Ana Sayfa Gündem Büyükşehir personeline stres semineri

Büyükşehir personeline stres semineri

Adana Büyükşehir Belediyesi, Bilgiküpü eğitim seminerleri kapsamında ünlü şovmen Atalay Demirci’yi ağırladı. Bilgiküpü eğitim seminerleri, Büyükşehir personelinin moral ve motivasyonunu artırıp, bilgi dağarcığını geliştirerek halka daha kaliteli hizmet sunulması amacıyla gerçekleştiriliyor.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2016 Cuma 14:09
Büyükşehir personeline stres semineri

Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Bilgiküpü eğitim seminerleri devam ediyor. Belediye hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla, belediye personeline yönelik düzenlenen eğitim faaliyetleri kapsamında Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlikte ünlü şovmen Atalay Demirci, Adana Büyükşehir Belediyesi Personeli’yle buluştu.

BELEDİYE PERSONELİ İYİ ZAMAN GEÇİRDİ

“Kel Alaka” adlı stand-up gösterisi ile Adana Büyükşehir personelinin hoş vakit geçirmesini sağlayan Atalay Demirci, esprileriyle izleyenleri kahkahaya boğdu.

YÜKSEK MOTİVASYON, KALİTELİ HİZMET

Başkan Hüseyin Sözlü’nün göreve gelmesinin ardından, Adanalıların mutluluğu için farklı bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını vurgulayan Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Teftiş Kurulu Başkanı Halil Avşar, 2016 yılının ilk 2 ayının eğitim değerlendirmesini yaptı. Sunulan eğitimlerin bilgi birikimini artıracak nitelikte olmasına dikkat ettiklerini belirten Avşar, “Planlamış olduğumuz 32 eğitimin 8’ini tamamlayarak 1867 kişinin katılımını sağladık. Bu eğitimlerin kurum içinde personelimizin moral ve motivasyonunu artırmasının yanında, onların bilgi dağarcıklarını da geliştireceğine eminim. Bunun halkımıza daha kaliteli hizmet verme yolunda önemli katkı koyacağına inanıyorum” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi personelinden yoğun bir katılım ve ilgi gören gösteriye Adana Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının yanı sıra Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ve diğer ilçelerden belediye personeli de katıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karavancılar ‘’Karavan park’’ istiyor

Karavancılar ‘’Karavan park’’ istiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık