımız, gönlümüz herkese açık!”

Avcı, “Kapımız, gönlümüz herkese açık!”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık