Ana Sayfa Gündem Başkan Çetin SEMERKAND Vakfını Ziyaret Etti

Başkan Çetin SEMERKAND Vakfını Ziyaret Etti

Semerkand Vakfı Başkanı Ramazan Balak, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün açılışını yaptığı kermeste, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalardan sonra, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ve TÜMSİAD Adana Şubesini ağırladı.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2018 Salı 11:10
Başkan Çetin SEMERKAND Vakfını Ziyaret Etti

Vakıf Başkanı Balak, burada yaptığı konuşmasında, Semerkand Vakfı’nın toplumun kültürüne, ahlakına, milli ve manevi değerlerine saygılı, gönüllülük esasına dayalı olarak çalışan, yardımlaşma ve dayanışmayı ön planda tutan sosyal amaçlı bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, ‘’Devletimizin yanındayız’’ dedi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ve TÜMSİAD Adana Şubesi Yönetimi adına Başkan Yakup Kutluca’ya davetlerini kabul ederek geldikleri için teşekkür eden Balak, Başkan Soner Çetin’e özellikle teşekkür ederek, ‘’Büyüklerimizin bizi yalnız bırakmaması, daima yanımızda olmalarını hissettirmeleri bizleri onurlandırmıştır’’ dedi.

 

“KURUMLAR ARASI İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİDİR”

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’de,  Sivil Toplum Kuruluşlarının toplumsal değişimin temel aktörlerinden biri olduğunu belirterek, farklı alanlarda faaliyet gösteren bu gönüllü kuruluşların önemli bir yere sahip olduklarını ve dünyada ‘’Üçüncü Sektör’’ olarak tanımlandığını dile getirdi. Bölgesel ve yerel kalkınmada STK’ların rolünün de olduğunu vurgulayan Başkan Çetin, bugün küresel alanda STK’ların önem kazandığını  ifade etti. STK’ların yerel yönetimlerin paydaşları olduğunun altını çizen Başkan Çetin, ‘’Kurumlar arası işbirliği önemlidir’’ şeklinde konuştu.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’da, ‘’Kurumlar arası işbirliği, yerel dinamikleri harekete geçirerek, sosyal, kültürel ve ekonomik alanda başarı getirir’’ diyerek, Vakıf Başkanı Ramazan Balak ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e günün anısına ‘’Secere-i Şerif’’ tablosu hediye eden Semerkand Vakfı Başkanı Balak, katılımcılara teşekkür ederek, ‘’7 Kasım’a kadar kermesimiz açıktır.  Tüm  halkımızı davetlidir’’ dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Valilik'ten dolandırıcılık uyarısı

Valilik'ten dolandırıcılık uyarısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık