Ana Sayfa Gündem Büyükşehir personeli motive ediliyor

Büyükşehir personeli motive ediliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nca düzenlenen “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” başlıklı “Bilgiküpü” özel seminerinde Ahmet Şerif İzgören, belediye personeliyle buluştu.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2015 Cumartesi 00:15
Büyükşehir personeli motive ediliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Güllü Bakır yaptı. Bakır, “ Hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin artırılması için eğitimlerimiz devam edecek. Yapacağımız seminer ve eğitimlerin belediyemize yeni bir bakış açısı sağlamasını ve Adanamızın sahip olduğu değerleri koruyarak daha yukarılara taşımasını dilerim” dedi.

BAŞARI HİKAYELERİ

Daha sonra sahneye çıkan Ahmet Şerif İzgören, salonu dolduran Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” konulu sunum yaptı. İzgören, seminere katılanların başarma ve girişimcilik güdülerini yükseltecek başarı hikayelerine değindi. İzgören, Türk aile yapısı ve çocuk yetiştirme şeklinin, özgüveni yüksek insanlar yaratmaya uygun olmayan şekliyle ilgili örnekler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Zeydan Karalar’ın makam odası haczedildi

Zeydan Karalar’ın makam odası haczedildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık