Ana Sayfa Ekonomi Büyükşehir, ATO işbirliği üst seviyede

Büyükşehir, ATO işbirliği üst seviyede

Adana Ticaret Odası Meclis Toplantısı’na katılan Büyükşehir yöneticileri, meslek gruplarının sorunlarını dinledi, çözümüyle ilgili bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2016 Cuma 12:50
Büyükşehir, ATO işbirliği üst seviyede

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Cevheribucak ve Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Şaban Acar, Adana Ticaret Odası (ATO) Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı’nın ardından yapılan ATO Meclis Toplantısı’na katıldı. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe ve ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak’ın da bulunduğu toplantıda, çeşitli meslek gruplarının sorunlarını dinleyen Cevheribucak ve Acar, olanaklar dahilinde problemlerin teker teker çözüleceğini söyledi.

Çeşitli meslek grubu temsilcilerinin, daha rahat ve sağlıklı çalışma ortamı talebinde bulunduğu toplantıda, Murat Cevheribucak, belediyenin müdahalesi ve sorunların çözüm süresiyle ilgili değerlendirmeler yaparken, Şaban Acar teknik bilgi aktardı.

Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfı (ATOSEV) Tesisleri’yle ilgili, uzun yıllardır halledilemeyen sorunun, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’de çözülmesine de değinen ATO Başkanı Atila Menevşe, Başkan Hüseyin Sözlü ve belediye bürokratlarına teşekkür etti.

ATOSEV’in yasal zeminde hizmet vermesinin sağlanmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren Menevşe, Cevheribucak ve Acar’ın katıldığı toplantıda dile getirilen sorunların çözümünün sağlanmasıyla ilgili Adana Büyükşehir Belediyesi ve ATO arasında, takip ekibi oluşturulması önerisinde bulundu.

Cevheribucak da öneriye olumlu bakarak, her iki kurumda, genel sekreter yardımcıları yönetiminde, söz konusu takip faaliyetinin yürütülmesiyle ilgili iş birliği yapacaklarını açıkladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yatırımcı böyle kaçıyor!

Yatırımcı böyle kaçıyor!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık