Ana Sayfa Gündem Bayrağımızı Gururla Dalgalandıracaklar

Bayrağımızı Gururla Dalgalandıracaklar

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kamp yaptıkları Yüreğir Serinevler Atletizm Kamp Merkezi’nde olimpiyatlara hazırlanan Atletizm Milli Takımı sporcularıyla kahvaltıda buluştu. Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi’nde verilen kahvaltıda konuşan Başkan Çelikcan “Bayrağımızı gururla dalgalandıracaksınız” dediği milli sporculara ‘Rio 2016 Yaz Olimpiyatları’nda başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2016 Pazar 13:21
Bayrağımızı Gururla Dalgalandıracaklar

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir Serinevler Atletizm Kamp Merkezi’nde kamp yapan ve 5-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Brezilya'nın ikinci en büyük kenti Rio de Janerio’da düzenlenecek olan olimpiyatlara hazırlanan Atletizm Milli Takımı sporcularıyla kahvaltıda buluştu. Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi’nde verilen kahvaltıda milli sporcularla sohbet eden Başkan Çelikcan millilerimize ‘2016 Rio Yaz Olimpiyatları’nda başarılar diledi.

 

Milli sporcuların uluslararası platformda Türkiye’nin sesini duyurduğunu belirten Başkan Çelikcan spor ve sanatla elde edilen başarıların değerinin para ile maddiyatla ölçülemeyeceğini dile getirerek “Spora yapılan yatırımlarla bayrağımızı her yerde dalgalandırabiliriz. Ülkemizin adını her yerde gururla duyurabiliriz. Sizlerle inşallah Rio’da çok güzel başarılar elde edeceğiz. Sadece atletizm değil diğer branşlarda da başarı bekliyoruz. İnanıyorum ki Ağustos’ta Brezilya’da bayrağımızı gururla dalgalandıracaksınız. Hepinizi şimdiden kutluyor, başarılar diliyorum.”dedi.

 

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kahvaltının ardından milli sporculara Kültür Evi kursiyerlerinin üretimi olan çeşitli hediyeler takdim etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çam ağaçlarını kesiyorlar

Çam ağaçlarını kesiyorlar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık