Ana Sayfa Siyaset Boğaçhan Ünal seçim startını verdi

Boğaçhan Ünal seçim startını verdi

Karataş aile çay bahçesinde seçim start’ını veren Boğaçhan Ünal’a Karataş halkı sahip çıkarken, CHP aday adayları Mehmet Kaymaz, Nevzat Elçi ve Metin Buga’da Ünal’ı yalnız bırakmayarak birlik beraberlik görüntüsü verdiler.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2014 Pazartesi 13:27
Boğaçhan Ünal seçim startını verdi

Ünal’a bir destekte bu seçimlerde ülkenin geleceği için CHP’nin ve adaylarının desteklenmesi gerektiğini belirterek Ünal’a destek verdiğini açıklayan DSP eski İl genel meclis üyesi ve eski ilçe başkanı Halil uçardan gelirken,Ünal’a destek verdiği öğrenilen CHP Karataş Belediye Başkan aday adayı Mehmet Özcan’ın kayınpederinin rahatsızlığı nedeniyle toplantıya katılamadığı belirtildi.

Aile çay bahçesinde toplanan Karataş halkına seslenen CHP Karataş Belediye Başkan adayı Ünal ‘’yıllardır bir adım ileriye gitmeyen Karataş ‘ı hep birlikte Türkiye’nin sayılı Turizm kenti haline getirmeye var mısınız’’ diyerek Karataş halkından destek istedi.

Halkçı başkan, Karataş seninle gurur duyuyor, Karataş seninle kurtulacak sloganları ile halkın yoğun destek ve sevgisini kazanan  Ünal’’Ben taban’dan geldim, sizinle var oldum bir emekçi çocuğu olarak beni Karataş Belediye Başkanlığı görevine seçmeniz halinde bir emekçi olarak her zaman emeğin ve Karataş halkının yanında olacağım ve İlçemizi hak ettiği yere taşıyacağım ve Karataş’ımızı turizm cenneti yaparak birlikte taçlandıracağız’’dedi.

CHP Karataş Belediye Başkan adayı Boğaçhan Ünal konuşmasının ardından kendisine destek veren diğer aday adayları, İl Başkan yardımcıları Said Doğan,Metin Sayılıkan,Bülent Avcu,Kurultay delegesi Atilla Arat ve Karataş halkı ile birlikte sevgi yürüyüşü yaptılar. Sevgi yürüyüşünden sonra Boğaçhan Ünal merkez seçim bürosunu açtı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık