Ana Sayfa Gündem Bilal Uludağ'dan esnaf ziyareti

Bilal Uludağ'dan esnaf ziyareti

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçede bulunan esnafları ziyaretlere devam ediyor. Başkan Uludağ, ziyaret sırasında inde onlara hayırlı işler dileğinde bulunarak sorunlarını dinleyerek, “Esnaflar ilçemizin ve bizim göz bebeğidir. Her zaman onlara destek olamaya hazırız.”dedi.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2017 Salı 14:02
Bilal Uludağ'dan esnaf ziyareti

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçede bulunan esnafları ziyaretlere devam ediyor.  Başkan Uludağ, ziyaret sırasında inde onlara hayırlı işler dileğinde bulunarak sorunlarını dinleyerek, “Esnaflar ilçemizin ve bizim göz bebeğidir. Her zaman onlara destek olamaya hazırız.”dedi.

Orhangazi ve Şahintepe Mahallelerinde bulunan Adnan Kahveci Bulvarı üzerindeki esnafları gezen ve onlarla tek tek tokalaşan Bilal Uludağ,  dertlerini dinledi.  Bilal Uludağ, ” Bütün amacımız İlçe halkımızın daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmelerini sağlamaktır. Orhangazi ve Şahintepe Mahallemizde bulunan esnaflarımızı gezerek onların dertlerini ve isteklerini dinledik. Belediye olarak yapabileceklerimizi konuştuk. Bizlere sıkıntılarını dile getirdiler.  Gece- gündüz demeden Sarıçam halkımızın refahı için çalışıyoruz.”dedi.

Esnaf gezisi sırasında ilçe halkı ile de görüşen ve büyük ilgi gören Bilal Uludağ, ilçede yapılan ve yapılması planlanan konular hakkında onlara bilgi verdi. Uludağ, ” Her zaman halkımızla beraberiz. Yaz boyunca asfalt, kaldırım ve bordür yapım çalışmalarımız sürdü ve halen devam ediyor. İlçemizi güzelleştirmek, geliştirmek adına gece-gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. “diye konuştu.

Esnaf ziyareti sırasında Başkan Bilal Uludağ ile karşılaşan vatandaşlar ise onunla sohbet ederek, yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle de kutladılar. Vatandaşlar, ”Bizler sizlerden ve yaptığınız hizmetlerden memnunuz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. ”dediler.

Esnaf gezisi sırasında girdiği dükkânlarda bir süre oturan Başkan Bilal Uludağ, Sarıçam esnafımız ilçemizin bel kemiği ve can damarıdır. Sizlerin bizlerden istekleri önemli önceliklerimiz arasındadır. “diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Engelsiz eller, mutlu patiler

Engelsiz eller, mutlu patiler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık