Ana Sayfa Gündem BBP'nin anketinde Aytaç Durak'ın oy oranı yüzde 34

BBP'nin anketinde Aytaç Durak'ın oy oranı yüzde 34

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) adaylık teklifinde bulunduğu Aytaç Durak'ın, BBP’nin yaptırdığı anketlerde yüzde 34 oranında oy aldığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2014 Salı 10:33
BBP'nin anketinde Aytaç Durak'ın oy oranı yüzde 34

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, İl Başkanı Ahmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin  bir süre önce adaylık teklifi götürdüğü Aytaç Durak, anketlerde yüzde 34 oy oranı ile rakiplerine fark atıyor. BBP Adana İl Başkanlığı tarafından düzenlenen anketlere göre Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ı n fark atması ise BBP’de Aytaç Durak’ın yerel seçimi kazanabileceğini ortaya koyuyor.

“AYTAÇ DURAK’IN TECRÜBELERİ BİZLERE IŞIK TUTUCAK”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Adana İl Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer, Aytaç Durak faktörünün önemine değinerek  kendisinin tecrübelerinden yararlanmak istediklerini  bir kez daha ifade etti. Siyasi partilerin hep değiştiğini fakat Aytaç Durak ‘ın hiç değişmeyerek, devamlı seçildiğine dikkat çeken Hüseyin Yılmazer, “BBP’ bu seçimde sıçrama yapacak. Muhsin Yazıcıoğlu’nun emaneti herkese açıktır. Vatanını, milletini, bayrağını, dinini, kitabını seven; bölgesine hizmet eden, dürüst, liyakat sahibi bütün siyasi partililere açığız. Rahmetli Anadolu’ya bir tohum ekti. İnşallah bu tohum filizlenecek. İktidara doğru yürüyecek” dedi.

“ANKETLER FARKINI HİSSETTİRİYOR”

Aytaç Durak’ın  BBP’in Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı olmasını   şerefle karşılayacaklarını yineleyen Hüseyin Yılmazer, “Adana halkının dilinde olan, aday olacağı taktirde seçimi kazabileceği gözüyle bakılan Aytaç Durak, kamuoyu araştırmalarımıza ve anketlerimize göre yüzde otuz dört oranla farkını ortaya koyuyor. Kendisi partimizde aday olursa bize şeref verir. Bizler de o şerefi alır, baştacı yaparız. Ardına düşer, aslanlar gibi de çalışırız” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık