Ana Sayfa Siyaset Bilal Uludağ: “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz”

Bilal Uludağ: “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz”

MHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Av. Bilal Uludağ, koltuk sevdasıyla değil hizmet sevdasıyla bu yola çıktıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2013 Cuma 10:40
Bilal Uludağ: “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam ilçe Belediye Başkan adayı Av.Bilal Uludağ, seçim çalışmalarının ana eksenini üretken belediyecilik anlayışı oluşturacağını belirterek, “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu.

Sarıçam’da adaylığı kesinleştikten hemen sonra ilk işi 35 kişilik ekibini toparlayan Bilal Uludağ,  seçim stratejisi ve hedeflerini belirledi.

Seçim bürosunda bir araya geldiği partililere ve ekibine hitaben bir konuşma yapan Uludağ, “Sarıçam’da kol kola gönül gönüle görevimizi yürütmeyi amaçlıyoruz. Gelin birlikte üretelim, gelin birlikte yönetelim. Kapılarımız ve gönüllerimiz hizmet sevdalılarına sonuna kadar açık. Ben ve ekibim bu güzel ilçemizin tüm ihtiyaçlarını, sorunlarını ve isteklerini not alacağız. Göreve geldikten sonra da bunları teker teker çözüme kavuşturacağız. Bunun için de dün olduğu gibi bugünde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.  Profesyonel ve tecrübeli bir ekibimizle halkımıza kendimizi en iyi şekilde anlatacağız. Bizler koltuk sevdasıyla değil hizmet sevdasıyla bu yola çıktık. Biliyoruz ki, bu güzel ilçemize dürüst, çalışkan, hizmet üretecek insanlara ihtiyacı var. Bizleri destekleyenleri mahcup etmeyeceğiz en iyi hizmeti vereceğimizi ispatlayacağız. Çünkü biz, Ülkemizi, Adana’mızı ve Sarıçam’ı seviyoruz” diye konuştu.

Bilal Uludağ daha sonra ekibi arasında görev bölümünü yaparak seçim çalışmalarına start verdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık