Ana Sayfa Siyaset Başkan Sözlü, toptancı esnafını ziyaret etti

Başkan Sözlü, toptancı esnafını ziyaret etti

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yeşilova Toptancılar Sitesini gezerek esnafa hayırlı işler diledi.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2013 Cumartesi 13:21
Başkan Sözlü, toptancı esnafını ziyaret etti

Cuma Namazını Atikop A. Rıfat Börekçi Camii’nde kılan Başkan Sözlü, buradan yol üstündeki dokuma yapan bir atölyeye uğrayarak hayırlı işler diledi. Atölye’yi gezen Başkan Sözlü, “Ülkemizde erkeklerin yüzde 70’i, kadınların ise yüzde 25’i iş hayatında yer almaktadır. Bu durum, kadınlarımızın daha fazla iş hayatında olması gerektiğinin en büyük işaretidir. Adana’mız işsizlikte Şırnak’la birlikte şampiyonluğu elinde bulunduruyor. Bunun için diyoruz ki esnafımızın elinden nasıl tutarız, nasıl faydalı oluruz bunun planlarını ve projelerini yapıyoruz. Gerek aday adaylığımızda gerekse adaylığımız kesinleştikten sonra esnafımızla bire bir görüşmelerimiz oluyor, onların fikirlerini çok önemsiyorum. Onların saptamış olduğu eksikleri, isteklerini ve nasıl daha iyi oluruz, şeklindeki beklentileri esnafımızla birlikte çözmemiz gerektiğini düşünerek bu gün buradayız” dedi.

 

Başkan Sözlü buradan, Yeşilova Toptancılar sitesine geçti.

Sözlü, esnaf ziyaretinde şunları söyledi:

“Adana ekonomisinin lokomotifi durumunda olan esnafımız maalesef kan ağlar vaziyete gelmiştir. Üretiyoruz, Ürettiğimizi işleyemiyoruz, işlediğimiz ürünümüzü satacak pazar bulmakta sıkıntı çekiyoruz. Bu sıkıntıları sizlerden dinlemek ve yine sizin getireceğiniz çözüm öneriyle Adana’yı düşmüş olduğu bu durumdan yine eski günlerine dönmesini sağlayacağız.  Bugün yanınızdayız, yarın da yanınızda olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık