Ana Sayfa Spor Büyükşehir, branş ayırt etmeden sporu destekliyor

Büyükşehir, branş ayırt etmeden sporu destekliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda, Ceyhan Avcılık ve Atıcılık Kulübü Derneği tarafından düzenlenen “Trap Atış ve Tek Kurşun Yarışması” Ceyhan İlçesi Narlık Mahallesi, Huzurevleri Atış Alanı’nda gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Daire Başkanı Fahri Durukan, Adana’yı sporda marka haline getirmeyi planladıklarını ifade etti.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2016 Salı 16:45
Büyükşehir, branş ayırt etmeden sporu destekliyor

Yarışmaya yaklaşık 300 sporcu katıldı. Sporcular kıyasıya yarışırken, sporcu aileleri de, Büyükşehir’in organizasyonu sayesinde sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yarışları izledi. Sağlıklı bir neslin yetişmesi için spor faaliyetlerini desteklemeyi sürdüreceklerini kaydeden Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Fahri Durukan, “Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda spor faaliyetlerini destekliyoruz. Amacımız sadece spora destek vermek değil, sporda da söz sahibi bir Adana inşa etmektir. Tek bir amacımız var, o da sporda Adana markasını geliştirmek ve yüceltmektir. Bunun için küçük veya büyük demeden her türlü spor organizasyonun içerisinde yer alacağız” dedi.

 

Ceyhan’da gerçekleşen Trap Atış ve Tek Kurşun Yarışması’na Adana Büyükşehir Belediyesi

Gençlik ve Spor Daire Başkanı Fahri Durukan, 1. Bölge Koordinasyon Şube Müdürü Habib Kılıç,  Spor Hizmetleri Şube Müdürü Kadir Gül, Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürü Ömer Demirel de katıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık